DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070

STR-DN1070

Obrázek modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070

MOC

19 698,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1070

Vysoké rozlišení s nativním přehráváním DSD

7.2kanálový přijímač AV domácího kina

Se zařízením STR-DN1070 si dopřejete realističtější a podmanivější domácí kino. Toto zařízení podporuje nativní přehrávání DSD bez ztráty kvality a technologii HDR, která zlepšuje dynamický rozsah obrazu. Rozlišení 4K nabízí neuvěřitelně zřetelný obraz a s technologií HDCP 2.2 si vychutnáte špičkový obsah 4K ze satelitního vysílání a disků UHD Blu-ray Disc™. Zesilovač pak podporuje zvuk s vysokým rozlišením, abyste si mohli užít vysoce kvalitní audio a bezdrátový poslech ve více místnostech.

Přesně podle představ interpreta

Pokročilá digitální technologie znovu objevuje krásy analogového zvuku

Logo zvuku s vysokým rozlišením

Vychutnejte si nejjemnější nuance zvuku studiové kvality v kvalitě vyšší, než jakou poskytují disky CD – to vše díky zvuku s vysokým rozlišením. Budete mít pocit, jako kdyby interpret vystupoval přímo před vámi.

Nativní přehrávání DSD

Podpora až 5.1kanálového systému

Vychutnejte si vysoce kvalitní prostorový zvuk. Zařízení STR-DN1070 podporuje nativní formát DSD (Direct Stream Digital) bez převodu, takže si zvuk můžete vychutnat v jeho původní čistotě. Současně získáte vícekanálový prostorový zvuk 5.1 s 5,6MHz DSD. 

Formáty souborů zvuku s vysokým rozlišením

Zařízení STR-DN1070 podporuje pestrou paletu formátů zvuku s vysokým rozlišením, včetně DSD a LPCM. Připojení USB a DLNA, která můžete využít k přehrávání, a vícekanálový poslech dotvářejí úžasný systém s prostorovým zvukem špičkové kvality.

formáty souborů
Logo DSEE HX

Obohacená hudba

Technologie DSEE HX™ povýší vaši hudbu ze stávající úrovně na kvalitu blízkou zvuku s vysokým rozlišením a dodá vám pocit, jako byste byli přímo v nahrávacím studiu nebo na koncertě.

Zvuk jako v kinosále u vás doma

Se skutečně prostorovým zvukem budou vaše filmové večery nezapomenutelné

Vylaďte si každý tón

Napodobte akustiku světově proslulých hudebních síní u sebe doma

Díky technologii zvukového pole společnosti Sony můžete simulovat akustiku známého hollywoodského sálu Caryho Granta nebo tří světově proslulých koncertních síní.

7.2kanálový prostorový zvuk

7.2kanálový AV zesilovač přináší skutečně dynamický prostorový zvuk. Technologie automatického nastavení reproduktorů DCAC od Sony pak tento zvuk špičkově optimalizuje. Pak už jen stačí vzít do ruky dodaný mikrofon a stisknout tlačítko Start.

Obrázek 7.2k systému

Využijte plně možností disků Blu-ray Disc™ se soundtracky ve vysokém rozlišení

Disky Blu-ray Disc™ mají proti klasickým diskům DVD až 10násobnou kapacitu, takže mohou nést mnohem více zvukových informací. Integrované dekodéry formátů Dolby® True HD a DTS®-HD Master Audio vám zprostředkují poslech pohlcujícího prostorového zvuku v HD kvalitě z nejnovějších disků Blu-ray Disc™.

Logo Dolby® TrueHD

Vylepšený zvuk jako v kině

Zažijte bohatý vícekanálový zvuk s technologií Dolby® TrueHD, jejímž smyslem je poskytnout stoprocentně bezztrátový zvuk filmů i hudby.

Logo DTS-HD Master Audio™

Zvuk akce všude kolem vás

U filmového prostorového zvuku s velkým rozsahem reprodukuje systém DTS®-HD Master Audio bezztrátový zvuk ve studiové kvalitě.

Dopřejte si podmanivý zvuk s flexibilním řešením reproduktorů

Ať už hledáte jednoduché 2kanálové rozvržení nebo plnohodnotný 7.2kanálový systém (jak kabelový, tak bezdrátový), tak vám je zařízení STR-DN1070 přinese, a to včetně zvuku, který vás obklopí.

 • Technologie Front Surround
 • Bezdrátový prostorový zvuk
 • Kompletní domácí kino

Podmanivý obraz v rozlišení 4K

Vychutnejte si nádherný obraz 4K díky podpoře videa s vysokým dynamickým rozsahem

Logo 4K HDR

Užijte si rozlišení 4K s HDCP2.2

Užijte si špičkové rozlišení 4K – HDMI 2.0a. 5 vstupů / 2 výstupy HDMI jsou plnohodnotným rozhraním HDMI 2.0a, které podporuje rozlišení 4K 60p a čisté vzorkování barev 4:4:4. Podporovány jsou také nejnovější signály HDR, přičemž kompatibilita s ochranou obsahu HDCP2.2 podporuje všechny nejnovější přehrávače.

Vysoký dynamický rozsah (HDR)

Díky přenosu signálu ve vysokém dynamickém rozsahu (HDR) si můžete vychutnat neuvěřitelné zlepšení kontrastu a jasu obrazu. Lepší zobrazení tmavých a světlých míst pak ještě více zkvalitňuje obraz a vdechuje barvám život.

