Snímky modelu Vysoce výkonný námořní přijímač s Bluetooth®
Snímky modelu Vysoce výkonný námořní přijímač s Bluetooth®
Snímky modelu Vysoce výkonný námořní přijímač s Bluetooth®
Snímky modelu Vysoce výkonný námořní přijímač s Bluetooth®
Snímky modelu Vysoce výkonný námořní přijímač s Bluetooth®
Výkon 4 x 100 W, ať už jste kdekoli

Vychutnejte si hluboký a čistý zvuk z výkonného zesilovače s možností 2ohmové zátěže reproduktoru, ať už jste venku na moři nebo zažíváte dobrodružství v terénu. Kromě antikorozního povrchu a provedení odolného proti UV záření ukládá nově přidaná záložní paměť vaše vlastní nastavení i bez stabilního napájení. To znamená, že až se vydáte na další dobrodružství, můžete si s sebou vzít i hudbu. 

4 x 100 W
Výkonný zesilovač s bohatým a čistým zvukem

Čtyřkanálový zesilovač vám nabízí takovou úroveň vestavěného výkonu, který jste si dříve mohli vychutnat jen z externích zesilovačů. 

Připraveno na dovolenou
Slunce ani vlhkost nejsou problém

Povrch odolný proti UV záření zařízení ochrání i před jasným slunečním světlem a antikorozní nátěr vydrží i působení slaného mořského vzduchu, aniž by vybledl či popraskal.

Logo aplikace Music Center
Nastavení a ovládání ze smartphonu 

Spojte mediální přehrávač a svůj smartphone pomocí čelní jednotky, která ovládá vybrané aplikace a umožňuje snadné nastavení zvuku ve vozidle a přizpůsobení přímo ve smartphonu. 

Dvojnásobné připojení

Spárujte telefon s Bluetooth® a získáte přístup k navigaci, přehrávání hudby a ke komunikačním funkcím. Můžete připojit i druhý telefon a používat jej k telefonování v režimu handsfree.

Ikona zvukového ovládání
Hlasové ovládání pro systém Android™

Hlasovým ovládáním můžete získat navigační pokyny, odesílat zprávy a přehrávat skladby ve smartphonu se systémem Android™.

Ikona mikrofonu
Vezměte Siri na moře

Připojte své zařízení se systémem iOS a pomocí aplikace Siri Eyes Free ovládejte hudbu, navigaci, zasílání zpráv a další funkce.

Mějte svou cestu pod kontrolou 

Užijte si přístup k užitečným funkcím smartphonu bez nutnosti odvracet zrak ze silnice. Hlasové ovládání vám umožní ovládat hudbu, získat navigaci v reálném čase a komunikovat se svými kontakty, stačí vyslovit jednoduché příkazy.

 

Výkon 4 x 100 W
a zvuk v nekompromisní kvalitě

Vestavěný zesilovač třídy D přináší ohromný výkon s minimálním rušením. Výsledkem je křišťálově čistý zvuk i při té nejvyšší hlasitosti.

Pohled shora na model DSX-M80
Optimalizováno pro dokonalost

Obvody a komponenty jsou pečlivě rozloženy tak, aby zajistily vysoce efektivní přenos elektrické energie s nízkým šumem.

Detail modelu DSX-M80
Přesné umístění zdroje napájení

Umístění zdroje napájení blízko ke vstupu a zesilovači minimalizuje výkonové ztráty, zatímco elektrolytické kondenzátory zajišťují přesnou basovou odezvu.

Ventilační otvor modelu DSX-M80
Ventilace tepla

Předimenzovaný chladič s optimálně navrženou strukturou lamel zajišťuje efektivní ventilaci a zabraňuje přehřívání.

Poslouchejte hudbu podle sebe

Přizpůsobte si zážitek z poslechu s různými možnostmi přizpůsobení. S funkcí Subwoofer Direct a 2Ω zátěži reproduktoru můžete zařízení spolu s dalšími reproduktory připojit přímo do vestavěného zesilovače třídy D pro sytý zvuk, který vyplní celý prostor.

Zvuk ve vašem stylu
s aplikací Sony | Music Center 

S aplikací pro smartphony Sony | Music Center se zvukový systém a váš smartphone stanou jedním organizmem. Prostřednictvím smartphonu budete moci ovládat jak čelní jednotku, tak vybrané aplikace. K dispozici je celá řada nastavení na dálku, jako jsou hlasitost, vyvážení, přechody, funkce EXTRA BASS™ a desetipásmový ekvalizér, ale také úpravy osvětlení, polohy sedadla nebo konfigurace subwooferu. A pokud použijete plug-in „Pokročilé nastavení hudby v automobilu“, dostanete další ovládací prvky, abyste mohli zvuk nastavit do nejmenšího detailu. 

Světelné vlny synchronizované do rytmu 

Ze 35 000 barev si můžete vybrat dvouzónové podsvícení, které se vám nejvíce líbí. A když pak hudba začne hrát, osvětlení na obrazovce LED pulzuje do rytmu.

Ikona volantu
Záložní paměť

Uložte si vlastní nastavení: I když není k dispozici nepřetržitý zdroj napájení, můžete ukládat nastavení zvuku, předvolené rádiové stanice, připojení Bluetooth®, přizpůsobení ovládání na volantu a další.

Logo FLAC
Přehrávání souborů FLAC

Díky kompatibilitě s formátem FLAC můžete přehrávat bezztrátové hudební soubory a užívat si každý detail hudby. 

Specifikace a funkce

Vychutnejte si hluboký a čistý zvuk z výkonného zesilovače s možností 2ohmové zátěže reproduktoru, ať už jste venku na moři, nebo si užíváte dobrodružství v terénu. Kromě antikorozního povrchu a provedení odolného proti UV záření ukládá nově integrovaná záložní paměť vaše vlastní nastavení i bez napájení. To znamená, že ať vás dobrodružství zavede kamkoli, vaše hudba bude s vámi.
  • Maximální výstupní výkon 4 x 100 W (45 W RMS) s 2Ω zátěži reproduktoru

  • Záložní paměť uchovává vaše přizpůsobené nastavení, pokud nemáte k dispozici nepřetržitý zdroj napájení

  • Funkce dvojího připojení Bluetooth® umožňuje naráz zapojit dva smartphony

  • Hlasové ovládání se systémy Siri Eyes Free a Android™

  • Dva porty USB vám umožní současně připojit smartphone a zařízení USB

EXTRA BASS
Ano (1,2)
DSO (Dynamický organizér zvukové scény)
Ano
Výstupní výkon
4 x 100 W
Výstup Pre-out
3x
Výstup subwooferu
Ano
AUX
Ano (vepředu)
Záložní paměť
Ano
USB
Ano (přední + zadní)
Bluetooth®
Ano
Protokol USB Media Transfer Protocol (MTP)
Ano
Protokol USB Android Open Accessory (AOA)
Ano (2.0)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů