Pro váš domov

Domácí technologie pomohou rodině pracovat, učit se, tvořit, odpočívat a bavit se!

Pracujete z domu? 

Díky sluchátkům s technologií pro potlačení okolního hluku se budete moci vždy soustředit. Poslouchejte hudbu bez vyrušování – přes Bluetooth® je stačí připojit k počítači nebo mobilnímu zařízení.

Buďte připojeni

Smartphony Xperia nabízí displej s poměrem stran 21:9 a umožňují zobrazit si více obsahu při prohlížení webů, čtení, sledování videí, dopisování si s nejbližšími a hraní her. Stejný poměr stran bývá i v kinech, takže telefon Xperia se hodí i ke sledování nejnovějších trháků!   

Užijte si oblíbenou hudbu – společně

Máte-li to štěstí, že můžete čas trávit venku, můžete si na zahradu či balkón vzít přenosný reproduktor SRS-XB23. Nebo si trochu zatančete se svými spolubydlícími v obývacím pokoji.

Hledáte zábavu?  

Vychutnejte si čas strávený s rodinou kvalitním filmem. S našimi přehrávači Blu-ray™ si užijete úžasnou kvalitu obrazu, aniž byste se museli starat o využití šířky pásma internetu. 

Toužíte po lepším televizoru?  

Je možné, že televizi sledujete více než obvykle, a možná byste rádi něco lepšího, třeba větší obrazovku nebo vyšší specifikace. Prohlédněte si naše televizory a zjistěte, který se vám zamlouvá nejvíce.  

Zůstaňte v kondici  

Dodejte domácímu cvičení zcela nový rozměr pomocí našich sportovních sluchátek. Jsou bezdrátová, voděodolná, pevně padnou a jsou určená přímo pro sport.  

Buďte kreativní

Objevte nabídku fotoaparátů Sony, které jsou ideální pro jakoukoli vlogovací situaci.