Obrázek HDR
VYSOKÝ DYNAMICKÝ ROZSAH
Obrázek konvenčního řešení
BĚŽNÝ
Srovnávací obrázek systému 4:4:4 a 4:2:0

Podporuje rozlišení 4K v plné šíři

Radost z rozlišení 4K vám zajistí podpora formátů s nejvyšší kvalitou obrazu, včetně 4K/60p/4:4:4/24bitový, 4K/60p/4:2:0/30bitový a 4K/60p/4:2:2/36bitový. Obraz plynoucí rychlostí 60 snímků za sekundu v kombinaci s plynulým vykreslováním gradace barev přináší křišťálově čisté výsledky. Připojte zařízení k televizoru kompatibilnímu se vstupem 4K/60p a využijte plný obrazový potenciál obsahu v rozlišení 4K.

Více detailů se zvýšením rozlišení na 4K

Rozlišení 2K je nyní k dispozici s větším množstvím detailů díky technologii zvýšení rozlišení videa. 

Logo zvýšení rozlišení na 4K

Vaše oblíbená hudba bez změti kabelů

Bezdrátové technologie přibližují zvuk vaší hudby téměř vysokému rozlišení a usnadňují poslech

Obrázek technologie LDAC

Technologie LDAC™: pro přenos obsahu se zvukem s vysokým rozlišením

Technologie LDAC umožňuje přenos přibližně třikrát více dat (při maximální přenosové rychlosti: 990 kb/s) než běžné rozhraní Bluetooth®, díky čemuž si můžete vychutnat obsah ve výjimečné kvalitě blízké zvuku s vysokým rozlišením.

Stiskněte, připojte a přehrávejte

Vychutnejte si pohodlný poslech bez kabelů a zrcadlení obrazovky smartphonu pomocí technologie NFC jedním dotykem. Stačí se přijímače dotknout kompatibilním smartphonem a můžete přenášet zvuk přes Bluetooth® nebo zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast.

Loga NFC a Bluetooth®
Logo AirPlay

Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnávejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Logo Wi-Fi®

Připojení Wi-Fi®

Přehrávejte hudbu ze svého domácího počítače a serveru

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Bezdrátové přehrávání ve více místnostech vyplní hudbou celý dům

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou v celém domě. Poslech ve více místnostech je řízen aplikací SongPal. Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a streamujte hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností.

Obrázek bezdrátového přehrávání hudby ve více místnostech

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.

Media Object


Podívejte se na něj v akci

 • Streamovací služby
 • Kvalita zvuku
 • Baterie smartphonu
 • Flexibilní možnosti poslechu

Všestranné připojení

Všestranné připojení maximalizuje potenciál systému

Připojte cokoli chcete a to v kvalitě, kterou očekáváte

Chcete-li vytvořit opravdu dynamickou sestavu pro domácí zábavu, využijte šest vstupů a dva výstupy HDMI®, přední port USB a optické digitální i analogové konektory AV. Můžete tak snadno připojit svůj televizor, přehrávač Blu-ray Disc™, smartphone a další zařízení.

 • Zadní
 • Čelní
Logo HDMI

6 vstupů a 2 výstupy HDMI®

Se šesti vstupy a dvěma výstupy HDMI® (včetně jednoho speciálního výstupu HDMI® pro druhou zónu) máte dostatek místa pro stávající zařízení i další rozšiřování.

Logo USB

Nativní přehrávání DSD přes DLNA nebo USB

Získejte zvuk s vysokým rozlišením díky přehrávání DSD, které nabízí vysokou přenosovou rychlost 24 bitů / 192 kHz, přes zařízení připojená k síti DLNA nebo k USB.

Třízónová zábava 

Zónový poslech pustí správnou hudbu do správného pokoje

Díky třízónovému systému lze k modelu STR-DN1070 připojit troje reproduktory a poslouchat stejný zvukový výstup ve třech místnostech. Přijímač navíc dokáže zvládnout dva samostatné zvukové vstupy najednou. Můžete zvolit, který signál bude vysílán do jednotlivých zón – v obývacím pokoji tak můžete sledovat film z disku DVD přes systém 5.2, zatímco ostatní ve druhé místnosti mohou poslouchat oblíbené CD s využitím dvou kanálů. Nebo si můžete dopřát podmanivý zážitek a pustit si 7.2kanálový zvuk.

 • Hlavní
 • Dvě zóny
 • Tři zóny

Navrženo pro kvalitu každým coulem

Každá část hraje důležitou roli při honbě za špičkovým zvukem

Specifikace a funkce
Objevte nové dimenze domácí zábavy se zařízením STR-DN1070. Port HDMI kompatibilní s rozlišením 4K a HDR podporuje nejnovější videostandardy, včetně technologie pro ochranu obsahu HDCP 2.2 pro obsah v rozlišení 4K z vysílání, internetu a disků Blu-ray Disc™ v kvalitě UHD. Zvuk s vysokým rozlišením přináší strhující zvuk, zatímco bezdrátový poslech ve více místnostech a technologie Front Surround vám umožní vytvořit si vlastní zvukové prostředí.
 • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

 • Prostorový zvuk v bezztrátové kvalitě díky technologiím DTS-HD™ a Dolby® TrueHD

 • Připojení HDMI (6 vstupů/2 výstupy) s přenosem signálu 4K/60p (4:4:4) a podporou technologií HDCP 2.2 a HDR

 • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

 • Streamování hudby pomocí technologií Wi-Fi®, AirPlay a Chromecast built-in

Počet zes. Kanály
7ch
Vstupní a výstupní konektory
Vstup/výstup videa HDMI (6/2); vstup/výstup HDCP2.2 (6/2); kompozitní výstup pro monitor (1); vstup zvuku HDMI (2); koaxiální vstup zvuku (1); analogový vstup zvuku (4); optický vstup zvuku (1); výstup na sluchátka (1); výstup subwooferu pre-out (2); port USB (1 přední); port Ethernet (1)
Hmotnost (kg)
10,5 kg
Chromecast built-in
Ano
Spotify Connect
ANO
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí