Ceny od:

MOC

2 816,50 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Zobrazit 3 modely a ceny

Skrýt 3 modely a ceny

32 GB

CAT-G32

MOC

2 816,50 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

64 GB

CAT-G64

MOC

5 254,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

128 GB

CAT-G128

MOC

9 273,60 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu Paměťová karta CFast 2.0 řady G
Snímky modelu Paměťová karta CFast 2.0 řady G
Snímky modelu Paměťová karta CFast 2.0 řady G
Snímky modelu Paměťová karta CFast 2.0 řady G

Funkce

Ideální karta CFast pro profesionální fotoaparáty

Vlastníte-li profesionální nebo poloprofesionální fotoaparát kompatibilní s technologií CFast, můžete se spolehnout, že vám tato karta CFast zajistí optimální výkon při nahrávání i sdílení.

Blesková rychlost zápisu

Díky rychlosti zápisu až 510 MB/s se jedná o ideální volbu pro souvislé snímání sérií snímků ve formátu RAW kompatibilním fotoaparátem.

Spolehlivý záznam videa ve 4K ve filmové kvalitě

Podpora standardu Video Performance Guarantee-130 (VPG 130) zaručuje minimální udržitelnou rychlost zápisu 130 MB/s a tím i stabilní videozáznam ve filmové kvalitě.

Profesionální výkon

Paměťové karty CFast značky Sony jsou nárazuvzdorné, antistatické a odolné proti zlomení a jejich výkon se nesnižuje ani při extrémních teplotách. Karty Sony CFast jsou navržené pro náročné profesionální použití a nabízí spolehlivé úložiště, kdykoli je budete potřebovat.

Nejlepší rychlost čtení ve své třídě 

Rychlost čtení až 530 MB/s umožňuje přenos i velkých souborů, například videí ve 4K nebo sady snímků ve vysokém rozlišení, během několika sekund.

Software File Rescue na záchranu souborů

Někdy se něco pokazí a data, ať již jsou to fotografie či soubory, se poškodí nebo ztratí. Software File Rescue na záchranu souborů od Sony je výkonný nástroj pro obnovu poškozených nebo ztracených dat, který je díky jednoduchému ovládání vhodný pro každého. Software File Rescue využívá pokročilé algoritmy, díky kterým zajišťuje vyšší míru obnovení u snímků formátu RAW nebo souborů MOV zachycených zařízeními Canon. Pro majitele paměťové karty je k dispozici ke stažení zdarma.

Specifikace
  • Blesková rychlost zápisu až 510 MB/s je ideální pro souvislé snímání série snímků ve formátu RAW na kompatibilních fotoaparátech

  • Maximální přenosová rychlost 530 MB/s umožňuje přenos i velkých souborů, například videa ve 4K nebo snímků s vysokým rozlišením

  • Určeno pro záznam videí ve filmové kvalitě s minimální rychlostí zápisu 130 MB/s (VPG130)

  • K dispozici s kapacitou 32 GB, 64 GB a 128 GB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí