PŘIJÍMAČE A PŘEHRÁVAČE

Mediální přehrávač DAB s 17,6cm (6,95") displejem, technologií BLUETOOTH® a aplikací WebLink™ Cast

XAV-3550D
XAV-3550D
XAV-3550D
POHLED Z ÚHLU NA MODEL XAV-3550D
ZPĚT
XAV 3500D
Lepší konektivita a rozšiřitelnost
s potlačením odlesků

Díky aplikaci WebLink™ si můžete na cestách vychutnávat zrcadlený obsah svého smartphonu. Antireflexní dotyková obrazovka s uhlopříčkou 17,6 cm (6,95") se probudí okamžitě po nastartování a umožní vám intuitivně ovládat hudbu, komunikaci a další funkce. 

weblink
Aplikace WebLink™ Cast zrcadlí obsah smartphonu 

Připojte svůj kompatibilní smartphone se systémem Apple nebo Android a díky funkci zrcadlení jej budete moci ovládat přímo na displeji zvukového vybavení automobilu.

antireflexní
Antireflexní, jasná a citlivá dotyková obrazovka

Antireflexní 17,6cm (6,95") dotyková obrazovka vám umožní intuitivně ovládat přehrávání hudby, přijímat telefonní hovory a provádět další úkony. 

dab
Poslech digitálního rádia DAB+

Nalaďte si rádio s DAB+ tunerem a získejte ještě větší výběr stanic a lepší kvalitu zvuku. Přijímač přehraje i oblíbené digitální stanice. 

Kompatibilní s aplikací WebLink™ Cast

Jednoduchá platforma WebLink™ zajišťuje přístup k aplikacím zejména při použití ve vozidle. Po připojení zařízení se systémem Android nebo iOS je nyní možné zobrazit obsah obrazovky smartphonu na displeji zvukového vybavení do automobilu, a kdykoli si tak při jízdě vychutnat spolehlivý a rychle reagující přístup k informacím a zábavě

Antireflexní dotyková obrazovka se zřetelným obrazem, výbornou odezvou a elegantním designem

Díky 17,6cm (6,95") elegantní antireflexní dotykové obrazovce s velkými ikonami usnadňujícími výběr zdroje a nastavení máte vše na dosah ruky. 

XAV-3550D
Jednoduché ovládání tlačítky 

Získejte okamžitý přístup k často používaným funkcím, jako jsou hlasitost, zdroj a nastavení zvuku, pro bezpečné a snadné ovládání během jízdy. 

Poslouchejte hudbu podle sebe

Řada možností přizpůsobení vám umožní nastavit si zvuk podle vlastních představ. S integrovaným zesilovačem 4x 55 W zní hudba zřetelně i při vysoké hlasitosti. 

Rychlé probuzení

Funkce rychlého probuzení zajišťuje připravenost k použití ihned po nastartování.

ruční rádio
XAV-3550D
Příprava pro zpětnou kameru

Máte nainstalovanou zadní kameru? Na obrazovce můžete sledovat přenášený obraz, ale také zobrazit nastavitelné pokyny, které vám pomohou bezpečně zacouvat. 

Snadná instalace díky kompaktnímu zadnímu šasi

I přes obrazovku Double-DIN je zadní šasi mnohem menší, než u běžných jednotek Double-DIN. Díky tomu je instalace mnohem snazší a v prostoru za obrazovkou zbývá spousta místa pro kabeláž a další doplňky. 

XAV-3550D

Specifikace a funkce

Po připojení smartphonu přes aplikaci WebLink™ Cast můžete zrcadlit obsah jeho obrazovky a poslouchat bohatý zvuk ze 4 výkonných 55W zesilovačů využívajících funkci EXTRA BASS™. Antireflexní dotyková obrazovka s uhlopříčkou 17,6 cm (6,95") se probudí okamžitě po nastartování a umožní vám intuitivně ovládat hudbu, telefonovat a provádět spoustu dalších úkonů.
  • Zrcadlete a ovládejte vybrané aplikace z vašeho smartphonu pomocí aplikace WebLink™ Cast

  • Antireflexní dotyková obrazovka s funkcí rychlého spuštění

  • S certifikací Digital Radio Tick Mark

  • Sestavte si vlastní systém se 3 výstupy pre-out 5 V

  • Zpětná kamera pro bezpečné couvání

Výstupní výkon
4 x 55 W
Výstup Pre-out
3 výstupy (přední / zadní / 1 x subwoofer)
Úhlopříčka obrazovky (palce / mm)
6,95 palců
Ovládání zařízení USB (Audiokodek)
PCM / MP3 / WMA / AAC / FLAC
Ovládání zařízení USB (Videokodek)
MPEG4-SP / AVC (H.264 Baseline) / WMV / MKV / XviD
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů