Přejít k obsahu
PŘIJÍMAČE A PŘEHRÁVAČE DO AUTOMOBILE

Přijímač pro smartphone a CD s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

XSP-N1BT

Obrázek modelu Přijímač pro smartphone a CD s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

MOC

6 830,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přijímač pro smartphone a CD s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Přijímač pro smartphone a CD s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu Přijímač pro smartphone a CD s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

Funkce

Okamžité připojení Bluetooth® jedním dotykem

Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem s technologií NFC* značky N na těle zařízení a můžete přehrávat hudbu nebo telefonovat handsfree. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení

Vyhledat kompatibilní zařízení

Kompletní ovládání aplikací App Remote 2.0

Sjednoťte svůj automobilový audiosystém, chytrý telefon a aplikaci App Remote 2.0 do celku pro bezpečný provoz při řízení. Vestavěné hlasové ovládání řidičům umožňuje výběr hudby, ovládání navigace a příjem hovorů pouhým hlasem. Přečtěte si a pište textové zprávy a e-maily bez nutnosti použití rukou a ovládejte nastavení zvuku přímo svým chytrým telefonem.

Nabíjejte za jízdy 1,5A baterii

Kolébka XSP-N1BT je vybavena optimálně navrženým kompaktním kabelem USB, schopným dodávat do chytrého telefonu vysoký nabíjecí proud 1,5 A. Kolébka je také kompatibilní s magnetickým konektorem chytrých telefonů Sony Xperia™, takže je můžete nabíjet snadno a v čistším prostředí.

Zvyšte hlasitost zesilovačem Dynamic Reality Amp

Poslouchejte při řízení zvuk bohatý na detaily. Zesilovač Dynamic Reality Amp je navržen pro vylepšení vašeho automobilového audiosystému, věrnosti reprodukce trojrozměrné zvukové scény a dosažení vysoce kvalitního realistického zvuku s větší hloubkou ostrosti.

Výkonný zvuk technologie Advanced Sound Engine

Technologie Advanced Sound Engine vám umožňuje v reálném čase provádět vysoce přesné úpravy nastavení vašeho automobilového audiosystému, včetně: horní a dolní pásmové propusti, vylepšení zadních basů, 10pásmového ekvalizéru a funkce Time Alignment, která v autě dovoluje vytvořit dokonale přizpůsobené ozvučení.

Umístěte svůj zvukový systém za pomoci funkce Time Alignment

Upravte si automobilový audiosystém podle polohy své sedačky za pomoci funkce Time Alignment. Optimalizace zvuku je vylepšena inovativní funkcí známou jako zpoždění zvuku, která může virtuálně nastavit poslech ve vaší pozici na optimální úroveň. Volba mezi jednoduchým a chytrým režimem znamená, že funkce lze použít v celé řadě automobilů.

Vestavěný přehrávač disků CD přehrává vaši starou oblíbenou hudbu

Oprašte svou sbírku CD a vychutnejte si starou oblíbenou hudbu v ostře a přesně vykreslené zvukové kvalitě. Vestavěný přehrávač CD podporuje disky CD, CD-R a CD-RW a nabízí možnosti náhodného přehrávání, opakování a programování.

Stvořeno k poslechu s režimem ClearAudio+

Jediným dotekem aktivovaná technologie ClearAudio+ dodává zvuku dokonalost, silnější basy a čistší výšky. Na základě doporučených zvukových nastavení pro poslech v automobilu optimalizuje digitální signál, vyrovnává frekvenční odezvy vůči hluku automobilu a upravuje signálové fáze pro ideální zvuk reproduktorů ve dveřích.

Připojte a přehrávejte zařízení USB portem na předním panelu

Zasuňte jednotku USB nebo přehrávač mp3 a streamujte hudbu prostřednictvím přijímače pouhým připojením do portu USB na předním panelu.

Specifikace
Můžete stále sledovat provoz na silnici a přitom ovládat tento jedinečný dvojitý přijímač DIN pro chytré telefony od společnosti Sony. S vestavěnou technologií NFC a Bluetooth® jednoduše vložte chytrý telefon do doku a chopte se ovládání. Funkce Ovládání hlasem a Automatické hlasité čtení pro textové zprávy a další vám umožní stále držet volant, aniž by vám cokoli uniklo
  • Připojte chytrý telefon pomocí technologie NFC a Bluetooth®

  • Vychutnejte si hlasové ovládání pomocí aplikace App Remote 2.0

  • Nabíjejte na cestách 1,5A vysokoproudou nabíječkou baterií

  • Vše si poslechněte díky technologii Advanced Sound Engine

  • Dopřejte si výkonný zvuk se zesilovačem Dynamic Reality 4 x 55 W

USB
ANO (vepředu)
Vstup Aux
NO
Výstup subwooferu
ANO

Obsah balení

Konektor antény (JASO), Upevňovací kroužek, *Položky se mohou lišit v závislosti na zemi a modelu.

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí