MOC

1 390,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Pohled zpředu na přehrávač disků DVD DVP-SR370
Tříčtvrteční pohled na přehrávač disků DVD DVP-SR370
Pohled shora na přehrávač disků DVD DVP-SR370
Univerzální přehrávání jediným kompaktním zařízením.

I detaily hrají důležitou roli. Přehrávejte různé formáty včetně disků DVD a filmů uložených ve vašem počítači nebo na čtečce paměťových karet.

Skvělý zvuk i obraz DVD a malé provedení

Tento přehrávač DVD je díky své kompaktní velikosti ideální do kuchyně nebo ložnice. Dokáže přehrávat celou řadu formátů souborů s filmy, hudbou i fotografiemi – a díky portu USB si poradí i s obsahem uloženým na paměťovém zařízení nebo v notebooku.

Osvoboďte své digitální filmy i hudbu

Ponořte se do filmů i hudby a vychutnejte si oblíbenou klasiku na velké obrazovce s prostorovým zvukem a rozhraním USB. Připojením notebooku nebo přesunutím souborů na paměťovou kartu získáte rychlý přístup ke své filmové knihovně.

Specifikace a funkce
  • Přehrávejte filmy, hudbu a fotografie uložené v zařízení USBMůžete přehrávat obsah přímo ze zařízení USB a sledovat filmy, poslouchat hudbu a prohlížet fotografie a prezentace.

  • Přehrávání široké škály formátůVčetně disků CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL (včetně 8cm disků DVD), JPEG, MP3, MPEG-4, WMA, AAC a Linear PCM.

  • Možnost rychlého nebo pomalého přehrávání se zvukemFilmy můžete přehrávat se zvukem i obrazem i při 1,5násobné rychlosti přehrávání. Nebo lze přehrávání zpomalit, abyste mohli lépe sledovat sportovní akce.

  • Zapamatování pozice až na šesti discích DVDSledovat můžete začít přesně od momentu, kde jste posledně skončili. Tento přehrávač si pamatuje místa pro pokračování až na šesti naposledy přehrávaných discích.

  • Vytvářejte své vlastní prezentace s hudebním doprovodemProhlížejte si své obrázky v prezentaci s hudbou na pozadí podle vlastního výběru.

  • Ovládání přehrávače a televizoru jediným dálkovým ovladačemMůžete přehrávat nebo upravovat nastavení přehrávače a televizoru včetně napájení, přepínání kanálů nebo změny hlasitosti – pomocí vašeho dálkového ovladače systému DVD.

  • Prostorově úsporný kompaktní designTento přehrávač vtěsnal mnoho funkcí do kompaktního, stylového a pouhých 270 mm širokého těla.

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů