Přejít k obsahu
Fotoaparáty

Fotoaparáty Full-Frame

S fotoaparátem Full-Frame se vám povede každý snímek. Zjistěte o níže uvedené řadě fotoaparátů Full-Frame více a vyberte si správný model, který věrně zachytí vaše vzpomínky.

Objevte více v každém záběru

S fotoaparáty Full-Frame získají snímky nový rozměr. Všechny fotoaparáty Full-Frame ve stylu DSLR disponují obrazovým snímačem velikosti 35mm kinofilmu. Díky této zvětšené ploše pořídíte širší záběr s vynikajícím rozlišením, barvami a detaily.

Design fotoaparátů Full-Frame ve stylu DSLR od společnosti Sony

Vylepšete každý pixel

Vysokorychlostní obrazový procesor BIONZ X přesně reprodukuje detaily, snižuje úroveň šumu a vylepšuje barevnou škálu. Snímač CMOS Exmor® dosahuje širšího dynamického rozsahu s větším množstvím světla, díky čemuž budou vaše snímky a filmy plné barev.

Procesory kompaktních fotoaparátů Full-Frame od společnosti Sony
Objektivy pro nejlepší fotoaparáty Full-Frame ve stylu DSLR od společnosti Sony

Svoboda a flexibilita

S nejlepšími bezdrátovými fotoaparáty ve stylu DSLR si můžete vybrat výměnný objektiv s bajonetem A či E podle toho, jaký se vám zrovna více hodí, a dopřát si při fotografování maximální flexibilitu, ať už zachycujete západ slunce či fotbalový zápas.

Fotoaparáty Full-Frame s možností připojení NFC a Wi-Fi®

Připojte se prostřednictvím fotoaparátu

Sdílejte snímky a filmy se světem pomocí našeho fotoaparátu Full-Frame ve stylu DSLR. Vybrané modely disponují funkcemi, jako je například Wi-Fi® a NFC, díky nimž můžete nahrávat snímky a videa online nebo přenášet obsah do chytrého telefonu.