Herní televizory nové generace

Televizor BRAVIA XR nabízí živoucí barvy a detaily, rychlou dobu odezvy a pohlcující zvuk, což je kombinace ideální pro hraní na konzoli PlayStation®.

S rozlišením 4K/120 sn./s vyhráváte

V rozlišení 4K / 120 sn./s definovaným standardem HDMI 2.1 vám naše televizory přinášejí plynulejší a čistší pohyb a lepší odezvu při hraní.

Srovnávací obrázek rozdílu snímkových frekvencí 4K / 60 sn./s (nahoře) a 4K / 120 sn./s (dole).
Plynulejší hraní v rozlišení 4K se 120 sn./s a 120 Hz.

Díky HDMI 2.1 můžete v kompatibilních hrách získat frekvenci snímků až 120 sn./s, takže budete mít výhodu při střílení, sportech a náročných hrách. Užijete si také mimořádně plynulé hraní her díky snížené prodlevě vstupu 8,5 ms při rozlišení 4K / 120 sn./s a speciální herní režim.

Hraní s lepší odezvou, snadné ovládání

Pořádně to rozjeďte. Připojte kabel HDMI a televizor BRAVIA XR rozpozná připojenou konzoli a automaticky se přepne do herního režimu. Vychutnáte si plynulé hraní s lepší odezvou.

Živoucí barvy a intenzivní kontrast: tak se mají hry hrát

Sledujte, jak se hry probouzejí k životu v ohromné spoustě barev a v hlubokém kontrastu, ze kterého vystupují i ty nejjemnější detaily. Široký pozorovací úhel vám také zprostředkuje stejný zážitek ze scény ze stran jako uprostřed.

Prostorový zvuk který odpovídá dění na obrazovce

Naše technologie zvuku vycházejícího z obrazovky přetváří obrazovku na reproduktor. To znamená, že co slyšíte, přichází z místa právě probíhající scény.

Logo technologie Acoustic Surface Audio+
Logo technologie Acoustic Multi-Audio
Najděte ten správný televizor BRAVIA XR pro svůj styl hraní