Čistý černý obraz. Dokonalý zvuk. To jsou televizory OLED od Sony.

Televizor OLED přináší skvělý obraz s čistou černou a zářivými barvami. Modely od Sony jdou ale ještě dál a díky obrazové technologii, pohlcujícímu zvuku sledujícímu akci a minimalistickému designu přivádí k životu i ty nejmenší detaily. 

Čistá černá dává scénám hloubku 

Miliony pixelů s vlastním osvětlením jsou individuálně řízeny na panelu OLED. Jelikož lze každý pixel aktivovat nebo zcela vypnout, rozdíly mezi světlem a tmou jsou mnohem výraznější, přičemž černá je neuvěřitelně hluboká a světlá místa naopak oslnivá. V tmavých scénách uvidíte více detailů, hloubku a lepší textury.

Barvy a kontrast, které společnost Sony upravila pro větší hloubku a realismus

Technologie XR OLED Contrast Pro, která využívá analýzu lidské perspektivy na televizorech OLED BRAVIA XR™, zesiluje barvy a kontrast ve světlých oblastech, takže si můžete vychutnat úrovně kontrastu syté černé a špičkového jasu, které dosud prostě nebyly možné. Poskytne vám obraz plný realistické hloubky mezi objekty a pozadím. Detaily jsou ostře definované dokonce i v oblastech tmavých stínů nebo odlesků. Náš procesor Cognitive Processor XR™ ještě více zlepšuje obraz pomocí kognitivní inteligence, aby obraz odpovídal tomu, jak naše oči vnímají svět.

Detail papouška na panelu LCD sahajícím až k okrajům
Špičkový panel LCD sahající až k okrajům
Detail papouška na konvenčním panelu OLED
Konvenční panel OLED
Detail papouška na panelu OLED od Sony s funkcí Pixel Contrast Booster
OLED Sony s technologií XR OLED Contrast Pro
Snímek dinosaurů předvádějící, jak Acoustic Surface Audio hraje zvuk ze správného místa ve scéně
Reproduktor v obrazovce pro zvuk jako v kině 

Díky technologii Acoustic Surface Audio vychází u televizorů Sony OLED zvuk přímo z obrazovky, takže přesně odpovídá obrazu a výsledný dojem je tak ještě více pohlcující. Vychutnejte si zvuk vycházející ze správného místa. 

Scéna v obývacím pokoji, která předvádí efekt prostorového zvuku při použití technologie XR Surround
Veškerá vaše zábava se odehrává s 3D prostorovým zvukem

S televizorem BRAVIA XR bude vše doplněno skutečným prostorovým zvukem. Technologie XR Surround Upscaling vytváří prostorový zvuk ze stran i svisle, k dosažení zážitku z 3D zvuku tak nepotřebujete reproduktory ve stropu nebo nasměrované nahoru.