PAMĚŤOVÉ KARTY A ÚLOŽIŠTĚ

Paměťová karta CFexpress typu A řady CEA-M

CEA-M960T / CEA-M1920T
Produktový snímek modelu CEA-M1920T

960GB

CEA-M960T

MOC

23 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

1920GB

CEA-M1920T

MOC

43 490,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Produktový snímek modelu CEA-M1920T
Snímky modelu Paměťová karta CFexpress typu A řady CEA-M
Velké úložiště pro ty, kdo tvoří

Paměťové karty Sony CFexpress typu A řady M s největší kapacitou na světě 1 920 GB a 960 GB jsou to pravé pro vášnivé tvůrce a dlouhé a náročné snímání. S podporou VPG200 zajišťují stabilní natáčení videa s vysokou datovou rychlostí.

Snímek motorkáře.
Kapacita, na kterou se můžete spolehnout

Zásadně rozšiřte své kreativní možnosti díky větší kapacitě pro fotografování bez starostí. Úložiště s velkou kapacitou 960 nebo 1920 GB je pro kameramany, kteří točí na místě dlouhé hodiny, naprosto nezbytné.

Snímek muže s fotoaparátem, jak natáčí video.
Stabilní záznam videa

Paměťové karty CFexpress typu A řady CEA-M umožňují nepřetržitý zápis v širokém pásmu, což je ideální pro záznam s vysokou přenos. rychlostí, např. XAVC S-I 4K 120p. Podporují také standard VPG200 pro specifikace VPG Profile 4.0. To zaručí stabilní natáčení. Rozptyl tepla byl navržen pro práci s videi. Uložit lze dvě až tři hodiny filmových dat na místě natáčení, aniž byste si dělali starosti s úložištěm.

Snímek člověka, který upravuje video pomocí počítače a tabletu se stylusem.
Efektivní pracovní postup

Zrychlete svou práci se čtečkou karet MRW-G2 a vysokou rychlostí čtení až 800 MB/s pro rychlejší přenos dat a zálohování. Pracujte plynule s velkými fotografiemi ve vysokém rozlišení a s vysokorychlostními videi. Dokončujte projekty rychlostí vaší představivosti.

Odolná. Spolehlivá. Vždy připravená.

Ve spojení s profesionální výbavou, jako jsou modely FX6, FX3, α1, α7S III a α7 IV, jsou paměťové karty CFexpress typu A řady M ideální pro záběry sportu a míst nebo venkovních dobrodružství. Jsou navrženy pro rozšířené profesionální použití v těch nejnáročnějších prostředích, takže můžete fotografovat, natáčet, sdílet a ukládat snímky s naprostou jistotou.

Snímek skalnatého pahorku se zasněženými kameny na zemi a vrcholkem hory v dálce.
Pro nejdrsnější místa

Zásluhou jedinečného provedení TOUGH od Sony nabízejí paměťové karty CFexpress typu A řady M profesionální spolehlivost. Nabízí až 10× vyšší odolnost vůči ohnutí než specifikace Cfexpress 2.0 a jsou testovány na sílu 150 newtonů. Odolnost před pádem je 5x vyšší než jak stanovuje specifikace Cfexpress 2.0. Karta tak zvládne pád až z výšky 7,5 metru.

Snímek suchého popraskaného povrchu v barvě země.
Do nejdrsnějšího prostředí

Spolehněte se, že karty CFexpress řady M typu A jsou bezchybné i v extrémních teplotách, v elektrostatických prostředích a při vystavení UV a rentgenovému záření. Pečlivě navržená vnitřní struktura bez problémů splňuje podmínky odolnosti vůči prachu IP5X a vlhkosti IP7X (IP57).

Ilustrace paměťové karty s ikonou lupy v oblasti displeje.
Prohlížení a monitorování paměti

Paměť Flash se časem opotřebuje a nenahrávát data. Při používání čtečky MRW-G2 se Sony Media Scan Utility nástroj autom. projde paměť. kartu CFexpress A a průběžně vás informuje o jejím stavu. Vy můžete podnikat příslušné kroky dříve, než karta dosáhne limitu.

Obnova ztracených souborů

I když se něco pokazí, zákazníci, kteří vlastní paměťové karty od společnosti Sony, si mohou stáhnout software pro záchranu souborů, který dokáže obnovit nechtěně odstraněné soubory a poškozené fotografie či videa v řadě běžných formátů.

Snímek člověka dívajícího se na displej počítače.

Specifikace a funkce

Paměťové karty CFexpress řady M typu A společnosti Sony nabízí velikou kapacitu pro dlouhé natáčení a VPG200 pro stabilní nahrávací výkon. Jedná se o nenahraditelný kousek pro kameramany.
  • K dispozici ve velikostech 960 GB a 1 920 GB pro dlouhé nahrávání.

  • Vysoká rychlost zápisu VPG200 (Video Performance Guarantee), pro stabilní nahrávání videa

  • Maximální rychlost zápisu až 700 MB/s a minimální stabilní rychlost 200 MB/s. Vysoká rychlost čtení až 800 MB/s

  • Specifikace TOUGH s krytím IP57* pro profesionální spolehlivost

  • Kompaktní tělo, rozměry 20 x 28 x 2,8 mm (Š x V x H)

Přenosová rychlost (zápis)
Maximální rychlost: 700 MB/s
Přenosová rychlost (čtení)
Maximální rychlost: 800 MB/s
Rozhraní
1x PCI Express 3. generace
Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů