Přejít k obsahu

Předvedeno na veletrhu
CES 2017

Probuďte svou představivost a objevte nový svět zábavy s našimi nejnovějšími produkty, které představujeme na největším světovém veletrhu s elektronikou – CES 2017.

#SonyCES

A1

Nenechte se omezovat rámečkem

Skutečná realita ožívá v dokonalé černé a barvách. Více než 8 milionů pixelů s vlastním osvětlením je ovládáno jednotlivě. Televizor OLED značky Sony vytváří jedinečný, neopakovatelný kontrast.


Nový rozměr zvuku

Objevte novou úroveň pohlcujícího zvuku domácího kina s technologií Dolby Atmos® a 7.1.2kanálovým prostorovým zvukem S-Force Pro Front.

Přineste si kino domů

Dopřejte si skutečný zážitek jako v kině s tímto 4K Ultra HD přehrávačem Blu-ray s technologií Dolby Atmos® a podporou formátu DTS:X.

Uspořádejte si svou diskotéku

Bezdrátový reproduktor SRS-XB40 s hlubokými basy a blikajícími světly pohodlně vytvoří atmosféru skvělé večerní zábavy, ať jste kdekoli.

Všestranný model do dlaně

S modelem α6500 s vyměnitelným objektivem už nikdy nepropásnete žádný okamžik, a to díky jeho bezchybnému automatickému ostření, neochvějné stabilitě a intuitivní dotykové obrazovce akorát do dlaně.

Úžasná rychlost automatického ostření a kompaktní design

Nejrychlejší automatické ostření (AF) na světě a souvislé fotografování špičkového kompaktního fotoaparátu RX100 V poskytují výhodu, kterou potřebujete k zachycení okamžiku během mrknutí oka.

Seznamte se s akcemi veletrhu CES 2017

Na letošním veletrhu CES představujeme naše nejnovější a nejlepší produkty. Podívejte se do galerie níže a seznamte se s produkty a technologiemi budoucnosti.