Přejít k obsahu
Snímky modelu 7.2kanálový AV zesilovač domácího kina
Snímky modelu 7.2kanálový AV zesilovač domácího kina

Stručný přehled nejdůležitějších vlastností

Zvuk Hi-Res

Přesně podle představ interpreta

Vychutnejte si díky zvuku s vysokým rozlišením jemné nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD. Všechno od signálu k reproduktoru spojuje vášeň pro hudbu. Bude to, jako kdyby interpret stál před vámi.

Univerzální. Propracované. Výkonné.

Model STR-DN1080 nabízí flexibilní řešení reproduktorů a podporu technologií DTS:X a Dolby® Atmos. Přináší mohutný prostorový zvuk jako v kině, který se ideálně přizpůsobí jak vám, tak vašemu prostředí.

Ideální uspořádání domácího audia

Model STR-DN1080 byl navržen pro flexibilní řešení reproduktorů, které zapadnou do vašeho prostředí. Ať už používáte jakékoli uspořádání, budete mít z poslechu nejlepší zážitky.  

 • Technologie Front Surround
 • Kompletní domácí kino
 • Prostorový 7.1.2k zvuk (Phantom)

Zažijte kvalitu úplně jako v kině

Tato průkopnická technologie zvukového pole kombinuje pokročilou automatickou kalibraci s plynulým rozmisťováním zvuku z reproduktorů. Vytváří úžasný zvuk jako v kině, který jste doma ještě nezažili.

Sledujte Inferno ve 4K Ultra HD

Plynulá automatická kalibrace

DCAC EX kombinuje technologii automatické kalibrace a virtuálního rozmístění reproduktorů. Frekvenční rozsahy, fáze a prodlevy reproduktorů automaticky optimalizuje tak, aby se vytvořilo zvukové pole, které se dokonale hodí do místnosti.  

Vysoký dynamický rozsah přináší čistý obraz

Díky přenosu signálu s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) si můžete vychutnat neuvěřitelné zlepšení kontrastu a jasu obrazu. Lepší zobrazení tmavých a světlých míst pak ještě více zkvalitňuje obraz a vdechuje barvám život.

Posuvník HDR
BĚŽNÝ
HDR
HDR

Optimální reprodukce zvuku

Podpora formátů

Formáty souborů zvuku s vysokým rozlišením

Model STR-DN1080 podporuje pestrou paletu formátů zvuku s vysokým rozlišením, včetně DSD a LPCM. Připojení USB, HDMI a DLNA, která můžete využít k přehrávání, a vícekanálový poslech dotvářejí úžasný systém s prostorovým, vysoce kvalitním zvukem.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.


Podívejte se na něj v akci

 • Streamovací služby
 • Kvalita zvuku
 • Baterie smartphonu
 • Flexibilní možnosti poslechu

Připojte se

Chcete-li vytvořit opravdu dynamickou sestavu pro domácí zábavu, využijte šest vstupů a dva výstupy HDMI, přední port USB a optické digitální i analogové konektory AV. Můžete tak rychle a snadno připojit svůj televizor, přehrávač Blu-ray Disc™, smartphone a další zařízení.

 • Zadní
 • Čelní
Rozhraní HDMI®

Šest vstupů a dva výstupy HDMI

Se šesti vstupy a dvěma výstupy HDMI (včetně jednoho speciálního výstupu HDMI pro druhou zónu) máte dostatek místa na stávající zařízení i další rozšiřování.

Rozhraní USB

Nativní přehrávání DSD přes DLNA, HDMI nebo USB

Obsah DSD můžete přehrávat přes zařízení připojená k síti DLNA nebo rozhraní USB. Podporováno je přehrávání až 24bitového zvuku s vysokým rozlišením 192 kHz.

LDAC

Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®. Můžete si tak vychutnat obsah se zvukem ve výjimečné kvalitě blízké vysokému rozlišení.1

Stiskněte, připojte a přehrávejte

Užijte si bezdrátový poslech jedním dotykem s NFC. Stačí se dotknout vhodným smartphonem a přenášet zvuk přes Bluetooth®.

NFC Bluetooth®
AirPlay

Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Wi-Fi®

Připojení Wi-Fi®

Přehrávejte hudbu z internetových služeb i domácí sítě. 

Zvuk, který s vámi zůstane

Aplikace SongPal Link streamuje hudbu v celé vaší domácnosti

Funkce poslechu ve více místnostech ovládaná aplikací SongPal vám umožní špičkový poslech hudby ve všech místnostech vašeho domova. Pomocí aplikace SongPal Link můžete propojit kompatibilní zvukové systémy Sony.

Kvalitní komponenty, špičkový zvuk

Každou komponentu modelu STR-DN1080 jsme navrhli k dosažení ideální kvality zvuku.

Specifikace a funkce
Pozvedněte svůj systém domácího kina na novou úroveň pomocí zařízení STR-DN1080 s podporou technologií Dolby® ATMOS a DTS: X. Flexibilní systém s reproduktory Phantom vám umožní vytvořit si ideální zvukovou sestavu. 4K a HDMI kompatibilní s HDR podporují nejnovější standardy videa včetně ochrany obsahu HDCP 2.2, která se používá u rozlišení 4K.
 • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

 • Kvalitní prostorový zvuk s podporou Dolby® ATMOS a DTS:X

 • Připojení HDMI (6 vstupů/2 výstupy) s přenosem signálu 4K/60p (4:4:4) a podporou technologií HDCP 2.2 a HDR

 • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

 • Streamování hudby pomocí technologií Wi-Fi®, AirPlay a Chromecast built-in

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí