Snímky modelu Vysokokapacitní přenosná nabíječka USB
Snímky modelu Vysokokapacitní přenosná nabíječka USB

Funkce

Výkonná lithium-polymerová baterie s kapacitou 20 000 mAh

Nabíječka CP-V20 disponuje dobíjecí baterií od Sony. Vestavěná lithium-iontová polymerová baterie má kapacitu nabíjení 20 000 mAh , což je ideální nejen pro dobíjení smartphonů, ale rovněž tabletů, fotoaparátů a dalších zařízení.

Nabízí možnost až 8 nabití na cestách

Ať už potřebujete rychlé nabíjení nebo plné nabití, baterie nabíječky CP-V20 dokáže nabít smartphone až osmkrát, než se sama vybije. Vezměte ji s sebou na kempování, na dálkový let nebo ji jednoduše používejte jako záložní zdroj napájení.

2 porty s celkovým výstupem 3,0 A pro rychlé nabíjení

Oproti tradičním nabíječkám nabije smartphone až třikrát rychleji – jako byste jej nabíjeli pomocí napájecího adaptéru AC.

Možnost současného nabíjení 2 zařízení

Dva porty USB vám umožní současně nabíjet 2 zařízení.

Integrované bezpečnostní funkce

Ochrana proti přebíjení, ochrana proti zkratu a funkce pro sledování teploty – vše integrováno.

Vynikající dobíjecí cyklus

Díky technologii hybridního gelu vykazuje nabíječka CP-V20 vysokou odolnost, neboť i po 1000 nabitích si zachovává více než 90% kapacitu.

Kompatibilní se zařízeními USB

S touto přenosnou nabíječkou na velikosti nezáleží. Díky dodávanému kabelu micro USB je ideální pro nabíjení smartphonů. Vysoká kapacita vám umožní nabíjet i tablety, fotoaparáty, přenosné reproduktory a další zařízení s USB.

Specifikace
S přenosnou nabíječkou CP-V20 můžete nabíjet smartphony, tablety a mobilní zařízení, abyste zůstali ve spojení, ať se vydáte kamkoli. Kompaktní provedení se snadno vejde do batohu a poskytne vašemu smartphonu až 8 nabití . A díky dvěma portům USB můžete rovněž nabíjet až dvě zařízení USB současně.
  • Vestavěná lithium-iontová polymerová baterie s kapacitou 20 000 mAh

  • Možnost 1000 nabití díky technologii hybridního gelu od Sony

  • 2 porty s celkovým výstupem 3,0 A rychlé nabije vaše zařízení

  • Možnost současného nabíjení 2 zařízení

  • Poskytuje až 8 plných nabití smartphonu

Kapacita baterie
3,7 V 20 000 mAh

Obsah balení

20cm kabel A-B

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí