LinkBuds S
STÁLE NA PŘÍJMU | Řada LinkBuds

Sluchátka LinkBuds S jsou nejmenší a nejlehčí bezdrátová sluchátka na světě , která poskytují zvuk ve vysokém rozlišení a funkci pro potlačení hluku – jedině s nimi budou vaše světy propojené.

LinkBuds S
Malá a lehká pro celodenní pohodlí

S hmotností 4,8 g se jedná o nejlehčí sluchátka s funkcí potlačení hluku a zvukem s vysokým rozlišením na světě! Aby vám padla, vymysleli jsme provedení, které kopíruje tvar lidského ucha. K tomu jsme využili databázi údajů, které jsme zavedli v roce 1982, kdy jsme vám představili první sluchátka do uší na světě.

LinkBuds S
Užijte si funkci potlačení hluku nebo přirozený okolní zvuk

Tato sluchátka do uší vám poskytnou to nejlepší z obou světů – přirozený okolní zvuk, když chcete komunikovat s ostatními, a vysoce kvalitní potlačení okolního hluku, když se potřebujete soustředit. Funkce adaptivního nastavení zvuku dokonce automaticky vytuší, kde se nacházíte a co děláte a optimalizuje vám zvuk na míru.

LinkBuds S
Kvalitní zvuk a krásně zřetelné hovory

Bezdrátový zvuk si vychutnáte v kvalitě, kterou téměř nerozeznáte od kabelového připojení. Vše tedy uslyšíte tak, jak to hudebník zamýšlel. Kdykoli potřebujete přijmout hovor, s naší technologií Precise Voice Pickup a pokročilé zpracování zvukového signálu si můžete být jistí, že se vzájemně zřetelně uslyšíte.

LinkBuds
STÁLE NA PŘÍJMU s kruhovým reproduktorem | LinkBuds

Malá a lehká sluchátka LinkBuds vám díky svému jedinečnému otevřenému kruhovému provedení umožní být neustále ve spojení s okolním i lidmi, aniž byste museli pozastavovat svůj nejoblíbenější soundtrack.

Bílá
Šedá
Ecru
Bílá
Šedá
Model BÍLÁ ČERNÁ ECRU BÍLÁ ŠEDÁ
Sluchátka LinkBuds S LinkBuds
Odstranění šumu
Kruhový reproduktor
Bezdrátový zvuk s vysokým rozlišením
Mimořádně kompaktní a lehká
Hands Free Call
Životnost baterie Až 20 hodin* Až 17,5 hodiny
Voděodolný s krytím IPX4

*Se zapnutou funkcí potlačení okolního hluku

.
.
.