Ceny od:

MOC

2 684,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 4 modely a ceny

Skrýt 4 modely a ceny

32 GB

QD-G32E

MOC

2 684,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

64 GB

QD-G64E

MOC

4 192,30 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

128 GB

QD-G128E

MOC

7 803,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

256GB

QD-G256E

MOC

17 964,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G

Funkce

Vytěžte ze snímání série snímků co nejvíce

Paměťové karty Sony XQD řady G mají velice vysokou rychlost zápisu a dokážou zachytit sérii až 200 snímků formátu RAW, což je až 1,5x více než u karet CompactFlash . Skvěle se tak hodí pro snímání série snímků špičkovými digitálními zrcadlovkami.

Zachyťte rozhodující okamžiky 

Paměťové karty Sony XQD řady G drží krok s rychlostí snímání vašeho fotoaparátu a rychleji uvolní jeho vyrovnávací paměť. Díky tomu dokážete zachytit rozhodující okamžiky při souvislém fotografování i s těmi nejvýkonnějšími digitálními zrcadlovkami.

Spolehlivý záznam videa v rozlišení 4K

Jedinečný ovladač od společnosti Sony zajišťuje dvousměrnou komunikaci, která u kompatibilních zařízení zvládá velké objemy dat, a stará se tak o stabilní záznam videa ve formátu 4K. Na kartu s kapacitou 128 GB se vejde přibližně 100 minut záznamu ve formátu 4K XAVC-S (150 Mb/s), pořízeného například videokamerou Sony 4K FDR-AX1.

Vysoce robustní konstrukce

Jedinečné technologie od společnosti Sony zvyšují odolnost pláště karty a zapuštěné kontakty chrání před poškozením, prachem a statickou elektřinou. Výsledkem je spolehlivý výkon i v náročném prostředí.

Rychlý přenos dat do počítače

Potenciál karet XQD řady G dokážou nejlépe využít čtečky karet SD XQD a adaptéry USB od společnosti Sony, který výrazně zrychlují zálohování dat a umí s těmito kartami pracovat efektivněji. V porovnání s kartami CompactFlash získáte až dvakrát rychlejší přenosovou rychlost .

Přečtěte si více o adaptéru USB XQD a o adaptéru pro karty SD XQD

Software File Rescue na záchranu souborů

Někdy se něco pokazí a data, ať již jsou to fotografie či soubory, se poškodí nebo ztratí. Software File Rescue na záchranu souborů od Sony je výkonný nástroj pro obnovu poškozených nebo ztracených dat, který je díky jednoduchému ovládání vhodný pro každého. Software File Rescue na záchranu souborů od Sony nabízí vyšší rychlost obnovy snímků formátu RAW, souborů MOV a videosouborů 4K XAVC-S pořízených zařízeními Sony a Nikon. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma.

Stáhnout software File Rescue na záchranu souborů

Profesionální výkon

Paměťové karty Sony XQD jsou odolné proti nárazu, magnetickému poli, statické elektřině a poškození. Tyto karty si zachovají maximální výkon, i když jsou vystaveny extrémním teplotám, silnému UV záření nebo rentgenovým paprskům na letišti. Karty Sony XQD jsou navržené pro náročné profesionální použití a nabízí spolehlivé úložiště, kdykoli jej budete potřebovat.

Specifikace
Tato profesionální paměťová karta nabízí bleskurychlý zápis a čtení, s nimiž naplno využijete dovednosti špičkových digitálních zrcadlovek a videokamer s rozlišením 4K.
  • Vytěžte ze snímání série snímků co nejvíce

  • Zachyťte rozhodující okamžiky

  • Spolehlivý záznam videa v rozlišení 4K

  • Rychlý přenos dat do počítače

  • Vysoce robustní konstrukce

Přenosová rychlost (čtení)
440 MB/s
Přenosová rychlost (zápis)
400 MB/s
Rozhraní
Karta ExpressCard / 34 PCI Express Gen.2, USB 3.1 Gen.1 (Super Speed USB)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí