Přejít k obsahu

Televizor s platformou Android TV

Váš chytrý televizor je nyní ještě chytřejší. Pomyslete na své oblíbené funkce smartphonu či tabletu. Nyní si je můžete užít ještě ve větším a lepším provedení s televizory BRAVIA® s platformou Android TV.

Pár prochází aplikace pro platformu Android TV na televizoru s platformou Android TV

Okamžitý přístup ke všemu

Poznejte novou generaci televizorů, ve kterých jsou vysílací kanály, skvělý internetový obsah a zábavné aplikace pro televizor s platformou Android TV integrovány v jednoduchém uživatelském rozhraní. Tato řada chytrých televizorů vám umožní plynule procházet obsahem a zajistí zábavu pro celou rodinu.

Hlasové vyhledávání – řekněte, co chcete sledovat

Televizor BRAVIA® s platformou Android TV umožňuje rychlé, plynulé procházení. Hlasové vyhledávání vás dostane rychleji k cíli, takže strávíte méně času hledáním a více času sledováním. Můžete dokonce televizor požádat o doporučení. Stačí vyslovit název oblíbeného žánru a zařízení vám nabídne seznam odpovídajících pořadů a filmů. 

Pár si vybírá zábavu pomocí hlasového vyhledávání na chytrém televizoru s platformou Android TV
Chytré zařízení využívá službu Google Cast k připojení k chytrému televizoru s platformou Android TV

Širší výběr zábavy se službou Google Cast

Nová řada televizorů BRAVIA® s platformou Android TV podporuje službu Google Cast. Díky tomu můžete k televizoru připojit oblíbená zařízení včetně notebooků a zařízení se systémem Android či iOS a poslouchat hudbu nebo používat aplikace.  

Svět obsahu a aplikací

S novými televizory BRAVIA® přichází široká nabídka aplikací pro platformu Android TV. Služba Google Play™ se dokonale hodí k objevování filmů a pořadů, sledování videí, hraní a spoustu dalších věcí. Nabídka aplikací se neustále rozšiřuje, takže vám bude televizor s platformou Android TV schopný přinášet stále nové zážitky.

Rozhraní chytrého televizoru zobrazuje aplikace pro televizor, hlasové vyhledávání a zábavu
Lidé sdílí pomocí smartphonů fotografie se svými přáteli na televizoru s platformou Android TV

Sdílejte vzpomínky během chvilky

Funkce Photo Sharing Plus na nových televizorech s platformou Android TV od Sony umožní až deseti lidem sdílet s televizorem fotografie a videa ze smartphonů. Připojení k internetu ani Wi-Fi® nejsou nutné, takže si nemusíte dělat starosti s dalšími krabičkami ani změtí kabelů.