α7

Dokonalost pro každého

Plnoformátový model α7: přenosnost a výkon v jednom. 35mm plnoformátový snímač s 24,3 MP, poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám – nový milník na trhu kompaktních plnoformátových fotoaparátů.

Pouze tělo

ILCE-7

MOC

22 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)

Tělo + 28–70mm objektiv se zoomem

ILCE-7K

MOC

27 990,00 Kč

(včetně DPH a PHE poplatku)
Je dostupný nový software pro model α7 II.

Vylepšete svůj fotoaparát a užijte si ještě pohodlnější fotografování.

Čekají na vás skvělé snímky

35mm snímač Exmor® Full-Frame s rozlišením 24,3 MP v modelu α7 konkuruje snímačům předních digitálních zrcadlovek. Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru BIONZ X od společnosti Sony a nejpokročilejšímu automatickému ostření nabízí model α7 výjimečné detaily, citlivost a kvalitu. Připravte se na výkon, který posune vaše fotografování na novou úroveň.

Logo snímače CMOS Exmor®
24,3MP plnoformátový snímač

Tento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.

Logo Bionz X™
Vynikající zpracování

S nejnovějším obrazovým procesorem BIONZ X™ od společnosti Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.

Elegantní provedení. Výkonné funkce.

Špičkové provedení z každého úhlu

Při vytváření modelu a7 se společnost Sony snažila vyvážit přesné ovládání vyžadované profesionálními fotografy s důležitými ergonomickými hledisky. Výsledkem jsou promyšleně vytvořená a umístěná tlačítka a ovládací prvky, výkonné funkce, široké možnosti vlastního přizpůsobení a různé možnosti připojení a nahrávání – to vše v odolném, lehkém těle, o 25 % menším než přední digitální zrcadlovky.

Fotoaparát v rukou
Plný formát, kompaktní provedení

Model α7 váží i s baterií pouhých 416 gramů, což je přibližně polovina hmotnosti předních digitálních zrcadlovek. Je navíc mnohem skladnější, takže už se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a cestovním provedením.

Vnitřní struktura
Lehký, ale odolný

Model α7 je vyroben z nejlehčího konstrukčního kovu na světě – hořčíku. Díky tomu se můžete spolehnout, že váš fotoaparát vám bude dělat společnost ještě dlouho.

Když se rychlost snoubí s přesností

Model α7 s nejpokročilejší funkcí automatického ostření od Sony využívá fázové ostření (117 bodů) v kombinaci s detekcí kontrastu. Algoritmus detekce prostorových obrazů přináší rychlost.

5 sn./s až 1 s
Zastavte si akci v nejlepším okamžiku

Nové rychlejší a přesnější automatické ostření se sledováním využívá výkonné prediktivní algoritmy a technologii pro rozpoznání objektu a sleduje každý pohyb s větší rychlostí a přesností.

Automatické zaostření na oči

Tato funkce umožňuje snímání skvělých portrétů – díky vylepšené detekci očí, která se zaměřuje na zorničky, dokáže při malé hloubce ostrosti zaostřit i na obličej, který je od objektivu částečně odvrácen.

Uzamknutí automatického ostření

Tato moderní technologie dokáže zajistit, aby byly pohybující se objekty stále zaostřeny. Upravuje velikost cílového záběru podle charakteristiky objektu a využívá širokou oblast automatického ostření tak, aby zajistila optimální bod zaostření.

Možnosti nastavení automatického ostření

V nabídce nastavení flexibilního bodového automatického ostření lze upravit velikost oblasti pro automatické ostření dle snímaného objektu a zajistit ostření fotoaparátu na požadované místo. K dispozici je i nastavení širokoúhlého a zónového ostření.

HLEDÁČEK XGA OLED TRU-FINDER™

Chytřejší hledáček, lepší snímky

100% pokrytí záběru, rozlišení 1024 x 768, vysoký kontrast, aktualizace nastavení v reálném čase a přesný efekt bokeh – hledáček OLED (XGA) Tru-Finder™ není jen prvek pro tvorbu kompozice, ale výrazné vylepšení. Mezi další profesionální funkce patří pět režimů zobrazení a možnost úpravy teploty barev a jasu.

Logo AVCHD
Formát videa Full HD

Ztvárněte dokonale svou vizi pomocí plynulého obrazového formátu AVCHD při rychlosti 60 sn./s nebo snímejte v režimu 24p nabízejícím skutečný zážitek jako v kině.

Konektor pro sluchátka
Profesionální zvukový záznam

Prostřednictvím adaptéru XLR můžete připojit externí mikrofony. Můžete si také zobrazit úroveň nahrávání a přes konektor pro sluchátka sledovat nahrávaný zvuk.

NOVÉ OBJEKTIVY, NOVÉ MOŽNOSTI

Sklo pro prvotřídní fotoaparáty

Fotografové ocení potenciál modelu α7 díky nové sadě objektivů s bajonetem E od Sony. Majitelé předchozích modelů α mohou využít kompletní řadu objektivů s bajonetem E a řadu objektivů s bajonetem A.

Bajonetový adaptér
Využívejte své vybavení naplno

K dispozici jsou adaptéry, které vám pomohou plně využít možnosti objektivů s bajonetem typu A. Nabídka funkcí zahrnuje například technologii Translucent mirror.

Objektivy s bajonetem A
Rozšíření o objektivy s bajonetem A

Bajonetové adaptéry A nabízejí fotografům využití možností široké řady více než 30 profesionálních objektivů Sony.

Příslušenství pro fotoaparáty
Vylepšení na profesionální úrovni

Svislé gripy, externí mikrofony, blesky a nesčetné další doplňky vám pomohou realizovat každý nápad za všech okolností.

TECHNOLOGIE NFC JEDNÍM DOTYKEM A WI-FI®

Sdílejte skvělé snímky

Model α7 přináší dva způsoby bezdrátového sdílení. NFC jedním dotykem umožňuje přenos snímků klepnutím na chytrý telefon, tablet či notebook s NFC. Wi-Fi® nabízí rychlé nahrávání z různých míst.

Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit
Funkce aplikace Imaging Edge™ Remote, Viewer a Edit

Vylepšete své fotografie díky aplikacím Imaging Edge. S funkcí „Remote“ můžete dálkově ovládat snímání. Funkce „Viewer“ umožňuje prohlížet, hodnotit a vybírat fotografie z knihoven snímků. A funkce „Edit“ slouží k vyvolávání dat ve formátu RAW do kvalitních fotografií. Získejte to nejlepší ze souborů Sony RAW a spravujte svou tvorbu.

Capture one express (for Sony)
Capture One for Sony

Capture One Express (for Sony) je bezplatný software nabízející vyvolávání z formátu RAW, snadnou správu a editační nástroje. Placená verze softwaru Capture One Pro (for Sony) nabízí více editačních nástrojů a funkci propojeného fotografování.

iMovie
Kompatibilní s iMovie a Final Cut Pro X

Tento produkt je kompatibilní s aplikacemi Final Cut Pro X a iMovie.

Specifikace a funkce

  • 24,3MP plnoformátový snímač CMOS Exmor®

  • Procesor BIONZ X pro úchvatné detaily a redukci šumu

  • Vyměnitelné objektivy s bajonetem E

  • Hledáček XGA OLED Tru-Finder™ s vysokým kontrastem a rozlišením

  • Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi® a NFC jedním dotykem

Kompatibilita objektivu
Objektivy Sony s bajonetem E
Typ snímače
Plnoformátový 35mm snímač (35,8 x 23,9 mm), CMOS Exmor®
Počet pixelů (efektivních)
Přibl. 24,3 megapixelu
Citlivost ISO
Fotografie: ISO 100–25600 (čísla ISO od ISO 50 lze nastavit jako rozšířený rozsah ISO), AUTO (ISO 100–6400, volitelný dolní a horní limit), Videozáznamy: Ekvivalent ISO 200–25600, AUTO (ekvivalent ISO 200–6400)
Výdrž baterie (fotografie)
Přibl. 270 snímků (s hledáčkem) / přibl. 340 snímků (s displejem LCD) (podle normy CIPA)
Typ hledáčku
Elektronický hledáček XGA OLED (barevný), 1,3 cm (typ 0,5)
Typ monitoru
Zap./vyp.

Obsah balení

Napájecí kabel, Nabíjecí baterie NP-FW50, Napájecí adaptér AC-UB10, Popruh přes rameno, Víčko těla, Krytka patice pro příslušenství, Držák okuláru, Kabel Micro USB

Společnost Sony nabízí produkty, služby a obsah, který uživatelům poskytuje úžasné zážitky. Kromě toho ale také ve svých aktivitách usiluje o dosažení nejvyššího cíle – nulového vlivu na životní prostředí. Společnost Sony a životní prostředí

Hodnocení

Názor uživatelů