XS-692ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Vychutnejte si úchvatně čistý dynamický zvuk. Basový reproduktor s lehkou odolnou celulární membránou poskytuje výkon a hloubku, zatímco komponentní měkký kopulovitý výškový reproduktor zajistí nejlepší stereofonní zvukovou scénu ve vašem vozidle.

ŘADA MOBILE ES™

XS-692ES | 16 x 24cm (6 x 9") 2pásmové komponentní reproduktory řady Mobile ES™

XS-692ES
Černý reproduktor XS-692ES

MOC

9 650,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Lehká odolná celulární matricová membrána s aramidovými vlákny

Membrány pro basový reproduktor a měnič pro střední rozsah jsou vyrobeny z unikátního lehkého odolného celulárního materiálu společnosti Sony, dříve známého jako MRC. Tento materiál nové generace byl společně s mechanickými vylepšeními měniče dále optimalizován, aby poskytoval ještě širší frekvenční odezvu a plynulejší a přirozenější zvukové charakteristiky.

Pohled zepředu na 16 x 24cm (6 x 9") dvoupásmové komponentní reproduktory XS-692ES řady Mobile ES.
Detailní záběr na aramidová vlákna 16 x 24cm (6 x 9") dvoupásmových komponentních reproduktorů XS-692ES řady Mobile ES.
Optimální konstrukční řešení

Díky implantaci do unikátní matrice s aramidovými vlákny došlo k potlačení rezonance membrány a minimalizaci zkreslení nejen při nízkých, ale také při středních a vyšších frekvencích. Výsledkem je působivý a neobyčejně prokreslený zvuk při všech frekvencích, a to i při vysoké hlasitosti.

Výhybka s možností zapojení systémem Bi-amp a voličem úrovně

Výhybka reproduktoru s kvalitou, která uspokojí audiofily, je tvořena fóliovými kondenzátory s nižším odporem, čímž zajišťuje precizní reprodukci výšek. Konstrukční řešení podporující zapojení bi-amp omezuje proudové zkreslení výškového reproduktoru i při vysokých vstupních úrovních basového reproduktoru. Speciální okruh pro nastavení úrovně pomáhá vyvažovat signály pro basový a výškový reproduktor a umožňuje nastavit úroveň výškového reproduktoru i při napájení jednotlivých komponent jedním zesilovačem.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií společnosti Sony s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Pohled zezadu na 16 x 24cm (6 x 9") dvoupásmové komponentní reproduktory XS-692ES řady Mobile ES znázorňující účinnou cirkulaci vzduchu.
Konstrukce rámu s pěti výztuhami a dynamický difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Výškové reproduktory pro precizní reprodukci výšek

Kompatibilitu s vysokým rozlišením zajišťuje měkká kopulovitá membrána výškového reproduktoru, která je upevněna přímo na kmitací cívku a umožňuje tak reprodukci hudby s mimořádně vysokou frekvencí, kdy frekvenční rozsah sahá až do 40 kHz.

Pohled zepředu na dvoupásmové komponentní reproduktory 16 x 24 cm (6 x 9") XS-692ES řady Mobile ES.
Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu.

Fázový stabilizátor

Fázový stabilizátor tlumící rezonance basového reproduktoru modelu XS-692ES pomáhá společně s odpovídajícími výškovými reproduktory dosáhnout dokonalé kmitočtové odezvy i v blízkosti přechodového kmitočtu. Tuhá hliníková cívka a dynamický difuzér vzduchu ještě více napomáhají ke vzniku široké frekvenční odezvy s přesným a dynamickým podáním basů.

 Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu. 

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Vychutnejte si úchvatně čistý dynamický zvuk. Basový reproduktor s lehkou odolnou celulární membránou poskytuje výkon a hloubku, zatímco komponentní měkký kopulovitý výškový reproduktor zajistí nejlepší stereofonní zvukovou scénu ve vašem vozidle.
  • Lehká odolná celulární membrána basového reproduktoru pro nekompromisní a citlivé basy

  • Komponentní měkký kopulovitý výškový reproduktor umožňující reprodukci vysokých kmitočtů s frekvencí až 40 kHz

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezující rezonance

  • Dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu, které je předpokladem pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí