Dokonalý zážitek z hraní

Přichází systém PlayStation®5

Nová herní éra je na spadnutí. Zažijte rozlišení 4K/120 sn./s na novém systému PS5, který je kompatibilní s televizory BRAVIA ZH8 a XH90/92.

Obrázek 4K 120
S rozlišením 4K/120 sn./s vyhráváte

Přetvořte své herní zážitky. Naše televizory se vstupem HDMI 4K/120 sn./s přinášejí plynulejší pohyb a lepší odezvu při hraní.

Systém PlayStation®5 a televizory ZH8/XH90 podporují hraní her ve 4K/120 sn./s.

Rozjeďte akci v rozlišení 8K

Díky neuvěřitelně vysokému rozlišení vás naše televizory 8K vtáhnou do světa neskutečné hloubky a detailů.

Výstup rozlišení 8K je k dispozici u systému PlayStation®5 a televizoru ZH8.

Porovnání rozlišení 4K a 8K u hlavy lva.
Úchvatný kontrast při hraní

Běžné televizory používají pouze jednu řadu LED diod, avšak u podsvícení Full Array LED jsou diody rozmístěny po celé obrazovce. Každá část obrazovky je individuálně řízena tak, aby byly tmavé oblasti tmavší a světlé oblasti světlejší, a vy si tak mohli vychutnat každičký detail fiktivního světa, do kterého jste vstoupili.


DREAMS™ © rok po vydání – aktuální rok Sony Interactive Entertainment Europe. Vydáno společností Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. Vyvinuto společností Media Molecule.
„DREAMS“ je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Europe. Všechna práva vyhrazena.

Rozhraní HDMI 2.1 bude k dispozici v rámci budoucí aktualizace softwaru. Týká se pouze modelu XH90.

Vícerozměrný zvuk

Naše uznávaná technologie Acoustic Multi-Audio™ využívá výškové reproduktory, které se starají o výstup precizně řízeného zvuku ve vysoké kvalitě přesně z místa dění. Výsledkem je strhující a dynamický herní zážitek s harmonií obrazu a zvuku.

Technologie Acoustic Multi-Audio je dostupná u televizoru XH95 s úhlopříčkou 55" nebo vyšší a televizoru XH90 s úhlopříčkou 65" nebo vyšší.

Uncharted™4: A Thief’s End © rok po vydání – aktuální rok Sony Interactive Entertainment America LLC. Vydáno společností Sony Interactive Entertainment Europe.
Vyvinuto společností Naughty Dog LLC. „Uncharted“ je ochranná známka nebo registrovaná ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Europe. Všechna práva vyhrazena.

Sony BRAVIA® – stvořeno pro hráče
Řada XH90 – užijte si hraní, jak zamýšleli tvůrci

Vychutnejte si stíny a jas, které nabízí podsvícení Full Array LED. Díky technologii Acoustic Multi-Audio™ uslyšíte každý zvuk z místa dění na obrazovce. S televizorem XH90 si hry užijete na maximum.

Technologie Acoustic Multi-Audio je dostupná pouze u televizoru XH90 s úhlopříčkou 65" nebo vyšší.

Ideální pro systém PlayStation®

Pokročilými technologiemi obrazu a zvuku televizory Sony BRAVIA® zcela oživují hraní a zprostředkovávají živoucí obraz s působivým trojrozměrným zvukem.

Naše nejlepší televizory 4K LCD – řada XH95

Televizor XH95, poháněný procesorem X1 UltimateTM, nabízí špičkovou kvalitu obrazu a prostřednictvím naší technologie vytvářející dojem, že zvuk vychází přímo z obrazovky, vás vtáhne do středu dění.

Řada A8 – výkon a krása panelu OLED

S více než 8 miliony individuálně řízenými pixely OLED s vlastním osvětlením si budete moci na televizorech řady A8 vychutnat čistší jas a hlubší odstíny černé. Při hraní si tak užijete zcela novou úroveň hloubky, textur a realističnosti.