Televizor BRAVIA® OLED AG9 pro skvělé sledování domácího kina.
„Řada BRAVIA® MASTER Series změní způsob sledování filmů.“

Poslechněte si od samotných režisérů a scénáristů, proč si tvůrci vybírají produkty společnosti Sony.

Televizory Sony BRAVIA® AG9 a XG95 byly v roce 2019 doporučené službou Netflix Recommended TV.

Služba Netflix rozezná televizor s lepším výkonem, snadnějším přístupem k aplikacím a novými funkcemi, které z něj činí chytřejší zařízení. Televizory doporučené službou Netflix Recommended TV vám umožní užít si obsah pomocí zvláštního tlačítka a hlasového ovládání.

Prozkoumejte nové světy s technologií OLED

Více než 8 milionů individuálně řízených pixelů OLED s vlastním osvětlením vám nabídne opravdovou černou, neuvěřitelný kontrast a přirozené barvy. Tomuto úžasnému zážitku se nic nevyrovná.

Podívejte se na seriál Stranger Things ve službě Netflix.

(1) Běžný (2) OLED

Tvůrčí záměr na televizoru AG9

Náš procesor Picture Processor X1TM Ultimate vám v obývacím pokoji poskytne zážitek jako v kině. Technologie OLED zachovává odstíny černé, zatímco technologie Pixel Contrast Booster vylepšuje detaily, což doplňuje technologie Acoustic Surface Audio+TM.

Podívejte se na film Bird Box ve službě Netflix.

Obraz a zvuk v dokonalém souladu

Zažijte fascinující rozlišení 4K a vychutnejte si nádherně detailní a životem pulzující obraz synchronizovaný s naší technologií Sound-from-Picture RealityTM.

Maximální věrnost

Díky bezkonkurenčnímu výpočetnímu výkonu detekuje procesor Picture Processor X1TM Ultimate každý objekt na obrazovce a inteligentně vylepšuje jas, detaily a barvy. Ve filmech, které sledujete, zažijete výjimečnou přesnost a čistotu se všemi hloubkami a strukturami, které tvůrce chtěl, abyste spatřili.

Autor fotografie: Gaetan Ferrari

obraz
obraz

Simulované snímky

Dokonalá kvalita obrazu

Technologie Pixel Contrast BoosterTM zachycuje přirozené barvy displeje OLED a vylepšuje je v jemných, ostrých detailech. Detekovány a zobrazeny jsou dokonce i oblasti s tmavými stíny, takže kompletní efekt atmosféry kina.

špičkový
špičkový

Simulované snímky

Vícerozměrný zvuk

V kině se zvuk line přímo z plátna a zcela stejným způsobem ho uslyšíte i z televizoru AG9, neboť technologie Acoustic Surface Audio+TM vytváří tento pohlcující zážitek přímo ve vašem obývacím pokoji. Dva akční prvky neviditelně vibrují s obrazovkou a dva subwoofery poskytují mohutné basy, čímž vytvářejí bohatý zvuk jako v kině, který vás vtáhne do děje.

Autorka fotografie: Maaike Ronhaarová

Zlatý hřeb úchvatného zvuku

Poslouchejte dialogy, zvukové efekty a hudbu přesně tak, jak to tvůrci zamýšleli. Televizor AG9 stačí připojit k systému domácího kina a použít ho jako centrální reproduktor k uvolnění vrcholného pohlcujícího zážitku jako v kině.

Televizor AG9 je nádherný z každého úhlu

Čistý a minimalistický design vám umožní soustředit se na to, co je důležité: na obraz. Neunikne vám tedy žádný náhlý zvrat nebo zlom v zápletce.

Přetáhnout
Užijte si vzrušující pocity jako v kině

Technologie Dolby VisionTM přivádí scény k životu pro autentické sledování, zatímco technologie Dolby AtmosTM naplní váš obývací pokoj pohlcujícím prostorovým zvukem.

  • Režim Netflix Calibrated Mode
  • Tlačítko Netflix
  • Bezplatné zkušební období
Další televizory BRAVIA®, se kterými si užijete obsah přesně tak, jak tvůrci zamýšleli.
  • Objevte televizor XG95
  • Kvalita obrazu televizoru XG95
  • Kvalita zvuku televizoru XG95
Objevte televizory BRAVIA®, se kterými si užijete všechny své oblíbené filmy a seriály.

 Autor fotografie: Albert Dros