PŘIJÍMAČE A PŘEHRÁVAČE DO AUTOMOBILE

CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

MEX-XB100BT

Obrázek modelu CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

MOC

6 520,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®
Snímky modelu CD přehrávač s bezdrátovou technologií BLUETOOTH®

Výkon 4 x 100 W na silnici

S dunivým výkonem, který může soupeřit s externími zesilovači, vás přijímač do automobilu MEX-XB100BT nechá pocítit každou basovou linku i za jízdy. Živé synchronizované diody LED doplní každou skladbu záplavou barev a nové funkce hlasového ovládání vám pomohou bezpečně udržet pozornost při řízení.

Media Object

Podívejte se na video

Digitální zesilovač 4 x 100 W

Čtyřkanálový digitální zesilovač

Digitální zesilovač 4 x 100 W podává stejnou úroveň výkonu jako externí zesilovač.

SongPal

SongPal

Získejte úplnou kontrolu nad svou hudební knihovnou. S aplikací SongPal můžete najít správnou skladbu, prohledávat aplikace a nastavovat hlasitost pomocí hlasového ovládání.

NFC

Připojte se

Přehrávejte své oblíbené skladby z vybraných smartphonů prostřednictvím systému MEX-XB100BT. Stačí použít technologii poslechu jedním dotykem prostřednictvím NFC a můžete hudbu okamžitě streamovat pomocí Bluetooth®.

Silný a výrazný zvuk

Díky využití vysoce účinného zesilovače třídy D v přijímači je systém MEX-XB100BT schopen podávat nadprůměrný výstupní výkon 4 x 100 W v kompaktním provedení. Zesilovač také minimalizuje elektromagnetické rušení, které může vytvářet šum při zvyšování hlasitosti, a umožní vám užívat si lepší kvalitu zvuku při jakékoli úrovni hlasitosti.

Výstupní výkon 4 x 100 W
Optimalizované uspořádání obvodů

Optimalizováno pro dokonalost

Systém MEX-XB100BT byl od výběru komponent až k uspořádání obvodů navržen pro vysoce účinný přenos elektrického výkonu bez šumu.

Umístění napájecího zdroje minimalizuje výkonové ztráty

Přesné umístění zdroje napájení

Umístění zdroje napájení blízko ke vstupnímu konektoru a digitálnímu zesilovači minimalizuje výkonové ztráty, zatímco elektrolytické kondenzátory zajišťují přesnou basovou odezvu.

Větší chladič pro lepší ventilaci

Zvýšená účinnost ventilace

Zvětšený chladič s optimalizovaným rozvržením lamel – přibližně o 30 % těžší než chladiče běžných modelů – zajišťuje větší účinnost odvodu tepla.

Funkce Mega Bass

Prožívejte dunění rytmů

Aktivujte funkci Mega Bass jediným dotekem

Aktivujte funkci Mega Bass stisknutím tlačítka a užijte si okamžité zesílení basů a rytmicky pulzující osvětlení. Na rozdíl od běžných basových zesilovačů minimalizuje funkce Mega Bass zkreslení na jakékoli úrovni hlasitosti nastavením frekvence a zisku na optimální hodnoty.

Rychlejší možnosti připojení

Využijte více možností rychlého připojení díky automatickému párování Bluetooth® a poslechu jedním dotykem pomocí technologie NFC.

NFC

Technologie NFC jedním dotykem

Připojte zařízení vybavená technologií NFC k přijímači pouhým dotykem díky vestavěné technologii NFC.

Automatické párování Bluetooth®

Automatické párování Bluetooth®

Automaticky spárujte zařízení iPod nebo iPhone prostřednictvím technologie Bluetooth®. Jednoduše připojte své zařízení ke konektoru USB, zapněte technologii Bluetooth® a můžete začít.

SongPal

Sjednoťte svou hudbu

Aplikace SongPal nabízí hlasové ovládání hudební knihovny a základních funkcí přijímače – od vyhledání správné skladby pomocí Procházení seznamu až po prozkoumání video aplikací a navigačních služeb. Nová funkce Automatické hlasité čtení vám umožní být v kontaktu bez přerušení cesty.

Váš asistent do automobilu

S funkcí Siri Eyes Free mohou uživatelé zařízení iPhone ovládat vše od hovorů, SMS zpráv a hudby až po oznámení ze sociálních sítí, a to vše při neustálém sledování provozu. Se službou službu Siri můžete provádět několik operací současně a přesto bezpečně.

Siri Eyes Free

Neporovnatelný zvuk

Trojrozměrný zvuk zaplní celý automobil

Technologie Advanced Sound Engine zajišťuje čistou a výkonnou akustiku, takže slyšíte přesně to, co máte. Digitální zpracování signálu přizpůsobí zvuk vašim představám, abyste si hudbu mohli vychutnat ze všech zdrojů.

Hudba v pohybu

Vyberte si, kde chcete slyšet zvuk nejlépe. Pozice posluchače automaticky upraví zvuk pro levé nebo pravé přední sedadlo, pro obě přední sedadla nebo pro celý vůz. Můžete si tak hudbu vychutnat podle svého, ať sedíte kdekoli.

Digitální ekvalizér

10pásmový digitální ekvalizér

Nastavte si dokonalý výstup zvuku pro různé hudební styly s deseti speciálními předvolbami.

Dolní a horní propusť

Dolní a horní propusť

Propusti zajišťují bohaté a výkonné basy a čisté středové a vysoké tóny a přesně vykreslují zvukovou scénu.

Palubní deska v barvách

Nechte se unést až 35 000 barevnými kombinacemi, které pulzují v rytmu díky novému dvouzónovému osvětlení Dynamic Colour. Můžete si také přizpůsobit nastavení dvouřádkového displeje LED a vytvořit tu správnou atmosféru.

Přehrávání pomocí technologie USB

Více hudby na cestách

Připojte přehrávač MP3 nebo jiné USB zařízení a užívejte si oblíbené skladby při jízdě.

Zvýrazněte basy

Širokopásmové reproduktory Sony XB s výjimečnými basy jsou dokonalým doplňkem přijímače MEX. Všechny 3pásmové koaxiální reproduktory s vysokou zatížitelností rozehřívají rytmus přesnými basy z vícevrstvého basového reproduktoru MRC bez zkreslení a při jakékoli hlasitosti.

Nejvhodnější basové reproduktory
Specifikace a funkce
S ohromujícím výstupním výkonem 4 x 100 W, který odpovídá externímu zesilovači, budete pánem své hudby a cestou procítíte každý takt a basovou linku. Živoucí barvy synchronizované s rytmem hudby dodají barvu každé skladbě, zatímco nové funkce hlasového ovládání vám umožní soustředit se na řízení.
  • Užívejte si díky výstupnímu výkonu 4 x 100 W sytý zvuk, kterého je plné auto.

  • Využijte ovládání vlastním hlasem pomocí funkcí SongPal a Siri Eyes Free

  • Artboard 1

    Streamujte hudbu a volejte pomocí handsfree díky technologii Bluetooth®

  • Zažijte lepší zvuk s technologií Advanced Sound Engine

  • Připojte k portu USB zařízení mp3

Výstupní výkon (4 ohmy, 1 kHz, 16 V)
100 W
Výstup Pre-out
3x
Výstup subwooferu
Ano
Vstup Aux
Ano (vepředu)
USB
Ano (vepředu)

Obsah balení

Konektor ISO, Upevňovací kroužek (černý)

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí