Subwoofer XS-W104ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Až díky subwooferu XS-W104ES si budete moci poslechnout hudbu se vším všudy. Ať už hledáte výkon, nebo se chcete nechat unést hudbou, subwoofer z řady Mobile ES pozvedne úroveň poslechu v jakémkoli automobilu.

ŘADA MOBILE ES™

XS-W104ES | 25cm (10") subwoofer řady Mobile ES™ s impedancí 4 ohmy

XS-W104ES
Subwoofer XS-W104ES

MOC

5 900,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Logo řady Mobile ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Držitel ocenění
Slídová membrána se šestihrannou strukturou (MRC) s až desetkrát vyšší pevností v ohybu
Lehká odolná celulární membrána se šestihrannou strukturou

Lehký odolný celulární materiál membrány (dříve známý jako MRC) je ještě zdokonalen šestihrannou strukturou vláken a dosahuje tak bezkonkurenční tuhosti a rychlosti odezvy. Vylepšení, ke kterým došlo během mnoha let vývoje materiálu membrány, umožnila vznik 10x tužšího měniče ve srovnání s konvenčními membránami z PP mřížky. Výsledkem je přirozený, čistý zvuk a široká frekvenční odezva.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií společnosti Sony s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Snímek zadní části subwooferu XS-W104ES s prouděním vzduchu
Konstrukce rámu s pěti výztuhami a dynamický difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu. K zajištění integrity signálu a zamezení rušení zvuku je vodič kmitací cívky uchycen k mřížce, čímž je omezen jeho pohyb.

Snímek pozlacených vstupních konektorů subwooferu XS-W104ES
Pozlacené vstupní konektory

Pozlacené pružinové svorky umožňují použití reproduktorových kabelů tloušťky až AWG č.10.

Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu. 

Průřez subwooferem XS-W104ES s popisky

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Vylepšete a obohaťte své možnosti poslechu v automobilu pomocí subwooferu XS-W104ES z řady Mobile ES. 10" lehká odolná celulární mřížka s šestihrannou strukturou byla zkonstruována speciálně pro subwoofer, kdy cílem bylo dosáhnout důrazných basů s přesným podáním a mimořádně nízkým zkreslením tak, aby ho bylo možné začlenit do libovolného systému.
  • Lehká odolná celulární membrána se šestihrannou strukturou pro silný zvuk s menším zkreslením

  • Maximální výkon 1800 W / 450 W RMS

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezující rezonance

  • Dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu, které je předpokladem pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů