Snímky modelu 15,7cm (6,2") DVD přehrávač s displejem LCD
Snímky modelu 15,7cm (6,2") DVD přehrávač s displejem LCD
Snímky modelu 15,7cm (6,2") DVD přehrávač s displejem LCD
Neomezená zábava na cestách

Dvoudinový audiovizuální systém s podporou smartphonů a přehrávačem DVD

S tímto audiovizuálním systémem s BLUETOOTH® a podporou navigace máte svou oblíbenou zábavu na dosah ruky. Umožňuje okamžité připojení kompletní mobilní hudební knihovny a příjemné zpestření vašich cest přehráváním oblíbených filmů a pořadů na přehrávači disků DVD. 

Logo Extra Bass
Strhující zvuk

Díky zesílení 4 x 55 W a funkci EXTRABASS™ zní hudba jasně a přirozeně nehledě na hlasitost.

Loga Bluetooth®, USB a NFC
Tolik způsobů přehrávání hudby

Nepřeberné možnosti připojení umožňují jednoduchý přístup k hudbě ve smartphonu.

Logo TOMTOM
Připraveno pro navigaci

Připojením naší volitelné sady modulů proměníte přijímač v navigační systém s dotykovým displejem.

Možnosti připojení a ovládání podle vašich představ

Poslech hudby v automobilu ještě nikdy nebyl snazší. Přístup ke knihovně skladeb získáte po navázání bezdrátového nebo kabelového připojení a přehrávání můžete ovládat pomocí tlačítek nebo hlasových příkazů.

Bleskurychlé streamování hudby

Pokud chcete navázat bezdrátové připojení jedním dotykem, dotkněte se zadní stranou telefonu s podporou technologie NFC ovladače hlasitosti na přijímači. Další možností je rychlé navázání připojení Bluetooth® přes nastavení v mobilním zařízení. 

Ilustrační obrázek řidiče v automobilu, doplněný čárami představujícími řeč
Siri jako dokonalý spolucestující

Rádi byste ovládali mobil nebo tablet se systémem iOS tak, abyste přitom nemuseli spouštět oči ze silnice? Funkce Siri Eyes Free se postará o přehrávání hudby, navigaci, čtení zpráv a další činnosti.

Ikona zvukového ovládání
Hlasové ovládání pro systém Android

Hlasovým ovládáním můžete získat navigační pokyny, odesílat zprávy a přehrávat skladby ve smartphonu se systémem Android.

Loga USB a AUX
Připojení přes vstupy USB a AUX

Nemáte zařízení s Bluetooth®? Žádný problém. Mobilní či paměťové zařízení nebo přehrávač mp3 zapojte přes USB a získáte přístup ke své hudbě. Také lze propojit konektor na sluchátka na přehrávači v automobilu se vstupem AUX na přijímači.

Hudba je celý náš svět

Vytvořte si pro každou cestu tu pravou atmosféru. Pomůže vám v tom mohutný bohatý zvuk, který vaše oblíbené skladby ještě zdokonalí. Pokud si chcete v automobilu vytvořit zvukový systém svých snů, můžete dokonce přidat další zesilovače.

Snímek počítačového čipu zesilovače Dynamic Reality 2
4x 55W výkon pro vždy skvělý zvuk 

Náš zesilovač Dynamic Reality 2 snižuje množství externího šumu v signálovém řetězci. Výsledkem je zřetelnější výkon 4x 55 W, i když hlasitost zvýšíte na maximum. 

EXTRABASS a EQ5
EXTRABASS a EQ5 Advanced

Funkce EXTRABASS, která nabízí dva režimy zdůraznění basů, dodá vašim skladbám hluboké nízké frekvence. Funkce EQ5 Advanced navíc umožňuje měnit frekvenci podle libosti.

Fotografie reproduktorů a loga 3 výstupů pre-out
3 výstupy pre-out pro různé konfigurace

Chcete si sestavit kompletní automobilový audiosystém? Pak využijte tři výstupy pre-out a připojte k reproduktorům další zesilovače a subwoofery, které vám zajistí ještě vyšší úroveň hlasitosti a dynamiky.

Přehrávání videa kdekoli

Když zrovna neřídíte, podívejte se na své oblíbené filmy nebo televizní pořady. Stačí využít vestavěný přehrávač disků DVD. 

Pohled na model XAV-650BT zepředu zachycující tlačítka nabídky na obrazovce
Inteligentní dotyková obrazovka

Velká tlačítka na dotykové obrazovce umožňují pohodlné ovládání. Rozhraní si můžete výběrem z pěti barevných motivů přizpůsobit tak, aby ladilo s interiérem vašeho automobilu.

Příprava pro zpětnou kameru

Máte v automobilu nainstalovanou zpětnou kameru? Kdykoli začnete couvat nebo klepnete na tlačítko s ikonou kamery, na obrazovce se zobrazí video. Ovládání je snadné, stačí postupovat podle přizpůsobitelných pokynů na obrazovce.

Obraz prostoru za automobilem ze zpětné kamery zobrazený na obrazovce audiovizuálního systému

Specifikace a funkce

Užívejte si v autě oblíbenou hudbu, filmy a více díky této audiovizuální řídící jednotce, která je připravené k navigaci a podporuje smartphony. Ve vteřině připojíte mobilní telefon přes funkce USB nebo Bluetooth® a můžete si poslechnout bohatý zvuk ze 4 výkonných 55W zesilovačů s funkcí EXTRA BASS.
  • Připojte chytrý telefon pomocí bezdrátových technologií NFC™ a Bluetooth®

  • Přehrávejte filmy a televizní pořady pomocí přehrávače disků DVD.

  • Kompatibilní se zpětnou kamerou, která usnadní parkování

  • Připojte přehrávač mp3 nebo paměťové zařízení pomocí portu USB.

  • Dopřejte si výkonný zvuk díky čtyřem 55W zesilovačům Dynamic Reality 2

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů