XS-W122ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Díky tomuto 12palcovému subwooferu řady Mobile ES s impedancí 2 ohmy si můžete vychutnat hluboké a výkonné basy. Tento subwoofer je vybavený zdokonalenými mechanickými měniči a lehkou odolnou celulární membránou se šestihrannou strukturou, díky čemuž vás při jízdě automobilem pohltí skutečně hluboké basy.

ŘADA MOBILE ES™

XS-W122ES | 30cm (12") subwoofer řady Mobile ES s impedancí 2 ohmy

XS-W122ES
Pohled na 30cm (12") subwoofer XS-W122ES řady Mobile ES s impedancí 2 ohmy a membránou MRC se šestihrannou strukturou.

MOC

7 050,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Logo řady Mobile ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Slídová membrána se šestihrannou strukturou (MRC) s až desetkrát vyšší pevností v ohybu
Lehká odolná celulární membrána se šestihrannou strukturou

Lehký odolný celulární materiál membrány (dříve známý jako MRC) je ještě zdokonalen šestihrannou strukturou vláken a dosahuje tak bezkonkurenční tuhosti a rychlosti odezvy. Vylepšení, ke kterým došlo během mnoha let vývoje materiálu membrány, umožnila vznik 10x tužšího měniče ve srovnání s konvenčními membránami z PP mřížky. Výsledkem je přirozený, čistý zvuk a široká frekvenční odezva.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií společnosti Sony s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Konstrukce s pěti výztuhami a difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu, které je předpokladem pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu. K zajištění integrity signálu a zamezení rušení zvuku je vodič kmitací cívky uchycen k mřížce, čímž je omezen jeho pohyb.

Detailní záběr pozlacených vstupních konektorů.
Pozlacené vstupní konektory

Pozlacené pružinové svorky umožňují použití reproduktorových kabelů tloušťky až AWG č.10.

Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu. 

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Díky tomuto 12palcovému subwooferu řady Mobile ES s impedancí 2 ohmy si můžete vychutnat hluboké a výkonné basy. Tento subwoofer je vybavený zdokonalenými mechanickými měniči a lehkou odolnou celulární membránou se šestihrannou strukturou, díky čemuž vás při jízdě automobilem pohltí skutečně hluboké basy.
  • Lehká odolná celulární membrána se šestihrannou strukturou pro silný zvuk s menším zkreslením

  • Maximální výkon 2 000 W / 500 W RMS

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezující rezonance

  • Dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu, které je předpokladem pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí