Snímky modelu Špičkový nabíjecí kabel USB-A – Micro USB
Snímky modelu Špičkový nabíjecí kabel USB-A – Micro USB

Funkce

Špičkové provedení a kvalita

Kabel CP-ABP150 je díky své vysoce kvalitní konstrukce z kompozitního nylonu neuvěřitelně pevný, pružný a odolný proti namáhání. Stylové provedení je dostupné ve třech skvělých barvách – ve zlaté, šedé a růžové.

Kabel má široký průměr umožňující pětkrát rychlejší nabíjení

Kabely Sony s větším průměrem umožňují rychlejší nabíjení. Na kompatibilních zařízeních podporují kabely USB od Sony proudovou propustnost vstupu/výstupu až 2,4 A, takže je oproti 0,5A kabelům až pětkrát rychlejší (specifikace USB 2.0). 

Dlouhá životnost a odolnost

Kabel CP-ABP150 má díky svému širokému průměru a kvalitním materiálům až trojnásobnou životnost oproti běžným kabelům USB. Testování je prováděno na více než 10 000 ohnutí a 10 000 připojovacích cyklech a s ohledem na bezpečný a spolehlivý přenos výkonu při nabíjení i přenosu dat.

Ideální pro každou instalaci

Tento kabel je dostupný v délce 1,5 m (5 ft) a je ideální do kanceláří, domů i na cesty. Využijte jej k přenosu dat ze stolního počítače nebo k nabíjení ze zástrček pomocí napájecího adaptéru AC, přenosné nabíječky baterií a nabíječky do automobilu.

Vysokorychlostní přenos dat 

Vychutnejte si vysokou rychlost přenosu dat až 480 Mb/s.

Kompatibilní s konektory USB-A a micro USB

Nabíjejte baterii a přenášejte data prostřednictvím portu USB-A do celé řady zařízení s rozhraním micro USB.

Navrženo pro bezpečnější nabíjení

Kabely USB od Sony jsou v souladu s přísnými požadavky certifikace USB-IF (USB 2.0) pro zvýšenou bezpečnost. V porovnání s ostatními kabely USB jsou výrazně snížena rizika vzplanutí, přehřátí a odpojení.

Specifikace
Tento špičkový kabelový adaptér slouží k připojení zařízení s konektorem Micro USB ke standardnímu portu USB-A a podporuje vysokou rychlost přenosu dat a nabíjení.
  • Kabel má široký průměr s výstupem 2,4 A pro rychlejší nabíjení

  • Špičkové provedení, možnost přizpůsobení stylu výběrem ze zlaté, šedé a růžové barvy

  • Konstrukce z kompozitního nylonu zajišťuje bezpečné a spolehlivé použití

  • Nabíjení baterie a přenos dat mezi zařízeními s rozhraním USB-A na micro USB

  • Délka 1,5m (přibl. 4,92 stop) umožňuje všestranné využití

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů