MOC

19 590,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1060
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1060
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DN1060

Zvuk podle představ interpreta

Užijte si díky zvuku s vysokým rozlišením ty nejjemnější nuance studiové kvality. Vášeň pro hudbu prostupuje všemi prvky od signálu po reproduktory, zatímco pokročilé technologie, jako zvyšování digitálního rozlišení, zaručí maximální požitek z poslechu.

Probuďte své smysly zábavou na nové úrovni

7.2kanálový přijímač AV domácího kina

Se zařízením STR-DN1060 posunete domácí zábavu na novou úroveň. Pohlcující zážitek ze sledování čeká jen na připojení – podpora protokolu HDCP 2.2 a rozhraní MHL 3.0 umožňuje sledování obsahu v rozlišení 4K nebo připojení ke smartphonu. K dispozici je také možnost vylepšení zdrojů HD na úroveň 4K, a díky zvuku s vysokým rozlišením si můžete dopřát zážitek ze živého vystoupení v pohodlí obývacího pokoje.

Výstup audia

Ponořte se do zvuku, který zaplní místnost: postará se o to sedm audiokanálů a dva subwoofery s výstupním výkonem 165 W RMS na kanál.

Vylepšený výkon videa

O detailní kvalitu obrazu se stará podpora rozlišení 4K a technologie, které obraz na toto rozlišení vylepšují. 6 vstupů a 2 výstupy HDMI® umožňují připojení různých zvukových i obrazových zařízení.

Propojení bezdrátově i kabelem

Prostřednictvím technologie NFC jedním dotykem, Bluetooth® a Wi-Fi® můžete hudbu a videa streamovat bezdrátově. Hudbu můžete také přehrávat připojením zařízení USB.

Ponořte se do nové reality s rozlišením 4K

Zařízení STR-DN1060 disponuje technologií HDCP 2.2 pro streamování rozlišení 4K a technologií MHL 3.0 pro sledování videoobsahu ve 4K na smartphonu prostřednictvím televizoru. Nyní už vám nic nebrání v převedení celé domácí zábavy na úroveň 4K.

Úchvatné, realistické detaily v rozlišení 4K Ultra HD

Zařízení STR-DN1060 podporuje video v rozlišení 4K Ultra HD – se čtyřnásobným množstvím detailů než Full HD. Když jej připojíte k 4K televizoru, pokročilé technologie zpracování dokážou vylepšit i video s nižším rozlišením na úroveň 4K Ultra HD.

HDCP 2.2

U hudby i filmů vás technologie HDCP 2.2 připraví na špičkový obsah nové generace v rozlišení 4K s podporou moderních systémů ochrany autorských práv.

MHL 3.0

Připojte zařízení Xperia™ nebo jiný smartphone s pokročilými technologiemi přímo k čelnímu panelu a můžete zrcadlit obrazovku na připojeném televizoru s podporou rozlišení 4K u snímků i videí. Telefon se zároveň nabíjí.

7.2kanálový pohlcující prostorový zvuk

7.2kanálový AV zesilovač vytváří dynamický prostorový zvuk a technologie automatického nastavení reproduktorů DCAC (Digital Cinema Automatic Calibration) optimalizuje zvukový výkon tak, abyste si mohli dopřát zážitek z dobře vyváženého zvuku.

44,1 KHZ / 16 BITŮ [CD]
96 KHZ / 24 BITŮ [VYSOKÉ ROZLIŠENÍ]

Jak funguje zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením funguje na základě převodu analogového zvuku na digitální při vyšší a přesnější frekvenci než u disků CD. Zvuk s vysokým rozlišením může mít vyšší frekvenci než 24 bitů / 96 kHz, a zajistí tak realističtější hudbu.

Obnovte všechny komprimované soubory

Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) zvýší rozlišení souborů hudby (mp3, ACC, ATRAC a WMA) téměř na úroveň zvuku s vysokým rozlišením. DSEE HX obnoví širokospektrální zvuk a reprodukuje soubory se zvukem blízkým původní nahrávce.

Užívejte si disky Blu-ray Disc™ se záznamem zvuku v HD kvalitě

Disky Blu-ray Disc™ mají proti klasickým diskům DVD až 10násobnou kapacitu, takže mohou nést mnohem více zvukových informací. Integrované dekodéry formátů Dolby® True HD a DTS®-HD Master Audio vám zprostředkují poslech pohlcujícího prostorového zvuku v HD kvalitě z nejnovějších disků Blu-ray Disc™.

