PŘEHRÁVAČE BLU-RAY DISC™ A DVD

Přenosný přehrávač DVD s portem USB

DVP-FX780

Obrázek modelu Přenosný přehrávač DVD s portem USB

whiteblack

MOC

3 430,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přenosný přehrávač DVD s portem USB
Snímky modelu Přenosný přehrávač DVD s portem USB
Snímky modelu Přenosný přehrávač DVD s portem USB

Je to jako mít své vlastní přenosné kino

Díky tomuto univerzálnímu přehrávači DVD si můžete pustit své oblíbené disky DVD kdekoli. 17,8cm/7" širokoúhlá obrazovka LCD vám přinese zářivě jasný obraz. A díky možnosti výběru mezi čtyřmi zvukovými režimy můžete zvolit správnou variantu pro sledování konkrétního obsahu a prostředí a užít si tak skvělý zvuk.

Optimální zvuk při sledování čehokoli

Můžete si vybrat ze čtyř režimů zvuku: Dynamický – realistický zvuk, Dynamický prostorový – virtuální prostorový zvuk, Dialog – usnadňuje poslech řeči a Standardní – obecné nastavení zvuku.

Osvoboďte své digitální filmy i hudbu

Ponořte se do filmů i hudby a vychutnejte si oblíbenou klasiku na velké obrazovce s prostorovým zvukem a rozhraním USB. Připojením notebooku nebo přesunutím souborů na kartu Memory Stick™ získáte rychlý přístup ke své filmové knihovně.

Specifikace a funkce
  • Přehrávejte filmy, hudbu a fotografie uložené v zařízení USBMůžete přehrávat obsah přímo ze zařízení USB a sledovat filmy, poslouchat hudbu a prohlížet fotografie a prezentace.

  • Přehrávání široké škály formátůVčetně CD-R/RW, DVD+RW/+R/+R DL, DVD-RW/-R/-R DL, 8cm disků DVD (kromě 8cm disků DVD+R), JPEG, MP3 a Xvid.

  • Vychutnejte si úžasně jasný a čistý obrazOživte své filmy díky širokoúhlé obrazovce LCD s vysokým rozlišením. Budete si připadat jako v kině – chybí už jen pražená kukuřice.

  • Poslouchejte ten nejkvalitnější zvuk, ať jste kdekoliSe 4 různými zvukovými režimy si můžete vybrat tu nejlepší variantu podle typu sledovaného obsahu a prostředí, kde jej sledujete.

  • Snadné ovládání stiskem tlačítkaJednoduché operace, jako jsou přehrávání, zastavení a změna hlasitosti, můžete provádět jednoduše prostřednictvím dotykových tlačítek.

  • Dívejte se déleVelkokapacitní dobíjecí baterie zajišťuje sledování filmů až 4 hodiny, takže stihnete i dva filmy najednou.

  • Vychutnejte si doma skvělý zvukPokud přehrávač připojíte prostřednictvím audio/video adaptéru (součástí balení) ke zvukovému systému, dosáhnete skvělého zvuku jak u filmů, tak u disků CD.

  • Možnost připojení k velkému televizoruPřipojte svůj přehrávač k televizoru (prostřednictvím výstupu audio/video) pro ještě lepší zážitek na velké obrazovce.

  • Nabíjení na cestáchNabíjecí adaptér do auta stačí zapojit do zásuvky zapalovače a můžete okamžitě přehrávat.

Zjistěte více o funkcích pro úsporu energie a našem závazku týkajícím se udržitelné budoucnosti. Navštivte náš web o ekologii