Příslušenství k mobilním telefonům

Nabíjejte svá zařízení rychle a bezpečně pomocí řešení pro nabíjení od Sony. Nabízí ideální řešení prakticky pro každé zařízení – od vysoce výkonných adaptérů USB PD až po snadné bezdrátové nabíjení.

Flexibilní nabíjení i na cestách

Flexibilní nabíjení i na cestách

Propracované nabíječky od společnosti Sony jsou připraveny nabít vaše zařízení doma, v hotelu nebo v autě. Díky portům a rozhraním se nabíječka od společnosti Sony hodí pro každé zařízení včetně smartphonů, fotoaparátů, tabletů, sluchátek a dalších zařízení USB. Některé nabíječky jsou kompatibilní se standardem USB PD a mohou nabíjet tato zařízení i notebooky.

Řada kabelů USB

Nabídka kabelů vyhovující všem zařízením. Pro své zařízení si můžete vybrat délku, typ konektoru, barvu a materiál. Společnost Sony nabízí dlouhé nebo přenosné krátké kabely pro zařízení iPhone® a iPad®. Řada krátkých nebo extra dlouhých kabelů USB od společnosti Sony se hodí pro vaše zařízení iPhone® nebo iPad® nebo notebooky, zařízení se systémem Android a další.

Kabely USB
Snadné bezdrátové nabíjení

Snadné bezdrátové nabíjení

Díky technologii Qi je bezdrátové nabíjení bezpečnější a jednodušší. Telefony iPhone, Samsung Galaxy®, Sony Xperia™ a další zařízení s technologií Qi můžete nabíjet umístěním na nabíjecí podložku, aniž byste potřebovali jakékoli kabely.

Technologie USB PD

Rychlé a bezpečné nabíjení.

rychlejší nabíjení

Potenciálně 13x rychlejší rychlost nabíjení. Až 100 W.

Nabíječka USB PD (100 W) vám nabízí potenciálně 13krát vyšší výkon než běžná nabíječka (7,5 W). Používejte stejnou nabíječku pro svůj telefon, tablet nebo notebook a nabíjejte je ještě rychleji.

(1): Nabíječka USB PD (100 W) a (2) běžná nabíječka (7,5 W)

Rychlé nabíjení vašich zařízení

Rychlé nabíjení pro širší spektrum zařízení

Ať už potřebujete dobít pracovní počítač MacBook®, nebo herní konzoli Nintendo Switch™, technologie USB PD od Sony nabízí rychlost nabíjení, která vám umožní maximálně využít potenciál zařízení a zrychlit jeho provoz. Zpětná kompatibilita s USB-C zajišťuje, že můžete nabít jakékoli zařízení díky jediné nabíječce USB PD.

Bezpečnější nabíjení přes USB při vyšších limitech

Bezpečné nabíjení přes USB při vyšších limitech

Z důvodu vysokého výkonu nabíječky USB PD hrozí riziko popálení nebo poškození, ale ne u produktů od Sony. Konstrukce odolná proti teplu a monitor teploty kontrolují podmínky a sledováním výstupního výkonu a komunikací přes USB zajišťují bezpečné nabíjení.

Bezpečí a výkon 

ochrana proti přetížení

Provedení odolné proti působení tepla pro bezpečné nabíjení

Energeticky efektivní obvody minimalizují výdej tepla díky optimalizovanému přepínání i součástkám. Nárůst teploty omezuje i kryt a nosné prvky z PCB.

Inteligentní řízení výkonu

Tato technologie vám zajistí bezpečí, protože předchází rizikovým situacím, jako je požár, kouř a výbuch zařízení. Ochrana proti přehřátí sleduje teplotu přístroje a okamžitě zastaví nabíjení, pokud je vyžadováno abnormální množství proudu. Při detekci zkratu se nabíjení ukončí.

kontrola teploty
bezdrátové nabíjení

Inteligentní bezdrátové nabíjení

Technologie Qi dokáže více než jen nabíjet bez kabelů – díky funkci detekce neznámých objektů (FOD) dokonce ví, co se na podložce nachází. Pokud detekuje kovové předměty, jako jsou mince nebo klíče, mechanismus pro snímání tepla zastaví nabíjení. Tím zabrání přehřátí a udržuje podložku i zařízení v bezpečí.