Vylepšený zvuk jako v kině

Zažijte bohatý, vícekanálový zvuk s technologií Dolby® True HD, jejímž smyslem je poskytnout stoprocentně bezztrátový zvuk filmů i hudby.

Zvuk akce všude kolem vás

U filmového prostorového zvuku s velkým rozsahem reprodukuje systém DTS®-HD Master Audio bezztrátový zvuk ve studiové kvalitě.

Vše připojeno

Chcete-li vytvořit opravdu dynamickou sestavu pro domácí zábavu, využijte šest vstupů a dva výstupy HDMI®, přední port USB a optické digitální i analogové konektory AV. Můžete tak snadno připojit svůj televizor, přehrávač Blu-ray Disc™, smartphone a další zařízení.

6 vstupů a 2 výstupy HDMI®

Se šesti vstupy a dvěma výstupy HDMI® (včetně jednoho speciálního výstupu HDMI® pro druhou zónu) máte dostatek místa pro stávající zařízení i další rozšiřování.

Přehrávání DSD přes rozhraní USB

Přední port USB podporuje technologii DSD a zvuk s vysokou přenosovou rychlostí 24 bitů / 192 kHz: můžete tedy připojit zařízení USB a přehrávat zvuk s vysokým rozlišením.

Poslech i v dalších místnostech

Třízónový systém poslechu umožňuje k modelu STR-DN1060 připojit tři sady reproduktorů a poslouchat stejný výstup ve třech místnostech. Přijímač též zvládne dva samostatné vstupy najednou. Lze zvolit, co bude vysíláno do jednotlivých zón – v obývacím pokoji tak můžete sledovat film z DVD, zatímco na terase mohou ostatní poslouchat oblíbené CD.

Prvotřídní konstrukce. Optimální zvuk.

Přijímač domácího kina STR-DN1060 využívá součásti a design té nejvyšší kvality (například přesné krystalové oscilátory a vyztužené šasi typu Frame and Beam) pro optimální audiovizuální výkon.

Nové obvody pro hlasitost předzesilovače

Nové integrované obvody předzesilovače předčí běžné standardy a jsou vybaveny nezávislým uzemněním, které chrání před interferencemi a podporují čistší zvuk s menším zkreslením.

Zesilovač

Deska plošných spojů z epoxidového skla zlepšuje strukturální stabilitu a umožňuje zvýšit výstupní výkon zesilovače.

Přesný krystalový oscilátor

Vakuově utěsněné oscilátory vylepšují audiosignály ze zdroje HDMI, snižují externí vibrace, a zajišťují tak čistý zvuk.

Obvod pro odstranění kolísání

Kombinace pečlivě vyladěných analogových a digitálních obvodů snižuje chvění, a zajišťuje tak přesné zpracování zvuku v reálném čase.

Lokální analogové napájení

Každé digitální zařízení má vlastní analogový regulátor napětí, který brání zkreslování analogového signálu vysokofrekvenčními tóny.

Pouze kvalitní komponenty

Kvalitní blokový kondenzátor a rezistory určené pro reprodukci čistého zvuku jsou odolnější proti rušení a zajišťují mimořádně detailní vykreslení zvuku.

Design šasi

Design šasi typu Frame and Beam snižuje zvukový tlak externího reproduktoru a zajišťuje přesnější, výkonnější zvuk.

Transformátor s vysokou kapacitou

Vakuové lakování, měděný kroužek a ocelový pásek, který odstiňuje hučení – to vše brání nežádoucím únikům zvuku a přispívá k bohatým a detailním basovým tónům.

Design chladiče

Nový design lamel podporuje cirkulaci vzduchu. Obvody zesilovače tak dokážou zvládnout nežádoucí zvukový tlak a nepřehřívají se.

Digitální obvody

Kovový rám chrání obvody před zvukovým tlakem z reproduktoru a brání pronikání digitálního šumu do analogových obvodů, aby nedocházelo ke zkreslení zvuku.

Pájedlo ES druhé generace

Ekologická pájecí slitina, jejíž základ tvoří maximálně čistý cín, podporuje citlivý a jemný zvuk.

Vylaďte si každý tón

Napodobte akustiku světově proslulých hudebních síní u sebe doma

Naše technologie zvukového pole vám umožní simulovat akustiku divadla Caryho Granta nebo tří světově proslulých koncertních hal, například Berlínských filharmoniků, Concertgebouw v Amsterdamu nebo Musikverein ve Vídni.

Vysoce kvalitní bezdrátové streamování zvuku

LDAC je nová zvuková technologie společnosti Sony, která vám umožňuje vychutnávat si vysoce kvalitní bezdrátové audio prostřednictvím připojení Bluetooth®. S třikrát vyšším počtem přenesených dat poskytuje technologie LDAC lepší zážitek z bezdrátového poslechu u veškeré hudby.

Poslouchejte hudbu v jiné místnosti

Nechte se provázet stejnou úžasnou skladbou přes celý dům. Poslech ve více místnostech je řízen pomocí aplikace SongPal (verze 3.0). Využijte aplikaci SongPal Link k seskupení vybraných soundbarů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z různých hudebních služeb, smartphonu, počítače nebo sítě DLNA do různých místností svého domova.

Snadný přístup k hudbě

Užijte si snadný přístup k bohatému výběru hudby díky technologii Chromecast built-in (dříve Google Cast™) a službě Spotify Connect.

Chromecast built-in

Chromecast built-in

Streamujte hudbu, online vysílání rozhlasových stanic a podcasty ze svého smartphonu, tabletu nebo notebooku do audiozařízení. Stačí jednou klepnout na tlačítko přenosu.

Služba Spotify

Spotify Connect

Přehrávejte hudbu ze služby Spotify pomocí audiozařízení a jako dálkový ovladač použijte aplikaci Spotify.

Streamujte pomocí technologie Chromecast built-in

Streamujte hudbu, podcasty a rozhlasové vysílání z více než 100 audioaplikací, například Google Play™ Music a jiných.

Media Object


Podívejte se na něj v akci

  • Streamovací služby
  • Kvalita zvuku
  • Baterie smartphonu
  • Flexibilní možnosti poslechu

Sjednoťte svou hudbu

Snadné ovládání streamování díky nové aplikaci SongPal

Aplikace SongPal umožňuje při poslechu snadné a intuitivní ovládání. Jednoduše ji nainstalujte do mobilního telefonu a získáte kontrolu nad přehráváním hudby, nastavením zařízení a dalšími prvky – prostřednictvím jediné aplikace.

Stiskněte, připojte a přehrávejte

Vychutnejte si pohodlný poslech bez kabelů a zrcadlení obrazovky smartphonu pomocí technologie NFC jedním dotykem. Stačí se přijímače dotknout kompatibilním smartphonem a můžete přenášet zvuk přes Bluetooth® nebo zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast.

Zvuk s technologií AirPlay

Zvuk s technologií AirPlay

Vychutnávejte si hudbu ze zařízení s technologií AirPlay.

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Technologie NFC jedním dotykem a Bluetooth®

Stačí klepnutím spárovat kompatibilní zařízení prostřednictvím technologie NFC. Bezdrátový přenos je možný po připojení k rozhraní Bluetooth®.

Připojení Wi-Fi®

Připojení Wi-Fi®

Přehrávejte hudbu ze svého domácího počítače a serveru.

Specifikace a funkce
Objevte nové dimenze domácího kina s přijímačem STR-DN1060. Díky podpoře protokolu HDCP 2.2 a rozhraní MHL 3.0 se stačí připojit a můžete vychutnat pohlcující zážitek ze sledování videa v rozlišení 4K i ze smartphonu. Zároveň nabízí zvýšení rozlišení na úroveň 4K pro zdroje HD a bezkonkurenční zvuk s vysokým rozlišením.
  • Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení

  • Technologie DSEE HX zvýší kvalitu hudby na zvuk s vysokým rozlišením

  • Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem

  • Streamování hudby pomocí technologií Wi-Fi®, AirPlay a Chromecast built-in

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

Počet zes. Kanály
7ch
Vstupní a výstupní konektory
Vstup/výstup videa HDMI (6/2); zadní HDCP2.2 (1); komponentní vstup videa (1); vstup kompozitního videa 2; kompozitní výstup pro monitor (1); vstup zvuku (2); koaxiální vstup zvuku (1); analogový vstup zvuku (4); výstup na sluchátka; výstup subwooferu pre-out (2); port USB přední/zadní (1/1); port Ethernet; port MHL přední/zadní (1/1)
Hmotnost (kg)
10,3 kg
Chromecast built-in
ANO
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů