PAMĚŤOVÉ KARTY CFEXPRESS

Paměťová karta CFexpress typu A řady CEA-G

CEA-G160T / CEA-G80T
Obrázek modelu Paměťová karta CFexpress typu A řady CEA-G

80GB

CEA-G80T

Cena není dostupná

160GB

CEA-G160T

Cena není dostupná

Ilustrace produktu
Ilustrace produktu
Mimořádně rychlé úložiště pro inovativní tvůrce

Nový standard CFexpress typu A byl vyvinut tak, aby poskytoval kompaktním fotoaparátům mimořádně vysokou rychlost vyžadovanou k vytváření špičkových videí. Maximalizuje možnosti fotoaparátů řady α a nejnovějších obrazových procesorů. Tvůrci, kteří hledají vyšší úrovně výkonu a vyjádření, se bez této kompaktní karty neobejdou.

Výkon nové generace

CFexpress typu A – nový standard pro kompaktní úložiště

Vylepšete své profesionální pracovní postupy pořizování videí a fotografií pomocí paměťových karet CFexpress typu A od společnosti Sony, které jsou ideální pro pokročilé fotoaparáty, jako je model α7S III. Jedná se o první karty CFexpress typu A na světě, které v porovnání s nejlepšími kartami SDXC poskytují mimořádně vysokou, přibližně dvojnásobnou rychlost v podobně kompaktním těle. Díky rychlostem zápisu až 700 MB/s a odolnosti profesionální úrovně otevírají karty CFexpress typu A od společnosti Sony širokou řadu nových možností pro záznam a zpracování obrazu.

Vzorový snímek
Výjimečně rychlá odezva

Rozšiřte své možnosti při fotografování pomocí nekomprimovaného souvislého snímání akcí s rychlým pohybem ve formátu RAW. Rychlosti zápisu až 700 MB/s překonávají i ty nejlepší karty SDXC, čímž zajišťují mimořádně rychlé uvolňování vyrovnávací paměti fotoaparátu pro souvislé fotografování s rychlou odezvou.

Snímek využití
Spolehlivý záznam videí

Karty Sony CFexpress typu A jsou optimalizovány pro zápis dat s velkou šířkou pásma, takže jsou ideální pro záznam videí, například v režimu 4K 120p ve fotoaparátech, jako je α7S III, kdy je spolehlivost kritickým klíčová. K poskytnutí větší jistoty a stability při záznamu videí podporují také standard VPG (Video Performance Guarantee) 400.

Snímek využití
Mimořádně efektivní pracovní postup

Optimalizovaná čtečka karet MRW-G2 s vysokou rychlostí čtení až 800 MB/s pro přenos dat a zálohování urychlí váš pracovní postup. Pracujte plynule s fotografiemi ve vysokém rozlišení a videem s vysokou přenosovou rychlostí a realizujte projekty rychlostí své představivosti.

Odolná. Spolehlivá. Vždy připravená.

Ve spojení s profesionální výbavou, jako je fotoaparát α7S III, jsou paměťové karty CFexpress typu A ideální pro nepředvídatelné sportovní a lokalizační záběry nebo pro náročné výpravy. Jsou navrženy pro rozšířené profesionální použití v těch nejnáročnějších prostředích, od zasněžených hor po písčité pouště, takže můžete s naprostou jistotou fotografovat, vyměňovat a ukládat.

Vzorový snímek
Pro nejdrsnější místa

Zásluhou provedení TOUGH od Sony jsou karty CFexpress typu A více než 10x odolnější proti ohybu než standardní karty CFexpress. Jejich tuhost, která zajišťuje spolehlivost a je testována při působení síly 150 N, ochrání data při pádech z výšky až 7,5 metru, tedy z pětkrát větší výšky, než jakou zaručuje standard CFexpress typu A. 

Vzorový snímek
Do nejdrsnějšího prostředí

Paměťové karty CFexpress typu A budou bezchybně plnit svou funkci v extrémních teplotách, drsných elektrostatických prostředích a na místech s UV nebo rentgenovým zářením. Díky krytí IP57 jsou vaše data v bezpečí i v případě, že kartu upustíte na pláži nebo nedopatřením projde cyklem v pračce.

Ilustrace
Prohlížení a monitorování paměti

Paměť Flash se časem přestane zaznamenávat data. Když budete používat čtečku karet MRW-G2 společně s nástrojem Media Scan Utility, pak tento nástroj zkontroluje paměťovou kartu CFexpress typu A a bude vás informovat o jejím stavu, abyste mohli včas jednat.

Obnova ztracených souborů

I když se něco pokazí, zákazníci, kteří vlastní paměťové karty od společnosti Sony, si mohou stáhnout software pro záchranu souborů, který dokáže obnovit nechtěně odstraněné soubory a poškozené fotografie či videa v řadě běžných formátů.

Snímek využití

Specifikace a funkce

Vysokou rychlost a spolehlivost uvítají profesionálové, kteří vyžadují maximální výkon v těch nejnáročnějších podmínkách. Paměťové karty CEA-G80T a CEA-G160G chrání nahrávky a urychlují pracovní postupy fotografům, kameramanům i nadšencům.
  • Kompaktní tělo, rozměry 20 x 28 x 2,8 mm (Š x V x H)

  • K dispozici s kapacitou 80 GB a 160 GB

  • Vysoká rychlost zápisu až 700 MB/s pro sériové snímání ve vysokém rozlišení, standard VPG (Video Performance Guarantee) 400

  • Lepší produktivita díky mimořádně vysoké rychlosti čtení až 800 MB/s

  • Specifikace TOUGH s krytím IP57 pro profesionální spolehlivost

Přenosová rychlost (zápis)
700 MB/s
Přenosová rychlost (čtení)
800 MB/s
Rozhraní
1x PCI Express 3. generace
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí