BEZZRCADLOVÉ FOTOAPARÁTY APS-C S BAJONETEM E

ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem

ILCE-QX1 / ILCE-QX1L
Obrázek modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem

Pouze tělo

ILCE-QX1

MOC

8 252,20 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + 16–50mm objektiv s motorovým zoomem

ILCE-QX1L

MOC

12 489,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem
Snímky modelu ILCE-QX1 – Fotoaparát ve stylu objektivu s 20.1MP snímačem

Funkce

Kompatibilita s objektivem s bajonetem E probudí vaši kreativitu

Staňte se profesionálem s širokou řadou kompatibilních objektivů s bajonetem E. Vyberte si makroobjektiv pro bližší fotografování malých objektů, nebo vytvářejte krásná rozostřená pozadí či efekt bokeh objektivem s pevnou ohniskovou vzdáleností. Můžete si dokonce zvolit i teleobjektiv doplněný o stabilizátor obrazu Optical SteadyShot™, který váš objekt přiblíží s větší přesností a dodá fotografii profesionální punc.

Snímač CMOS Exmor® velikosti APS-C pro snímky v profesionálním stylu

Vytvářejte s fotoaparátem ve stylu objektivu snímky v kvalitě digitální zrcadlovky. Velký snímač CMOS Exmor® velikosti APS-C spolu s procesorem BIONZ X™ vytváří vysoce precizní 20,1MP snímky. Zachyťte jemné detaily, jasné snímky, zářivé noční scény a překrásné efekty bokeh – to vše z chytrého telefonu.

Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a struktury

Obrazový procesor společnosti Sony věrně reprodukuje struktury a detaily v reálném čase tak, jak je oko skutečně vidí, a k tomu nabízí mimořádně vysokou rychlost zpracování. Společně s přední technologií LSI (Large Scale Integration), která zrychluje zpracování, nabízí procesor BIONZ X™ přirozenější detaily, realističtější obraz, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při snímání fotografií i videozáznamů.

Vestavěný blesk pro nedostatečné osvětlení

Pořizujte skvělé snímky – i při nedostatečném osvětlení – díky vestavěnému blesku. Protože má fotoaparát hodnocení GN4, můžete s ním spolehlivě a přesně fotografovat ve tmavém prostředí, kde se může objevit šum a rozmazání. Scény s podsvícením a noční fotografie také nejsou žádný problém a při použití špičkového automatického režimu bude dokonalé i zaostření.

Špičkový automatický režim ví, co fotografujete

Žádný záběr není příliš velká výzva. Špičkový automatický režim automaticky rozeznává různé typy prostředí a podle toho upravuje nastavení fotoaparátu, aby optimalizoval každý snímek. V obtížných podmínkách fotoaparát aktivuje funkce, jako například souvislé fotografování a automatický režim HDR, abyste snímek mohli snadno pořídit.

Manuální ovládání pro větší svobodu fotografování

Užijte si svobodu manuálního ovládání jako u digitální zrcadlovky. Tento fotoaparát ve stylu objektivu je vybaven režimy P/A/S, takže máte kontrolu nad clonou, rychlostí závěrky a dalšími prvky. Výsledkem jsou překrásné fotografie v profesionálním stylu přímo z vašeho chytrého telefonu.

Bezdrátová svoboda díky Wi-Fi®

Přenášejte filmy i jiný obsah z fotoaparátu do chytrého telefonu či tabletu se systémem Android nebo iOS jednoduchým připojením pomocí Wi-Fi®. Poté videa rychle nahrajete na své oblíbené sociální sítě, aby se přátelé a rodina mohli podívat, co je nového. 

Intuitivní ovládání s aplikací Imaging Edge Mobile

Proměňte svůj chytrý telefon nebo tablet v dálkový ovladač a užívejte si snadné ovládání fotoaparátu díky aplikaci Imaging Edge Mobile. S přehledným uživatelským rozhraním můžete jednou rukou jednoduše ovládat veškerá nastavení fotoaparátu – včetně expozice, spouště závěrky a zoomu – což je ideální u skupinových fotografií.

Zjistěte více

Získejte jiný pohled díky univerzálnímu umístění objektivu

Vychutnávejte si fotografování z různých úhlů pohledu. Snímejte s fotoaparátem ve stylu objektivu z dříve těžko dosažitelných úhlů a ovládejte zoom, vytvářejte záběr a snímejte pomocí mobilního zařízení. Mějte stále pevný úchop pro univerzální fotografování s pomocí volitelné sady pro záznam z libovolného úhlu (ADP-FSK1).

Snadné ukládání, přenášení i sdílení

Nemějte strach, že přijdete o své momentky – vaše fotografie se již při pořizování automaticky ukládají do fotoaparátu ve stylu objektivu i do chytrého telefonu či tabletu. Jednoduše si nainstalujte aplikaci Imaging Edge Mobile a exportujte fotografie z fotoaparátu do chytrého telefonu či tabletu pomocí Wi-Fi®. Odtud je možné snímky libovolně třídit, upravovat a sdílet s přáteli a rodinou nebo je nahrávat na stránky oblíbených sociálních sítí a podělit se o ně s celým světem.

Zjistěte více

Dálkový ovladač Live-View pro ovládání více fotoaparátů

Spravujte až pět kamer pomocí volitelného dálkového ovladače Live View. Zkontrolujte pohledem pozorovací úhly na barevném monitoru upevněném na zápěstí, spusťte či zastavte nahrávání na pěti kamerách najednou a měňte nastavení současně na všech jednotkách. Díky vestavěnému připojení Wi-Fi® nejsou potřeba žádné kabely.

Upevnění na stativ pro flexibilní snímání

Fotografujte zcela bez obav s dlouhou expozicí a úchvatné snímky krajiny. Stačí fotoaparát ve stylu objektivu připevnit na stativ a získat tak větší stabilitu než při fotografování z ruky. Pokud fotoaparát ve stylu objektivu připevníte na stativ, se zrádným terénem, fotografováním při nedostatečném osvětlení i skupinovými snímky se vypořádáte lépe. 

Více poměrů stran pro flexibilní snímání

Díky možnosti výběru různých poměrů stran můžete pořizovat výjimečné fotografie. Vybírejte z běžných formátů digitálních fotografií jako 3:2 a 4:3 nebo zvolte širokoúhlý formát 16:9 či čtvercový formát fotografií: přesně takový, jaký chcete.

Prohlédněte si své fotografie v barvách TRILUMINOS™

Když sdílíte fotografie a videa na velké obrazovce, dívejte se na ně v bohatých, přirozených barvách. Tento fotoaparát ve stylu objektivu podporuje technologii TRILUMINOS Colour společnosti Sony – podívejte se na oblíbené momentky v realistických barvách při prohlížení na televizoru s displejem TRILUMINOS. Rozšířená paleta barev znamená, že se nádherně zobrazují odstíny červené, mořské modré i smaragdově zelené, a snímky krajin jsou tak mimořádně živé. Také obličeje vypadají lépe díky přirozené replikaci barevných tónů pleti.

Automatický režim HDR a DRO pro přirozenou gradaci

Od tmavých stínů až po jasná světla – automatický režim HDR (High Dynamic Range) zachytí každou gradaci barevného tónu scény. Funguje na základě rozšíření dynamického rozsahu snímků a vytváří jasný, nepřehlédnutelný kontrast. Když fotografujete rychle se pohybující objekty, přepněte na DRO (optimalizátor dynamického rozsahu) a dosáhněte přirozenějšího kontrastu.

Uzamknutí automatického ostření sleduje pohybující se objekty

Získejte křišťálově čisté fotografie, které jsou vždy zaostřené. Uzamknutí automatického ostření (AF) automaticky upraví velikost cílového záběru na základě vlastností objektu. To vám umožní soustředit se na to, co objekt dělá, zatímco fotoaparát se stará o to, aby byl snímek zaostřený bez ohledu na to, co se děje.

Podporováno softwarem Capture One Express (for Sony)

Capture One Express (for Sony) je jedním z nejlepších konvertorů RAW na světě, který s přesností vykresluje barvy a neuvěřitelné detaily. Flexibilní správa digitálních zařízení, všechny důležité nástroje pro úpravu a rychlý a citlivý výkon – to vše najdete v jedné ucelené přizpůsobitelné aplikaci. * S veškerými dotazy ohledně nákupu, používání a podpory softwaru Capture One se obracejte na webové stránky Phase One.

Stažení zdarma (přejděte na webové stránky Phase One)

Specifikace

Nový fotoaparát ve stylu objektivu zachycuje snímky, které je obvykle možné pořídit pouze fotoaparátem s výměnnými objektivy. Díky 20,1MP snímači CMOS Exmor® APS HD můžete pomocí smartphonu nebo tabletu vyfotografovat úchvatné detaily s překrásným rozostřením.
  • 20,1MP snímač CMOS Exmor® typu APS-C

  • Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu

  • Zaznamenávejte a sdílejte vysoce kvalitní snímky zařízením s operačním systémem iOS či Android

  • Možnost nahrávání AVCHD pro krásná videa

Kompatibilita objektivu
Objektivy Sony s bajonetem E
Typ snímače
APS-C
Typ snímače
Snímač CMOS Exmor® typu APS-C (23,2 x 15,4 mm)
Počet pixelů (efektivních)
20,1 MP
Citlivost ISO
ISO 100–16 000
Výdrž baterie (fotografie)
Až 440 snímků

Obsah balení

Poutko na zápěstí, Upevnění k chytrému telefonu, Nabíjecí baterie NP-FW50, Kabel Micro USB, ADP-FSK1

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů