Pohlcující zážitek z domácího kina

© 2019 Columbia Pictures Industries, Inc., Perfect World Pictures (USA) Inc. a 2.0 Entertainment Borrower, LLC. Všechna práva vyhrazena. 

Realistické filmy a seriály

Pokročilými technologiemi obrazu a zvuku televizory Sony BRAVIA® zprostředkovávají realistický obraz s trojrozměrným zvukem, čímž vytváří pohlcující zážitek jako v kině přímo ve vašem obývacím pokoji.

Kontrast jako v kině

Více než 8 milionů individuálně řízených pixelů OLED s vlastním osvětlením se stará o hlubší odstíny černé a ohromující maximální jas. Tuto špičkovou úroveň jasu ještě více posílí naše funkce Pixel Contrast BoosterTM, který přehrávaným filmům zajistí větší hloubku a kvalitnější textury, barvy a detaily.

Film Mizerové navždy je dostupný ke stažení.

Realistické detaily

Náš nejvýkonnější procesor X1TM Ultimate detekuje jednotlivé objekty na obrazovce a inteligentně vylepšuje jejich jas, barvy a detaily. Veškeré scény jsou díky němu neuvěřitelně čisté, jasné a realistické.

Realistické detaily
Realistické detaily
Pohlcující zvuk

Zvuk v kinech vychází přímo z plátna, čímž harmonicky doprovází promítaný obsah. Ve vašem obývacím pokoji se o tuto harmonii postará technologie Acoustic Surface AudioTM od společnosti Sony. Dva akční prvky neviditelně vibrují televizní obrazovkou a dva subwoofery poskytují bohaté basy, díky čemuž utváří dynamický zvukový zážitek, který vás zcela pohltí.

Autorka fotografie: Maaike Ronhaarová

Modely BRAVIA® stvořené pro filmy
Na televizorech řady A8 filmy doslova ožívají

Televizory A8 pohání procesor, který zobrazuje krásy panelu OLED v dokonalé harmonii se zvukem.

Podívejte se na 4. řadu seriálu Papírový dům ve službě Netflix.
Vyžaduje členství ve službě Netflix.

Naše nejlepší televizory 4K LCD – řada XH95

Běžné televizory mají jen jednu řadu diod LED. U podsvícení Full Array LED jsou na modelu XH95 rozmístěny po celé obrazovce, aby odhalily každý detail.

Film Zombieland: Rána jistoty je dostupný ke stažení.

Vychutnejte si kvalitu režimu Netflix Calibrated Mode

Tento režim byl vyvinut speciálně pro původní pořady služby Netflix a v televizoru reprodukuje stejnou kvalitu obrazu jako na hlavní studiové kopii. Režim Netflix Calibrated Mode věrně zachovává autorovu vizi a záměr.
Je vyžadován účet Netflix pro streamování.