DOMÁCÍ KİNO A SOUNDBAR

7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH750

STR-DH750

Obrázek modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH750

MOC

11 300,19 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH750
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH750
Snímky modelu 7.2k AV zesilovač domácího kina | STR-DH750

Funkce

Bezdrátové streamování přes Bluetooth®

Streamujte bezdrátově zvuk ze svých oblíbených skladeb a aplikací pomocí Bluetooth®. Po spárování s téměř jakýmkoli smartphonem či tabletem si můžete vychutnat hudbu a navíc ovládat seznamy skladeb a hlasitost přímo ze svého zařízení.

Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení, a poté můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.

7.2kanálový přehrávač pro strhující prostorový zvuk

S bohatým 7.2kanálovým prostorovým zvukem se rozhodně nebudete nudit. Díky vyhrazenému kanálu jej můžete připojit ke dvěma aktivním subwooferům, aby byly basy přehrávány rovnoměrně v celé místnosti. Ať už tedy sledujete filmy, hrajete hry nebo posloucháte své oblíbené skladby, určitě se budete dobře bavit.

Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal

Stáhněte si aplikaci SongPal pro chytrý telefon a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební online službě. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.

DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky

Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.

Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra

Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní studiové nahrávky, zachovává u disků Blu-ray Disc™, DVD a stahovaného obsahu nesrovnatelnou věrnost zvuku.

Zrcadlení obrazovky přes kabelové připojení MHL

Zvětšete obsah smartphonu pomocí zrcadlení přes kabelové připojení MHL. Je to snadné: připojte smartphone prostřednictvím portu HDMI podporujícího MHL k televizoru a zobrazujte obsah mobilního telefonu na obrazovce televizoru. Pomocí telefonu pak můžete obsah na obrazovce televizoru procházet, zvětšovat, vybírat a posouvat, aby každý dobře viděl. Připojením se zároveň smartphone nabíjí, takže baterie bude vždy nabitá.

Přenos signálu 4K pro 4K obsah

Zachovejte na obrazovce kvalitu 4K zdroje. Funkce přenosu signálu 4K vám umožní „přenášet“ a zobrazovat data 4K na 4K televizoru či projektoru bez jakéhokoli zhoršení kvality obrazu. Díky tomu je tento AV přehrávač perfektní pro televizory a přehrávače s podporou rozlišení 4K a oproti rozlišení Full HD nabízí čtyřnásobné množství detailů, a to jak teď, tak i v budoucnu.

Automatické nastavení reproduktorů optimalizuje zvuk

Abyste si systém domácího kina užili na maximum, technologie Automatické nastavení reproduktorů (DCAC) automaticky optimalizuje zvuk v závislosti na tom, kde v místnosti ve vztahu k reproduktorům sedíte. Jednoduše pomocí dodávaného mikrofonu změřte akustiku sestavy reproduktorů a systém na základě toho zvuk sám upraví a nastaví.

Technologie HD Digital Cinema Sound® zajistí velkolepý zvuk

Přeneste akustiku slavného kina k sobě domů. Technologie HD Digital Cinema Sound® vyvinutá ve spolupráci se společností Sony Pictures Entertainment je založena na psychoakustických měřeních z legendárního kina Cary Grant Theatre a využívá se při přepisu zvuku populárních filmů. Simulací rozmístění reproduktorů a akustiky kina si u každého filmu můžete dopřát zvuk jako z hollywoodské produkce.

Rozšířené možnosti připojení s řadou portů

Tento přehrávač je perfektní pro přehrávání audia i videa a disponuje 4 vstupy HDMI pro přenos signálu 3D a 4K, 1 výstupem HDMI, rozhraním USB, optickým a koaxiálním digitálním portem SPDIF a společným analogovým AV připojením, a nabízí tak spoustu možností připojení pro přehrávače Blu-ray Disc™ a DVD, televizor, herní konzoli, CD přehrávač a další zařízení.

Specifikace
  • Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie NFC

  • Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal

  • Bohatý prostorový zvuk díky technologiím DTS-HD a Dolby® TrueHD

  • Zobrazujte a nabíjejte svůj chytrý telefon pomocí rozhraní MHL

  • Konektor USB pro přehrávání hudby

Počet zes. Kanály
7ch
Vstupní a výstupní konektory
Vstup/výstup videa HDMI® (4/1);vstup kompozitního videa (2);výstup kompozitního monitoru (1);volitelný vstup videa (2);koax. Vstup audia (1);vstup analogového audia (4);výstup pro sluchátka;USB (1 přední:iPhone/WM);MHL (1 zadní)
Hmotnost (kg)
8,1 Kg
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí