Přejít k obsahu

PlayStation®

Dokonalé centrum domácí zábavy začíná systémem PlayStation®. Ať už milujete hry, filmy HD, televizi, hudbu nebo vše výše zmíněné, konzole PlayStation® nabízí skvělé věci pro každého.

Zvolte dokonalost

Nepřekonatelný obsah, aplikace a exkluzivní hry dělají ze systému PlayStation®4 nejlepší místo na hraní. Díky nejrychlejšímu procesoru a paměti na trhu posouvá konzole PS4™ hraní na zcela novou úroveň.

Posouvání hranic

Jak si společnost Sony vysloužila titul „nejlepší konzole na světě“? Tím, že to vzala důkladně. Začala s osmijádrovým procesorem AMD Jaguar – a pak ho ještě vyladila na maximální výkon. A grafický čip TFLOPS 1,84 a špičková paměť RAM GDDR5 poskytují vývojářům nebývalý prostor pro hry příští generace.

  • Výkonný hardware
  • Okamžité sdílení
  • Režim Remote Play
  • Datové přenosy a stahování

Supernadupaná PS4 Pro

Objevte budoucnost hrají s naší dosud nejvýkonnější konzolí. Systém PS4 Pro přináší hraní a zábavu v dynamickém rozlišení 4K, nevídaný obraz s HDR a podporu rychlejší obnovovací frekvence. To vše slibuje bezkonkurenční hráčskou zkušenost.

Známý pocit, bohatší zážitek

Vylepšené ovládací prvky

Vylepšené ovládací prvky

Dvě vylepšené analogové páčky, aktivační tlačítka a nový kapacitní touchpad vám umožní lepší ovládání hry.

Světelný ukazatel

Světelný ukazatel

Čtyřbarevná kontrolka LED synchronizovaná s herními akcemi vám nabízí informace o zdraví protivníka nebo jiné důležité údaje na první pohled.

Live the game

PlayStation® VR

Prozkoumejte svět nových herních zážitků prostřednictvím systému PlayStation® VR. Zcela nový způsob intuitivního hraní přináší intenzivní okamžiky a zážitky, které vás zcela vtáhnou do hry.

Obchod PlayStation®Store

Získejte přístup k filmům, hudbě a hraní pro více hráčů prostřednictvím online světa PlayStation®.

Obchod PlayStation®Store

Od základů přestavěný, aby bylo získávání her, filmů, televizních pořadů a show a další zábavy lepší než kdykoli předtím.

PlayStation®Plus

Jedno členství pro všechny vaše systémy PlayStation® vám přináší nové hry, exkluzivní slevy, brzký přístup ke hrám a plné zkušební verze.

PlayStation®Plus

PRO MAJITELE