Ceny od:

MOC

2 684,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 4 modely a ceny

Skrýt 4 modely a ceny

32 GB

QD-G32E

MOC

2 684,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

64 GB

QD-G64E

MOC

4 192,30 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

128 GB

QD-G128E

MOC

7 803,80 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

256GB

QD-G256E

MOC

17 964,90 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G
Snímky modelu Paměťová karta řady XQD G

Funkce

Vytěžte ze snímání série snímků co nejvíce

Paměťové karty Sony XQD řady G mají mimořádnou rychlost zápisu a skvěle se tak hodí pro souvislé snímání série snímků formátu RAW špičkovými digitálními zrcadlovkami. Zachyťte sérii až 200 snímků formátu RAW – 1,5x více než s nejrychlejšími kartami Compact Flash .

Zachyťte více rozhodujících okamžiků 

Paměťové karty Sony XQD řady G drží krok s rychlostí snímání vašeho fotoaparátu a rychleji uvolní jeho vyrovnávací paměť. Díky tomu dokážete zachytit více rozhodujících okamžiků a souvislých snímků i s těmi nejvýkonnějšími digitálními zrcadlovkami.

Spolehlivý záznam videa v rozlišení 4K

Jedinečný správce dat od společnosti Sony zajišťuje stabilní záznam videa v rozlišení 4K díky dvousměrné komunikaci, která u kompatibilních fotoaparátů zvládá velké objemy dat. Na kartu s kapacitou 240 GB se vejde přibližně 45 minut záznamu ve formátu 4K XAVC Intra, pořízeného videokamerou 4K PXW-FS7 II od společnosti Sony. 

Vysoce robustní konstrukce

Jedinečné technologie od společnosti Sony zvyšují pevnost pláště karty a zlepšují tak její odolnost. Zapuštěné kontakty je také chrání před poškozením, prachem a statickou elektřinou – výsledkem je spolehlivý výkon i v náročném prostředí.

Rychlý přenos dat do počítače

Potenciál paměťových karet XQD řady G dokážou nejlépe využít čtečky karet XQD/SD a adaptéry USB od společnosti Sony. Díky přenosu, který je dvakrát rychlejší než nejrychlejší přenos karet Compact Flash , je zálohování dat a práce mnohem efektivnější. (1) Paměťové karty Sony XQD řady G (2) karty Compact Flash (3) Minuty.

Přečtěte si více o adaptéru USB XQD a o adaptéru pro karty SD XQD

Výjimečná odolnost i při intenzivním používání

Karty QD-G240F a QD-G120F jsou až 5x odolnější než standardní karty XQD. Nejnovější karty řady G jsou testovány pro pády z výšky 5 metrů (16,4 stop), abyste měli jistotu při vyměňování karet i v rušném, uspěchaném či špatně osvětleném prostředí. (1) standardní karty XQD (2) karty QD-G240F/QD-G120F

Skvělá odolnost

Paměťové karty QD-G240F a QD-G120F mají až 2,5x vyšší odolnost než standardní karty XQD a jsou navrženy profesionální práci. Nová pevnost je testována silou 50 newtonů, aby se při přepravě a opakovaném vkládání do slotů na karty předešlo ohýbání . (1) standardní karty XQD (2) karty QD-G240F/QD-G120F

Profesionální výkon

Paměťové karty Sony XQD jsou odolné proti nárazu, magnetickému poli, statické elektřině a poškození. Tyto karty si zachovají maximální výkon, i když jsou vystaveny extrémním teplotám, silnému UV záření nebo rentgenovým paprskům na letišti. Karty XQD od společnosti Sony jsou navržené pro dlouhodobé profesionální použití a nabízí spolehlivé úložiště, kdykoli budete potřebovat fotografovat .

Zobrazit tabulku kompatibility

Software File Rescue na záchranu souborů

Někdy se něco pokazí a data, ať již jsou to fotografie či soubory, se poškodí nebo ztratí. Software File Rescue na záchranu souborů od Sony je výkonný nástroj pro obnovu poškozených nebo ztracených dat, který je díky jednoduchému ovládání vhodný pro každého. Software File Rescue na záchranu souborů od Sony nabízí vyšší rychlost obnovy snímků formátu RAW, souborů MOV a videosouborů 4K XAVC-S pořízených zařízeními Sony a Nikon. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma .

Stáhnout software File Rescue na záchranu souborů

Specifikace
Mimořádná rychlost zápisu a čtení dělá z této profesionální paměťové karty ideálního partnera pro pořizování vysokorychlostních fotografií a videa v rozlišení 4K.
  • Vytěžte ze snímání série snímků co nejvíce

  • Zachyťte rozhodující okamžiky

  • Spolehlivý záznam videa v rozlišení 4K

  • Rychlý přenos dat do počítače

  • Vysoce robustní konstrukce

Přenosová rychlost (čtení)
440 MB/s
Přenosová rychlost (zápis)
400 MB/s
Rozhraní
Karta ExpressCard / 34 PCI Express Gen.2, USB 3.1 Gen.1 (Super Speed USB)
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí