Snímky modelu Kabel USB-C™ na micro USB
Snímky modelu Kabel USB-C™ na micro USB

Funkce

Kabel má široký průměr umožňující rychlejší nabíjení

Kabely Sony s větším průměrem umožňují rychlejší nabíjení. Na kompatibilních zařízeních podporuje kabel USB od Sony vstup/výstup až 3 A, což oproti jiným kabelům zajišťuje až 6x rychlejší nabíjení.

Přenosová rychlost až 480 Mb/s (USB 2.0)

Vychutnejte si nejrychlejší přenos dat až 480 Mb/s na zařízeních s USB 2.0.

Dlouhá životnost a odolnost

Kabely USB od Sony mají oproti kabelům dalších výrobců až dvojnásobnou životnost, a to díky svému širokému průměru a kvalitním materiálům. Odolnost kabelu je testována na více než 3000 ohnutí a deseti tisících připojovacích cyklech a s ohledem na bezpečný a spolehlivý přenos výkonu při nabíjení i přenosu dat.

Vhodné pro všestranné využití

Tento kabel, dostupný v praktické délce 1,0 m (3,28 stop), je ideální do kanceláří, domů i na cesty. Využijte jej k přenosu dat ze stolního počítače a nabíjejte ze zástrček pomocí napájecího adaptéru AC, přenosné nabíječky baterií a nabíječky do automobilu.

Kompatibilní s konektory USB-C a micro USB

K nabíjení a přenosu dat mezi zařízeními s USB-C a micro USB lze použít kabel CP-CB100.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Kabel USB od Sony je v souladu s přísnými požadavky certifikace USB-IF pro bezpečnost produktů. V porovnání s ostatními kabely USB jsou výrazně snížena rizika vzplanutí, přehřátí a odpojení.

Specifikace
  • Kabel má široký průměr umožňující rychlejší nabíjení

  • Přenosová rychlost až 480 Mb/s (USB 2.0)

  • Dlouhá životnost díky odolnému provedení

  • Kompatibilní s konektory USB-C a micro USB

  • Kabel dlouhý 1,0 m (přibl. 3,28 stop) je praktický

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí