MOC

2 910,05 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Přehrávač Blu-ray Disc™
Snímky modelu Přehrávač Blu-ray Disc™

Dopřejte si vysoké rozlišení

Sledujte s přehrávačem BDP-S1700 své oblíbené filmy v rozlišení Full HD s detailním a čistým obrazem a intenzivními a bohatými barvami technologie TRILUMINOS.

1080p

Sledujte v rozlišení 1080p

Vychutnejte si filmy s čistým obrazem a vysokým rozlišením.

Kvalita zvuku

Prvotřídní kvalita zvuku

Užijte si dokonalé detaily původní nahrávky s čistým a věrným prostorovým zvukem díky technologiím Dolby® TrueHD a DTS-HD.

Full HD, přehrávač Blu-ray, Blu-ray, přehrávač Blu-ray a disků DVD

Sledujte vše ve Full HD

Úžasné detaily ve vysoké kvalitě bez ohledu na to, co sledujete – ať už se jedná o disky DVD, disky Blu-ray Disc™ či streamovaný online obsah. Přehrávač BDP-S1700 také zvyšuje rozlišení filmů na discích DVD téměř na úroveň HD, takže si je užijete s úchvatnou mírou detailů.

Barvy, které se probouzí k životu

Oživte filmy širokou paletou barev technologie TRILUMINOS™, kterou disponují výhradně produkty Sony. Tato technologie je optimalizována pro použití s televizory TRILUMINOS a nabízí krásné těžko reprodukovatelné odstíny červené, mořské modré i smaragdově zelené, díky nimž vypadá krajina daleko realističtěji.

Elegantní a prostý

Minimalistický design přehrávače BDP-S1700 je elegantním doplňkem do každého obývacího pokoje. S kompaktními obdélníkovými rozměry 23 cm (9,1") x 3,9 cm (1,5") se vejde i do těch nejmenších prostor.

Malý a prostý design, malý přehrávač Blu-ray

To nejlepší z webu ve vašem televizoru

Buďte online a zjistěte, co je nového. Využijte okamžitého přístupu k nejnovější hudbě, filmům, službě Catch-up TV a dalšímu obsahu. Projděte si výběr online kanálů nebo si stáhněte nejnovější videa na webu YouTube™.

Rozhraní USB se standardem Plug and Play

Rozhraní USB se standardem Plug and Play

Stačí jednotku USB zapojit do portu a můžete sdílet skladby, fotografie a multimediální obsah prostřednictvím televizoru.

Specifikace a funkce
Sledujte s přehrávačem BDP-S1700 své oblíbené filmy ve Full HD. Technologie TRILUMINOS™ Colour nabízí detailní a čistý obraz a intenzivní bohaté barvy.
  • Streamujte obsah od celé řady poskytovatelů online zábavy

  • Vychutnejte si všechny své filmy v kvalitě Full HD

  • Technologie TRILUMINOS™ Colour reprodukuje živé barvy

  • Zjednodušení obsluhy nabízí nové uživatelsky přívětivé rozhraní

Přehrávání
Funkce Shuffle, Pomalé přehrávání (vpřed/zpět), PŘEDCHOZÍ/NÁSLEDUJÍCÍ, Přehrávání / Stop / Pozastavení, Přehrávání po krocích (vpřed/zpět), VPŘED/ZPĚT
Vstupní a výstupní konektory
Výstup HDMI (1 zadní), koaxiální digitální výstup zvuku (1 zadní), vstup USB (1 přední), připojení Ethernet (1 zadní)

Obsah balení

Příručka s pokyny, Dálkový ovladač (RMT-B127P), Baterie (typ AAA x 2), Registrační karta zákazníka, Záruční karta

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky  Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle Nulového vlivu na životní prostředí