VLOGOVACÍ MONITOR PRO SMARTPHONY XPERIA

Kompletní specifikace a funkce

XQZ-IV01

MOC

4 999,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Kompatibilita a Možnosti Připojení

KOMPATIBILITA
Xperia 5 V, Xperia 1 V, Xperia 5 IV, Xperia PRO-I, Xperia 1 IV
MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ
Monitor: 1/4" otvor pro šroub na zadní straně. Držák: Magnet na zadní straně, 1/4" otvor pro šroub na spodní straně, patice pro příslušenství fotoaparátu na horní straně
KONEKTORY
Obrazový signál a napájení z kompatibilního smartphonu prostřednictvím portu USB-C s označením „INPUT“ (kabel je přiložen). Volitelné napájení prostřednictvím portu USB-C s označením „POWER“ (kabel není součástí balení). Zvukový signál z mikrofonu prostřednictvím 3,5mm třípólového konektoru (mikrofon není součástí balení).
VSTUP
Obrazový signál a napájení z kompatibilního smartphonu prostřednictvím portu USB-C s označením „INPUT“ (kabel je přiložen). Volitelné napájení prostřednictvím portu USB-C s označením „POWER“ (kabel není součástí balení). Zvukový signál z mikrofonu prostřednictvím 3,5mm třípólového konektoru (mikrofon není součástí balení).
VÝSTUP
Když je k portu MIC připojen mikrofon, je výstup zvukového signálu přenášen do telefonu. Když je k portu POWER připojen napájecí kabel (5 V / 3,0 A), je napájení (5 V / 2,6 A) přiváděno do telefonu.
FUNKCE
Hledáček fotoaparátu z aplikace Photography Pro nebo Videography Pro kompatibilního smartphonu

Velikost a Hmotnost

HMOTNOST
Monitor: 69 g. Držák: 77 g. Kabel: 11 g
ROZMĚRY
Monitor: 94 mm × 56 mm × 12 mm. Držák: 83 mm × 36 mm × 28 mm. Kabel: 160 mm (včetně konektorů)

Design

MATERIÁL
Držák: hliník

Displej

VELIKOST
3,5 palce, 44 mm × 77 mm
SPL
1280 × 720 pixelů
FUNKCE
Přepínač otočení obrazovky, přepínač jasu

Zvuk

MIKROFON
3,5mm třípólový konektor pro mikrofon

Odolnost

ODOLNOST PROTI VODĚ
Nepodporováno
ROZSAH PROVOZNÍCH TEPLOT
–10 °C až +60 °C

Ovládací Prvky

TLAČÍTKO ZAPNUTÍ/VYPNUTÍ
Ano

Obsah balení

  • Monitor
  • Držák
  • Kabel
  • Uživatelská příručka
Placeholder

Funkce

Muž natáčející sám sebe s použitím vlogovacího monitoru pro smartphone Xperia PRO-I

Natáčejte sami sebe s výjimečnou kvalitou obrazu

Ať jste vlogger, či youtuber, nebo jen sdílíte svá videa s přáteli, díky hlavnímu fotoaparátu kompatibilního přístroje Xperia můžete natáčet sami sebe s vynikající kvalitou obrazu. Když navíc připojíte vlogovací monitor, uvidíte přesně, co natáčíte, a můžete tak vytvářet opravdu nezapomenutelný obsah.

Bluetooth grip pro snímání v ruce

Snadné vlogování

Při snímání s použitím vlogovacího monitoru a kompatibilního smartphonu můžete připojit Bluetooth grip pro snímání GP-VPT2BT. To vám umožňuje spustit nebo zastavit nahrávání bez potřeby dotýkat se tlačítek na samotném smartphonu

Objevte grip pro snímání GP-VPT2BT

Displej vlogovacího monitoru zobrazující muže, který natáčí sám sebe na působivém místě

Snadno použitelné intuitivní uživatelské rozhraní

Při natáčení si v uživatelsky přívětivém rozhraní vlogovacího monitoru můžete ověřit kompozici, stav a délku záznamu a další podrobnosti. 

Součásti vlogovacího monitoru, včetně monitoru, kovového držáku a kabelu USB-C

Jednoduché nastavení

Stačí připevnit kovový držák ke kompatibilnímu smartphonu a přichytit monitor k držáku s použitím integrovaného magnetu. Pak už jen tato dvě zařízení propojíte s použitím kabelu USB-C a jste připraveni natáčet. Po připojení je vlogovací monitor napájen ze smartphonu, ale je také vybaven portem pro externí zdroj napájení. Pokud tedy nahráváte delší dobu, můžete s použitím napájecího kabelu USB-C napájet obě zařízení současně.

Vlogovací monitor připojený ke smartphonu s připevněným Bluetooth gripem pro snímání a externím mikrofonem

Vytvářejte obsah tak, jak vám to vyhovuje

Vlogovací monitor je vybaven 3,5mm třípólovým konektorem pro mikrofon, což umožňuje připojit vlastní externí mikrofon a zaznamenávat ještě kvalitnější zvuk. Stačí jednoduše zasunout mikrofon do patice pro příslušenství na horní straně držáku. K dispozici jsou také upevňovací body se závitem UNC 1/4-20 – jeden na spodní straně držáku a jeden na zadní straně monitoru. Můžete tak připojit další příslušenství, například stativy, gripy nebo selfie tyče.

Logo plánu Road to Zero

Ekologicky šetrné balení

Balení vlogovacího monitoru neobsahuje žádné plasty a odráží tak úsilí společnosti Sony snižovat dopad svých produktů a postupů na životní prostředí.

Seznamte se s plánem společnosti Sony Road to Zero