Vítejte v ZÓNĚ

Jste připraveni zbystřit smysly, reagovat rychleji a stát se neporazitelní? Čtěte dále a dozvíte se, jak nastavit a používat herní náhlavní soupravu INZONE, abyste dokázali plně využít její schopnosti.

Objevte všechny možnosti, které náhlavní souprava nabízí

Nabídka navigace

Začínáme

Dejme se do toho

Ať už je vaše herní náhlavní souprava INZONE bezdrátová, nebo opatřená kabelem, připojení k hernímu zařízení je jednoduché. A díky pouze nepatrnému zpoždění s nekompromisní synchronizací obrazu a zvuku si užijete bezproblémový herní zážitek.


Připojení k počítači, konzoli PS5 nebo smartphonu
Připojení k zařízením Bluetooth
Funkce a přizpůsobení

Technologie 360 Spatial Sound pro hraní

Naše technologie 360 Spatial Sound for Gaming reprodukuje po aktivaci pomocí počítačového softwaru INZONE Hub prostorový zvuk z vícekanálových zvukových signálů, a to přesně tak, jak to zamýšleli tvůrci her. A s aplikací 360 Spatial Sound Personalizer pro smartphony získáte prostorový zvuk optimalizovaný podle tvaru vašeho ucha pro hraní her skutečně přizpůsobené na míru.

Přizpůsobte si své hraní

Počítačový software INZONE Hub umožňuje individuálně si přizpůsobit funkce náhlavní soupravy INZONE úpravou nastavení celé řady operací, jako jsou nejrůznější nastavení zvuku a hardwaru. Dolaďte zvukové frekvence pomocí funkce ekvalizéru, a zajistěte tak čistší zvuk a pohlcující zážitek při hraní.


Individuální přizpůsobení zvukového pole

Chcete-li si vychutnat zvuk, který bude dokonalý pro vaše uši, vytvořte si individuálně přizpůsobený sluchový profil vyfotografováním uší pomocí aplikace 360 Spatial Sound Personalizer pro smartphony.

360 Spatial Sound Personalizer
Personalizace zvukových tónů pro sluchátka INZONE Buds

Vychutnejte si zvuk optimalizovaný pro váš zvukovod. Sluchátka INZONE Buds přehrají testovací zvuky z měničů a pomocí mikrofonů se zpětnou vazbou změří, jak zvuk vyplní váš zvukovod. Počítačová aplikace INZONE Hub používá tuto akustickou analýzu k individuálnímu přizpůsobení prostorového poslechu.

Ovládání sluchátek INZONE Buds

Dotykové snímače na sluchátkách INZONE Buds nabízejí intuitivní ovládání řady funkcí konečky prstů.

Ovládání náhlavních souprav INZONE

Naše náhlavní soupravy INZONE H9, INZONE H5 a INZONE H3 jsou opatřeny ergonomicky tvarovanými ovládacími tlačítky a voliči, které umožňují snadno měnit funkce a upravovat nastavení během hry. 

Podpora a časté dotazy

Aktualizace firmwaru

Prostřednictvím aplikace INZONE Hub lze instalovat nejnovější software náhlavní soupravy, který vám umožní užít si nové funkce nebo vyřešit určité problémy.

Časté dotazy

Máte nějaký dotaz týkající se náhlavní soupravy INZONE? Podívejte se na nejčastější dotazy dalších uživatelů náhlavních souprav INZONE. Možná najdete odpověď, kterou hledáte.

Kreslené logo osoby s nasazenými sluchátky
Podpora a novinky

Dostávejte informace o nejnovějších aktualizacích firmwaru, novinky a upozornění.