Snímky modelu Prémiový kabel 2 v 1 – Lightning a Micro USB
Snímky modelu Prémiový kabel 2 v 1 – Lightning a Micro USB

Funkce

Pro zařízení iPod/iPhone/iPad

Tento produkt je vyroben tak, aby dokonale pracoval se zařízeními Apple s ohledem na kompatibilitu, specifikace a provedení certifikované programem MFi Program společnosti Apple.

Kompatibilní se zařízeními USB-A a Lightning / Micro USB

Použijte tento kabel 2 v 1 k nabíjení baterie a přenosu dat ze standardních portů USB-A do zařízení Apple i velkého množství zařízení Micro USB, včetně fotoaparátů, sluchátek, tabletů nebo smartphonů.

Špičkové provedení a kvalita

Kabel CP-ABLP150 je díky své vysoce kvalitní konstrukci z kompozitního nylonu neuvěřitelně pevný, pružný a odolný proti namáhání. Stylové provedení je dostupné ve třech skvělých barvách – ve zlaté, šedé a růžové.

Kabel má široký průměr umožňující pětkrát rychlejší nabíjení

Kabely Sony s větším průměrem umožňují rychlejší nabíjení. Na kompatibilních zařízeních podporují kabely USB od společnosti Sony celkový výstup až 2,4 A, což oproti jiným kabelům USB 2.0 zajišťuje až pětkrát rychlejší nabíjení. 

Ideální pro každou instalaci

Tento kabel je dostupný v délce 1,5 m (4,92 stopy) a je ideální do kanceláří, domů i na cesty. Využijte jej k přenosu dat ze stolního počítače nebo k nabíjení ze zástrček pomocí napájecího adaptéru AC, přenosné nabíječky baterií a nabíječky do automobilu.

Dlouhá životnost a odolnost

Kabel CP-ABLP150 má díky svému širokému průměru a kvalitním materiálům až trojnásobnou životnost oproti běžným kabelům USB. Testování je prováděno na více než 10 000 ohnutí a připojovacích cyklech a s ohledem na bezpečný a spolehlivý přenos výkonu při nabíjení i přenosu dat.

Vysokorychlostní přenos dat 

Vychutnejte si vysokou rychlost přenosu dat až 480 Mb/s.

Navrženo pro bezpečnější nabíjení

Kabely USB od Sony jsou v souladu s přísnými požadavky certifikace USB-IF (USB 2.0) pro zvýšenou bezpečnost. V porovnání s ostatními kabely USB jsou výrazně snížena rizika vzplanutí, přehřátí a odpojení.

Specifikace
Připojte zařízení Apple nebo Micro USB ke standardním portům USB-A pomocí tohoto prémiového kabelu, který podporuje vysokorychlostní přenos dat a rychlé nabíjení.
  • Kabel má široký průměr s výstupem 2,4 A pro rychlejší nabíjení

  • Špičkové provedení, možnost přizpůsobení stylu výběrem ze zlaté, šedé a růžové barvy

  • Konstrukce z kompozitního nylonu zajišťuje bezpečné a spolehlivé použití

  • Nabíjejte baterii a přenášejte data mezi porty USB-A a zařízeními Apple nebo Micro USB

  • Délka 1,5 m (přibl. 4,92 stopy) umožňuje všestranné využití

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů