Čistý černý obraz. Dokonalý zvuk. To jsou televizory OLED od Sony.

Televizor OLED přináší skvělý obraz s čistou černou a zářivými barvami. Modely od Sony jdou ale ještě dál a díky obrazové technologii, pohlcujícímu zvuku sledujícímu akci a minimalistickému designu přivádí k životu i ty nejmenší detaily. 

Čistá černá dává scénám hloubku 

Miliony pixelů s vlastním osvětlením jsou individuálně řízeny na panelu OLED. Jelikož lze každý pixel aktivovat nebo zcela vypnout, rozdíly mezi světlem a tmou jsou mnohem výraznější, přičemž černá je neuvěřitelně hluboká a světlá místa naopak oslnivá. V tmavých scénách uvidíte více detailů, hloubku a lepší textury.

Barvy a kontrast, které společnost Sony upravila pro větší hloubku a realismus

Společnost Sony vyladila technologii OLED pomocí jedinečných technologií, díky kterým bude váš zážitek ze sledování ještě více pohlcující, zábavnější a nezapomenutelný. Funkce Pixel Contrast Booster zajišťuje intenzivnější barvy a kontrast na jasných místech, takže si můžete vychutnat scény plné realistických barevných nádechů a odstínů, s větší prostorovostí, jemnými texturami a kontrastní sytou černou, jakou dokáže zajistit jen zobrazovací technologie OLED. Naše výkonné procesory X1 využívají pokročilých algoritmů a obraz vylepšují ještě více, jelikož snižují šum a optimalizují barvy, kontrast a čistotu.

Detail papouška na panelu LCD sahajícím až k okrajům
Špičkový panel LCD sahající až k okrajům
Detail papouška na konvenčním panelu OLED
Konvenční panel OLED
Detail papouška na panelu OLED od Sony s funkcí Pixel Contrast Booster
Panel OLED od Sony s funkcí Pixel Contrast Booster
Reproduktor v obrazovce pro zvuk jako v kině 

U televizorů Sony OLED vychází zvuk přímo z obrazovky, takže přesně odpovídá obrazu a výsledný dojem je tak ještě více pohlcující a vy uslyšíte zvuk z toho správného místa. 

Minimalistický design One Slate
Jedinečný design pro pohlcující zážitek 

Minimalistický design One Slate optimalizuje obraz a zvuk na obrazovce našich televizorů OLED, abyste si mohli užít co nejvíce pohlcující zážitek. Koncept jednolité desky bez rušivých prvků nádherně splyne v vaším obývacím pokojem.