MOC

15 390,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH860
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH860
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH860

Jak to umělec skutečně zamýšlel

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality díky zvuku s vysokým rozlišením. Všechny prvky od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Detaily a jemné nuance vám připraví výjimečný zážitek

7.2k přijímač AV domácího kina s funkcí Multi-room a streamováním hudby

Se zařízením STR-DN860 posunete domácí zábavu na novou úroveň. Pohlcující zážitek ze sledování čeká jen na připojení – podpora protokolu HDCP 2.2 a rozhraní MHL 3 umožňuje sledování obsahu v rozlišení 4K nebo připojení ke smartphonu. K dispozici je také možnost vylepšení zdrojů HD na úroveň 4K, a díky zvuku s vysokým rozlišením si můžete dopřát zážitek ze živého vystoupení v pohodlí obývacího pokoje.

Výstup audia

Ponořte se do zvuku, který zaplní místnost: postará se o to sedm audiokanálů a dva subwoofery s výstupním výkonem 150 W RMS na kanál.

Vylepšený výkon videa

O detailní kvalitu obrazu se stará podpora rozlišení 4K a technologie, které obraz na toto rozlišení vylepšují. 6 vstupů a 2 výstupy HDMI® umožňují připojení různých zvukových i obrazových zařízení.

Propojení bezdrátově i kabelem

Prostřednictvím technologie NFC jedním dotykem, Bluetooth® a Wi-Fi® můžete hudbu a videa streamovat bezdrátově. Hudbu můžete také přehrávat připojením zařízení USB.

Ponořte se do nové reality s rozlišením 4K

Zařízení STR-DN860 disponuje technologií HDCP 2.2 pro streamování rozlišení 4K a technologií MHL 3 pro sledování videoobsahu ve 4K na smartphonu prostřednictvím televizoru. Nyní už vám nic nebrání v převedení celé domácí zábavy na úroveň 4K.

Úchvatné, realistické detaily v rozlišení 4K Ultra HD

Zařízení STR-DN860 podporuje video v rozlišení 4K Ultra HD – se čtyřnásobným množstvím detailů než Full HD. Když jej připojíte k 4K televizoru, pokročilé technologie zpracování dokážou vylepšit i video s nižším rozlišením na úroveň 4K Ultra HD.

HDCP 2.2

U hudby i filmů vás technologie HDCP 2.2 připraví na špičkový obsah nové generace v rozlišení 4K s podporou moderních systémů ochrany autorských práv.

Kompatibilní s rozhraním MHL 3

MHL 3

Připojte zařízení Xperia™ nebo jiný smartphone s pokročilými technologiemi přímo k čelnímu panelu a můžete zrcadlit obrazovku na připojeném televizoru s podporou rozlišení 4K u snímků i videí. Telefon se zároveň nabíjí.

7.2kanálový pohlcující prostorový zvuk

7.2kanálový AV zesilovač vytváří dynamický prostorový zvuk a technologie automatického nastavení reproduktorů DCAC (Digital Cinema Automatic Calibration) optimalizuje zvukový výkon tak, abyste si mohli dopřát zážitek z dobře vyváženého zvuku.

44,1 KHZ / 16 BITŮ [CD]
96 KHZ / 24 BITŮ [VYSOKÉ ROZLIŠENÍ]

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením funguje na základě převodu analogového zvuku na digitální při vyšší a přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít vyšší frekvenci než 24 bitů / 96 kHz, a zajistí tak realističtější hudbu.

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) zvýší rozlišení souborů hudby (mp3, ACC, ATRAC a WMA) téměř na úroveň zvuku s vysokým rozlišením. DSEE HX obnoví širokospektrální zvuk a reprodukuje soubory se zvukem blízkým původní nahrávce.

Užívejte si disky Blu-ray Disc™ se záznamem zvuku v HD kvalitě

Disky Blu-ray Disc™ mají proti klasickým diskům DVD až 10násobnou kapacitu, takže mohou nést mnohem více zvukových informací. Integrované dekodéry formátů Dolby® True HD a DTS®-HD Master Audio vám zprostředkují poslech pohlcujícího prostorového zvuku v HD kvalitě z nejnovějších disků Blu-ray Disc™.

Vylepšený zvuk jako v kině

Zažijte bohatý, vícekanálový zvuk s technologií Dolby® True HD, jejímž smyslem je poskytnout stoprocentně bezztrátový zvuk filmů i hudby.

Zvuk akce všude kolem vás

U filmového prostorového zvuku s velkým rozsahem reprodukuje systém DTS®-HD Master Audio bezztrátový zvuk ve studiové kvalitě.

Vše připojeno

Chcete-li vytvořit opravdu dynamickou sestavu pro domácí zábavu, využijte pět vstupů a jeden výstup HDMI®, přední port USB a optické digitální i analogové konektory AV. Můžete tak snadno připojit svůj televizor, přehrávač Blu-ray Disc™, smartphone a další zařízení.

5 vstupů a 1 výstup HDMI®

5 vstupů a 1 výstup HDMI® nabízí dostatek prostoru pro vaše stávající vybavení i pro možnosti rozšíření.

Přehrávání DSD přes rozhraní USB

Přední port USB podporuje technologii DSD a zvuk s vysokou přenosovou rychlostí 24 bitů / 192 kHz: můžete tedy připojit zařízení USB a přehrávat zvuk s vysokým rozlišením.

Prvotřídní konstrukce. Optimální zvuk.

Přijímač domácího kina STR-DN860 využívá součásti a design té nejvyšší kvality (například přesné krystalové oscilátory a vyztužené šasi typu Frame and Beam) pro optimální audiovizuální výkon.

Nové obvody pro hlasitost předzesilovače

Nové integrované obvody předzesilovače předčí běžné standardy a jsou vybaveny nezávislým uzemněním, které chrání před interferencemi a podporují čistší zvuk s menším zkreslením.

Zesilovač

Deska plošných spojů z epoxidového skla zlepšuje strukturální stabilitu a umožňuje zvýšit výstupní výkon zesilovače.

Lokální analogové napájení

Každé digitální zařízení má vlastní analogový regulátor napětí, který brání zkreslování analogového signálu vysokofrekvenčními tóny.

Pouze kvalitní komponenty

Kvalitní blokový kondenzátor a rezistory určené pro reprodukci čistého zvuku jsou odolnější proti rušení a zajišťují mimořádně detailní vykreslení zvuku.

Design šasi

Design šasi typu Frame and Beam snižuje zvukový tlak externího reproduktoru a zajišťuje přesnější, výkonnější zvuk.

Transformátor s vysokou kapacitou

Vakuové lakování, měděný kroužek a ocelový pásek, který odstiňuje hučení – to vše brání nežádoucím únikům zvuku a přispívá k bohatým a detailním basovým tónům.

Design chladiče

Nový design lamel podporuje cirkulaci vzduchu. Obvody zesilovače tak dokážou zvládnout nežádoucí zvukový tlak a nepřehřívají se.

Digitální obvody

Kovový rám chrání obvody před zvukovým tlakem z reproduktoru a brání pronikání digitálního šumu do analogových obvodů, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku.

Pájedlo ES druhé generace

Ekologická pájecí slitina, jejíž základ tvoří maximálně čistý cín, podporuje citlivý a jemný zvuk.

Vylaďte si každý tón

Napodobte akustiku světově proslulých hudebních síní u sebe doma

Díky technologii prostorového zvuku společnosti Sony můžete simulovat akustiku divadla Caryho Granta nebo tří světově proslulých koncertních síní.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

LDAC je nová zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu u veškeré hudby.

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou přes celý dům. Poslech ve více místnostech je řízen pomocí aplikace SongPal (verze 3.0). Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných zvukových projektorů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.

Media Object


Podívejte se na něj v akci

  • Streamovací služby
  • Kvalita zvuku
  • Baterie smartphonu
  • Flexibilní možnosti poslechu

Sjednoťte svou hudbu

Snadné ovládání streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje při poslechu snadné a intuitivní ovládání. Jednoduše ji nainstalujte do mobilního telefonu a získáte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Stiskněte, připojte a přehrávejte

Vychutnejte si pohodlný poslech bez kabelů a zrcadlení obrazovky smartphonu pomocí technologie NFC jedním dotykem. Stačí se přijímače dotknout kompatibilním smartphonem a můžete přenášet zvuk přes Bluetooth® nebo zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast.

Zvuk s technologií AirPlay

Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnávejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Stačí klepnutím spárovat kompatibilní zařízení prostřednictvím technologie NFC. Bezdrátový přenos je možný po připojení k rozhraní Bluetooth®.

Připojení Wi-Fi®

Připojení Wi-Fi®

Přehrávejte hudbu ze svého domácího počítače a serveru.

Specifikace a funkce
Objevte novou dimenzi domácího kina s přijímačem STR-DN860. Ať už se chcete ponořit do nejnovějšího hollywoodského trháku nebo se znovu nechat unést zvukem oblíbených skladeb s vysokým rozlišením, tento model splní vaše očekávání s fantastickou lehkostí.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX zvýší kvalitu hudby na zvuk s vysokým rozlišením

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Streamování hudby pomocí technologií Wi-Fi®, AirPlay a Chromecast built-in

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

Počet zes. Kanály
7ch
Vstupní a výstupní konektory
Vstup/výstup videa HDMI (5/1); zadní HDCP2.2 (1); vstup kompozitního videa 2; kompozitní výstup pro monitor (1); vstup zvuku (2); koaxiální vstup zvuku (1); analogový vstup zvuku (4); výstup na sluchátka; výstup subwooferu pre-out (2); port USB přední (1); port Ethernet; port MHL přední (1)
Hmotnost (kg)
8,3 kg
Chromecast built-in
ANO
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů