PAMĚŤOVÉ KARTY CFEXPRESS

Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G

CFEXPRESS TYPE B MEMORY CARD
Obrázek modelu Paměťová karta CFexpress typu B řady CEB-G

128 GB

CEB-G128

Cena není dostupná

256 GB

CEB-G256

Cena není dostupná

960GB

CEB-G960T

Cena není dostupná

512 GB

CEB-G512

Cena není dostupná

1920GB

CEB-G1920T

Cena není dostupná

Produktový snímek modelu CEB-G1920T
Produktový snímek modelu CEB-G960T
Produktový snímek modelu CEB-G512
Produktový snímek modelu CEB-G256
Produktový snímek modelu CEB-G128
Nepřekonatelná rychlost, ať se vydáte kamkoli

Užijte si rychlost díky nové paměťové kartě CFexpress typu B

Díky neuvěřitelným rychlostem až 1 850 MB/s (čtení) a 1 750 MB/s (zápis) je řada CEB-G určena pro profesionální fotografy, kameramany i nadšence, kteří chtějí pomocí vysoké rychlosti a výjimečné spolehlivosti zefektivnit svoji práci.

Pracujte rychleji a buďte produktivnější

Díky přirozenému vývoji standardů XQD® a CFAST® otevírají paměťové karty CFexpress typu B nové příležitosti profesionálům. Práce se soubory s vysokým rozlišením a vysokorychlostními nahrávkami v malém, ale stabilním formátu, který je ideální pro urychlení práce se soubory a zvýšení produktivity, vám umožní si vyhradit více času na kreativní práci.

Stabilní, spolehlivý a vysoce kvalitní videozáznam

Modely CEB-G960T a CEB-G1920T s certifikací VPG400 umožňují stabilní a vysokorychlostní přenos záznamu videa v rozlišení 4K a více, což z nich dělá přirozeného partnera pro špičkové fotoaparáty.

Zachycování sérií snímků ve vysokém rozlišení
Fotografování s rychlou odezvou

S rychlostí zápisu až 1 750 MB/s nabízí řada CEB-G skvělý zážitek ze snímání. Díky vysoké rychlosti zápisu skvěle doplní fotoaparáty s vysokým rozlišením.  

Vysokorychlostní přenos dat z videokamery do počítače prostřednictvím karty
Efektivní pracovní postup

Zrychlete svou práci se čtečkou karet MRW-G1 a vysokou rychlostí čtení až 1 850 MB/s pro rychlejší přenos dat a zálohování. Pracujte plynule s velkými fotografiemi ve vysokém rozlišení a s vysokorychlostními videi. Dokončujte projekty rychlostí vaší představivosti. 

Neuvěřitelně odolné provedení

Vezměte si paměťovou kartu CFexpress typu B na sportovní události, ven nebo na expedice do přírody. Je navržena pro profesionální použití v nejnáročnějších prostředích, jako jsou sněhem pokryté hory a písečné pouště, takže můžete natáčet, sdílet a ukládat snímky s maximální jistotou.

Kameraman pracující v nepřívětivých a drsných podmínkách
Pro nejdrsnější místa

Díky odolnému provedení nabízejí paměťové karty CFexpress typu B více než trojnásobnou odolnost, než je standard pro ohýbání karet CFexpress typu B. Tato dodatečná pevnost je testována silou 70 newtonů a vydrží pád z výšky až 5 metrů.

Karta CFexpress funguje i v těch nejdrsnějších podmínkách
Do nejdrsnějšího prostředí

Můžete se spolehnout, že paměťové karty CFexpress typu B fungují bezchybně i při extrémních teplotách a i při vystavení rentgenovému, elektrostatickému a intenzivnímu UV záření.

Nástroj Media Scan Utility skenuje a monitoruje vaši paměť
Skenuje a monitoruje vaši paměť

Paměť Flash se časem opotřebuje a nenahrávát data. S kombinací čtečky karet MRW-G1 a nástroje Media Scan Utility od Sony se paměťová karta CFexpress typu B automaticky prohlíží a informuje vás o svém stavu, abyste mohli zasáhnout dříve, než dosáhne svého limitu.

Obnovuje ztracené soubory

I když se něco pokazí, zákazníkům s paměťovou kartou Sony je k dispozici stažitelný software na záchranu souborů, který obnovuje omylem smazané soubory a poškozené fotografie či videa v současných nejběžnějších formátech.

Software File Rescue obnovuje ztracené soubory
Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress
Zrychlete svoji práci pomocí čtečky karet CFexpress typu B

Tato volitelná čtečka karet „MRW-G1“ je optimalizovaná pro paměťové karty CFexpress typu B od společnosti Sony, umožňuje přenos dat přes USB a plné využití vysokorychlostních záloh a efektivnější práci. Je snadno přenosná a můžete ji použít s produkty řady Sony CFexpress typu B a Sony XQD G a paměťovými kartami řady M.

Specifikace a funkce

Vysokou rychlost a spolehlivost uvítají profesionálové, kteří vyžadují maximální výkon v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato paměťová karta nové generace CFexpress typu B chrání nahrávky a urychluje pracovní postupy fotografům, kameramanům i nadšencům.
  • Vysoká rychlost zápisu až 1 750 MB/s pro sériové snímání ve vysokém rozlišení

  • Lepší produktivita díky mimořádně vysoké rychlosti čtení až 1 850 MB/s

  • Odolné provedení do náročných podmínek

  • Nástroj Media Scan Utility monitoruje stav a limit vaší karty

  • Software Memory Card File Rescue na obnovu ztracených souborů

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů