Přejít k obsahu
Fotoaparáty

Fotoaparáty ve stylu DSLR

Pořizujte lepší fotografie s fotoaparáty ve stylu DSLR v každé situaci. Prohlédněte si, jak modely této řady vylepšují každý snímek, a vyberte si pro sebe ten pravý.

Bohatší obraz na každém snímku

Fotoaparáty ve stylu DSLR disponují velkým snímačem Exmor® a velmi rychlým obrazovým procesorem BIONZ X, který zajišťuje čistý a ostrý obraz s živými barvami. Jsou kompatibilní také s širokou řadou objektivů ZEISS® a G od společnosti Sony.

Design fotoaparátu ve stylu DSLR od společnosti Sony
Snímek pořízený nejlepším fotoaparátem ve stylu DSLR od společnosti Sony

Objevte nové detaily

S vylepšeným dynamickým rozsahem, sníženou úrovní šumu a skvělým výkonem za zhoršených světelných podmínek budou snímky zřetelné a ostré. Zlepšené rozlišení zajistí bohaté detaily a textury, a každý záběr tak bude působit realisticky.

Vždy ostré snímky

Pořizujte realistické snímky s fotoaparáty ve stylu DSLR. Podsvícený snímač CMOS Exmor® zachycuje více detailů, takže můžete přibližovat, ořezávat i zvětšovat, aniž by se snížila kvalita obrazu. Obrazový procesor BIONZ X navíc snižuje úroveň šumu.

Procesory fotoaparátů ve stylu DSLR od společnosti Sony
Objektivy pro fotoaparáty ve stylu DSLR od společnosti Sony

Ovládejte svůj fotoaparát

Fotoaparáty ve stylu DSLR se přizpůsobí jakémukoli prostředí. S objektivem s bajonetem A či E si můžete přizpůsobit nastavení okolním podmínkám. Ať už svítí slunce nebo je soumrak, objektiv dodá každému snímku úchvatné detaily a bohaté barvy.

Snadné fotografování

Fotoaparáty ve stylu DSLR nabízejí vestavěné funkce, například automatické ostření, rozpoznání obličeje a automatické zarámování objektů, díky nimž budou filmy a snímky čisté a ostré. S hledáčkem Tru-Finder™ také snadno zkomponujete dokonalý záběr.

Snímek pořízený nejlepším fotoaparátem ve stylu DSLR od společnosti Sony
Fotoaparáty ve stylu DSLR s možností připojení pomocí technologií NFC a Wi-Fi®

Připojte se a sdílejte rychle

S fotoaparáty ve stylu DSLR s vestavěnou technologií NFC a Wi-Fi® můžete snímky a filmy sdílet ještě snadněji. Obsah fotoaparátu můžete bez kabelů a složitého nastavování jediným dotykem přenést do tabletu či chytrého telefonu se systémem Android.