Reproduktor XS-690ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Dodejte svému systému dynamiku a hloubku pomocí dvoupásmových reproduktorů XS-690ES. Čisté podání zvuku produktů řady Mobile ES a široká frekvenční odezva navždy změní způsob, jakým posloucháte hudbu.

REPRODUKTORY A ZESILOVAČE

16 x 24cm (6 x 9") koaxiální dvoupásmové reproduktory řady Mobile ES™

XS-690ES
Reproduktor XS-690ES
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Basový reproduktor z matrice MRC s membránou z aramidových vláken

Membrána hlavního reproduktoru soustavy XS-690ES je tvořena unikátním slídovým materiálem Mica Reinforced Cellular (MRC) využívaným společností Sony. Tento tuhý, ale lehký měnič poskytuje daleko přesnější odezvu než měniče vyrobené z konvenčních materiálů. Výsledkem je hladší kmitočtová charakteristika a přirozenější zvuk.

Pohled shora na dvoupásmový reproduktor XS-690ES
Detailní snímek membrány z aramidových vláken uvnitř dvoupásmového reproduktoru XS-690ES
Optimální konstrukční řešení

Díky využití materiálu MRC sestaveného do unikátní matrice s aramidovými vlákny dochází k potlačení rezonance membrány a minimalizaci zkreslení nejen na nízkých, ale i středních a vyšších frekvencích. Výsledkem je hutný a neobyčejně prokreslený zvuk na všech frekvencích – a to i při vysoké hlasitosti.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií společnosti Sony s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Konstrukce rámu s pěti výztuhami a dynamický difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Konstrukce rámu s pěti výztuhami a dynamický difuzér vzduchu
Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu.

Výškové reproduktory pro precizní reprodukci výšek

Kompatibilitu s vysokým rozlišením zajišťuje měkká kopulovitá membrána výškového reproduktoru, která je upevněna přímo na kmitací cívku a umožňuje tak reprodukci hudby s mimořádně vysokou frekvencí, kdy frekvenční rozsah sahá až do 40 kHz.

Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu. 

Průřez dvoupásmovým reproduktorem XS-690ES s popisky

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Pořádně to rozjeďte s dvoupásmovými reproduktory XS-690ES nabízejícími vysoký výkon, zřetelnou reprodukci a možnost poslechu zvuku ve vysokém rozlišení. Koaxiální dvoupásmová konstrukce o rozměrech 6 x 9" zajišťuje díky basovému reproduktoru MRC třetí generace a měkkému kopulovitému výškovému reproduktoru reprodukci celého kmitočtového pásma s novou úrovní dynamiky a hloubky.
  • Basový reproduktor využívající matrici MRC s membránou z aramidových vláken pro hutné basy

  • Měkký kopulovitý výškový reproduktor umožňující reprodukci vysokých kmitočtů s frekvencí až 40 kHz

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezující rezonance

  • Dynamický difuzér vzduchu napomáhá efektivnímu proudění vzduchu zajišťujícímu plynulý pohyb membrány a chlazení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí