MOC

520,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosná nabíječka pro smartphony CP-V3A
Snímky modelu Přenosná nabíječka pro smartphony CP-V3A
Snímky modelu Přenosná nabíječka pro smartphony CP-V3A

Funkce

Výkonná lithium-polymerová baterie s kapacitou 3000 mAh

Vyzkoušejte výkon s dobíjecí lithium-polymerovou baterií Sony. Celková kapacita baterie 3000 mAh stačí na jedno plné dobití smartphonu a patentované hybridní gelové složení umožňuje dosáhnout 1000 nabíjecích cyklů baterie se zachováním 90 % její původní kapacity.

Nabíjení prostřednictvím portu USB

Dobijte své zařízení kdykoli a kdekoli! Nabíjí jakékoli zařízení od smartphonů a přenosných herních konzolí až po digitální fotoaparáty a videokamery. Jediný port USB může dodávat proud 1,5 A po dobu až 70 minut – perfektní možnost nabíjení zařízení na cestách.

Dobíjení pomocí napájení USB nebo ze sítě

Ujistěte se, že je baterie CP-V3A vždy nabitá a připravená k napájení mobilních zařízení. Připojte ji k počítači nebo notebooku pomocí dodávaného kabelu micro USB, nebo ji zapojte do elektrické sítě a dobijte ji pomocí napájecího adaptéru AC (prodává se samostatně).

Snadno přenositelná díky tenké, velmi lehké konstrukci

Přenosná baterie CP-V3A má hmotnost pouze 86 g a je dostatečně malá pro použití jako kapesní zařízení pro nouzové dobití. Můžete ji tedy snadno vzít kamkoli s sebou. Díky tenkému, ale odolnému hliníkovému tělu s elegantní konstrukcí bude baterie tvořit perfektní doplněk k vašemu stávajícímu technickému zařízení.

Kontrola procesu nabíjení pomocí dvou praktických indikátorů LED

Sledujte nabíjení svých zařízení pomocí indikátorů LED. Zelený indikátor ukazuje plné nabití připojeného zařízení, zatímco oranžový indikátor ukazuje postup nabíjení. Oranžový indikátor rovněž ukazuje aktuální úroveň nabití baterie – skvělá kontrola jejího stavu před odchodem z domu.

Vyberte si z řady zářivých barev

Slaďte si odstíny svého technického příslušenství. Tato přenosná nabíječka se dodává v řadě zářivých, stylových barev, takže si můžete vybrat provedení odpovídající vašemu stylu. Vyberte si jakoukoli barvu, je to jen na vás!

Specifikace
  • Výkon: 3000 mAh

  • Dostupný v různých barvách

  • Během nabíjení telefonu můžete telefonovat nebo hrát hry

  • 1,5A výstup pro rychlé nabíjení

Kapacita baterie
Lithium-iontová polymerová 3000 mAh
Doba nabíjení přenosnou nabíječkou
Přibl. 3,5 hodiny (AC) a přibl. 6 hodin (ze standardního portu USB)
Doba napájení
60 minut
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí