Reproduktor XS-160ES

Posuňte poslech na novou úroveň

Dvoupásmové reproduktory XS-160ES nabízí vysoký výkon a čistý zvuk. Vychutnejte si špičkový zážitek s produktem řady Mobile ES, který se díky kompaktní koaxiální konstrukci vyznačuje snadnou montáží.

ŘADA MOBILE ES™

XS-160ES | 16cm (6 ½") 2pásmové koaxiální reproduktory řady Mobile ES™

XS-160ES
Reproduktor XS-160ES

MOC

5 400,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
logo mobilní řady ES
Zjistěte více o naší vášni a technologii bez kompromisů.
Držitel ocenění
Basový reproduktor s lehkou odolnou celulární mřížkou s aramidovými vlákny

Membrána hlavního reproduktoru soustavy XS-160ES je vyrobena z unikátního lehkého odolného celulárního materiálu společnosti Sony, dříve známého jako MRC. Tento materiál nové generace byl společně s mechanickými vylepšeními měniče dále optimalizován, aby poskytoval ještě širší frekvenční odezvu a plynulejší a přirozenější zvukové charakteristiky.

Využití materiálu MRC sestaveného do unikátní matrice s aramidovými vlákny
Optimální konstrukční řešení

Díky implantaci do unikátní matrice s aramidovými vlákny došlo k potlačení rezonance membrány a minimalizaci zkreslení nejen při nízkých, ale také při středních a vyšších frekvencích. Výsledkem je působivý a neobyčejně prokreslený zvuk při všech frekvencích, a to i při vysoké hlasitosti.

Oddělené uchycení s výřezy po obvodu

Obvodové uchycení basového reproduktoru je řešeno další patentovanou technologií společnosti Sony s charakteristicky zaoblenými výřezy, které zlepšují symetrii vertikální amplitudy a velmi výrazně omezují zkreslení, což přispívá k čistotě podání zvuku.

Konstrukce rámu s pěti výztuhami a dynamický difuzér vzduchu

Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezuje rezonance a integrovaný dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení kmitací cívky.

Mřížka reproduktoru s proměnlivou výškou

Akusticky optimalizovaná mřížka tvořená profilem navrženým pro rychlejší a preciznější tlumení zavěšení kuželu reproduktoru si poradí s vyššími zatíženími a zajišťuje účinné proudění vzduchu.

Výškový reproduktor pro precizní reprodukci výšek

Kompatibilitu s vysokým rozlišením zajišťuje měkká kopulovitá membrána výškového reproduktoru, která je upevněna přímo na kmitací cívku a umožňuje tak reprodukci hudby s mimořádně vysokou frekvencí, kdy frekvenční rozsah sahá až do 40 kHz.

Konstrukční řez

Seznamte se s uspořádáním reproduktorů řady Mobile ES a jejich novými konstrukčními řešeními, například odděleným uchycením s výřezy po obvodu, rámem s pěti výztuhami a dynamickým difuzérem vzduchu. 

Konstrukční řez reproduktorem řady Mobile ES

Řada Mobile ES

Užijte si špičkovou zábavu v automobilu

Mobilní produkty řady ES jsou navrženy pro maximální potěšení z poslechu na cestách a přinášejí to nejlepší z vaší hudby a možnosti připojení dohromady, což přináší zážitek z jízdy, jako nikdy předtím.

Specifikace a funkce

Upgradujte svůj systém a dopřejte si čistý, pohlcující zvuk ve vysokém rozlišení z dvoupásmových reproduktorů XS-160ES. Kompaktní koaxiální konstrukce s basovým reproduktorem s lehkou a odolnou celulární membránou pro čisté basy s rychlou odezvou, říznými vokály a výrazným podáním středního pásma. Za jiskřivé podání vysokých kmitočtů vděčí speciálním měkkým kopulovitým výškovým reproduktorům, které zajišťují neuvěřitelně pohlcující zážitek z poslechu.
  • Basový reproduktor s lehkou odolnou celulární mřížkou s aramidovými vlákny pro skvělou reprodukci basů s rychlou odezvou

  • Měkký kopulovitý výškový reproduktor umožňující reprodukci vysokých kmitočtů s frekvencí až 40 kHz

  • Oddělené uchycení s výřezy po obvodu zajišťuje nižší zkreslení a čistý zvuk

  • Konstrukce rámu s pěti výztuhami omezující rezonance

  • Dynamický difuzér vzduchu zajišťuje efektivní proudění vzduchu, které je předpokladem pro plynulý pohyb membrány a účinné chlazení

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů