Využijte funkce svého televizoru
Zrcadlení obrazovky

Přenášejte snadno obsah z malé obrazovky smartphonu, jako jsou fotografie a videa, na velkou obrazovku televizoru BRAVIA. Televizor BRAVIA může přehrávat fotografie, videa, hudbu atd. ze smartphonu díky technologii Chromecast built-in.

Stačí připojit smartphone a televizor BRAVIA ke stejné síti Wi-Fi a stisknout ikonu přenosu zobrazenou na smartphonu.

* Aplikace smartphonu musí podporovat technologii Chromecast built-in.
* Pokud se jedná o aplikaci „Fotky Google“, můžete také přenášet ze zařízení iPhone (stav k dubnu 2021).

Co vám dovolí iPhone podporující technologii Apple AirPlay 2

Nyní můžete zobrazit své fotografie ze zařízení iPhone na televizoru BRAVIA

Vychutnejte si fotografie a videa ze zařízení iPhone, iPad nebo MacBook s rodinou a přáteli na televizoru BRAVIA. Stačí připojit televizor BRAVIA a zařízení ke stejné síti Wi-Fi a dotknout se ikony AirPlay, která se zobrazí na obrazovce.Vychutnejte si fotografie a videa ze zařízení iPhone, iPad nebo MacBook s rodinou a přáteli na televizoru BRAVIA. Stačí připojit televizor BRAVIA a zařízení ke stejné síti Wi-Fi a dotknout se ikony AirPlay, která se zobrazí na obrazovce.


Promluvte si se Siri

Televizor BRAVIA můžete například zapínat a vypínat tak, že do zařízení iPhone vyslovíte příkaz: „Hey Siri, zapněte televizor BRAVIA.“ Můžete také snadno přehrávat hudbu ze zařízení iPhone pomocí televizoru BRAVIA vyslovením příkazu: „Hey Siri, přehrajte skladby Apple Music na televizoru.“

* Bravia settings (Nastavení Bravia) → Apple AirPlay and HomeKit (Apple AirPlay a HomeKit) → HomeKit settings (Nastavení HomeKit) a postupujte podle pokynů na obrazovce k provedení počátečního nastavení.
* Televizor BRAVIA a zařízení iPhone je nutné připojit ke stejné síti Wi-Fi.