Speciality na veletrhu IFA 2018

Podívejte se, jak naše nejnovější produkty dodávají vaší oblíbené zábavě autentičtější zvuk, přirozenější obraz a silnější prožitek. #SonyIFA

Jak ovládnout realitu

Naší vášní je navrhování televizorů, které reprodukují záměr tvůrce. Řada MASTER Series splňuje přísná kritéria našich nejlepších inženýrů a mění krásný obraz v realitu. Tvůrci mohou poprvé neomezeně zkoumat možnosti své představivosti a podívat se na ztvárnění vize na domácím televizoru. 

WH-1000XM3

POUZE HUDBA. NIC JINÉHO.

Se sluchátky WH-1000XM3 se díky dalším vylepšením špičkového odstranění šumu a funkci inteligentního poslechu Smart Listening, která se přizpůsobuje dané situaci, ponoříte ještě hlouběji do ticha.

WF-SP900

Hudba, která vás pohltí

Na dráze, v bazénu nebo v moři – sluchátka WF-SP900 jsou vším, co potřebujete k překonání svých limitů. Díky skutečně bezdrátové konstrukci a 4GB vestavěnému úložišti můžete hudbu poslouchat kdekoli.

SRS-XB01

Malé rozměry, skvělý zvuk

Přidejte basy své oblíbené hudbě díky tomuto reproduktoru, který i přes své humorně malé rozměry nabízí dechberoucí zvuk.

HODINKY FES U

Noste si čas po svém 

Pozvedněte styl na novou úroveň s hodinkami FES Watch U. Ohebný elektronický papír s aktivní maticí v ciferníku a pásku hodinek vám umožní změnit jejich vzhled jedním stisknutím tlačítka.

Xperia XZ3

Uvidíte víc. Uslyšíte víc. Ucítíte víc.

Unikněte z všednosti do světa vlastní zábavy se smartphonem Xperia XZ3. Displej HDR OLED, stereofonní reproduktory a dynamický vibrační systémem jsou na dosah ruky v neuvěřitelně tenkém provedení bez okrajů.

Podívejte se na naši hlavní přednášku na veletrhu IFA 2018

Nepropásněte uvedení nejnovějších produktů a inovací.

Tisková konference Sony na IFA 2018

Naše tisková stránka přináší novinky, postřehy a komentáře z veletrhu IFA 2018.

Objevte službu My Sony

Vytvořte si účet My Sony a žádné novinky Sony už vám neuniknou.