XS-163ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Vdechněte poslechu v automobilu nový život třípásmovými komponentními reproduktory řady Mobile ES. Ty jsou vybaveny novým 8cm (3 ½") měničem pro střední rozsah a lehkou odolnou celulární matricovou membránou s aramidovými vlákny a poskytují širší zvukovou scénu a větší hloubku hudby pro dosažení výrazných vokálů a detailního podání jednotlivých nástrojů.

ŘADA MOBILE ES™

XS-163ES | 16cm (6 ½") 3pásmové komponentní reproduktory řady Mobile ES™

XS-163ES
Černé reproduktory XS-163ES

MOC

11 300,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Lehká odolná celulární matricová membrána s aramidovými vlákny

Membrány pro basový reproduktor a měnič pro střední rozsah jsou vyrobeny z unikátního lehkého odolného celulárního materiálu společnosti Sony, dříve známého jako MRC. Tento materiál nové generace byl společně s mechanickými vylepšeními měniče dále optimalizován, aby poskytoval ještě širší frekvenční odezvu a plynulejší a přirozenější zvukové charakteristiky.

Pohled zepředu na 16cm (6 ½") třípásmový komponentní reproduktor XS-163ES řady Mobile ES.
Pohled zepředu na měnič pro střední rozsah v 16cm (6 ½") třípásmovém komponentním reproduktoru XS-163ES řady Mobile ES.
Měnič pro střední rozsah s mělkým košem

Nově vyvinutý měnič pro střední rozsah je buzen prostřednictvím kompaktního, ale přesto neuvěřitelně výkonného neodymového magnetu. Výsledkem je mělčí koš, navržený tak, aby řádně fungoval i ve stísněných prostorech a náročných instalacích.

Optimální konstrukční řešení

Díky implantaci do unikátní matrice s aramidovými vlákny došlo k potlačení rezonance membrány a minimalizaci zkreslení nejen při nízkých, ale také při středních a vyšších frekvencích. Výsledkem je působivý a neobyčejně prokreslený zvuk při všech frekvencích, a to i při vysoké hlasitosti.

Detailní záběr aramidových vláken.
Výhybka podporující zapojení bi-amp s voličem zisku

Výhybka s kvalitou, která uspokojí milovníky kvalitní reprodukce hudby, je vybavena optimalizovanými fóliovými kondenzátory s nízkým odporem zajišťujícími čistou reprodukci vysokých frekvencí. Cívky s indukčním vinutím a vzduchovými jádry navíc poskytují řízné střední tóny a výkonný zvuk podle potřeby. Užijete si úžasně nízké zkreslení u všech frekvencí a přesnost řízení zisku výhybky, a to i při buzení součástí jedním zesilovačem.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Snímek zadní části 6,5" reproduktoru XS-162ES zobrazující proudění vzduchu, které využívá chladicí systém
Konstrukce s pěti výztuhami a difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Výškové reproduktory pro precizní reprodukci výšek

Kompatibilitu s vysokým rozlišením zajišťuje měkká kopulovitá membrána výškového reproduktoru, která je upevněna přímo na kmitací cívku a umožňuje tak reprodukci hudby s mimořádně vysokou frekvencí, kdy frekvenční rozsah sahá až do 40 kHz.

Pohled zepředu na 16cm (6 ½") třípásmový komponentní reproduktor XS-163ES řady Mobile ES.
Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu.

Fázové stabilizátory 

Fázové stabilizátory tlumící rezonance na basovém reproduktoru XS-163ES a měniči pro střední rozsah pomáhají dosahovat dokonalé frekvenční odezvy až po přechodové kmitočty. Tuhá cívka v basovém reproduktoru a dynamický difuzér vzduchu napomáhají ke vzniku frekvenční odezvy s řízeným a dynamickým podáním zvuku.

 Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu.

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Vdechněte poslechu v automobilu nový život třípásmovými komponentními reproduktory řady Mobile ES. Ty jsou vybaveny novým 8cm (3 ½") měničem pro střední rozsah a lehkou odolnou celulární matricovou membránou s aramidovými vlákny a poskytují širší zvukovou scénu a větší hloubku hudby pro dosažení výrazných vokálů a detailního podání jednotlivých nástrojů.
  • Lehký odolný celulární basový reproduktor / středopásmová membrána k dosažení basů a řízných středových tónů

  • Komponentní měkký kopulovitý výškový reproduktor umožňující reprodukci vysokých kmitočtů s frekvencí až 40 kHz

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Dynamický difuzér vzduchu a konstrukce rámu s pěti výztuhami

  • 8cm (3 ½") měnič pro střední rozsah s lehkou odolnou celulární matricí s aramidovými vlákny pro jasné a čisté střední tóny

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů